[Deney]Zombiler

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eften püften bilgiler , Karakteristik özellik bilgileri , Özel Fotoğraflar , Kötü anlar , Kötü mesajlar..
özel fotoğraf derken :D seni hınzır

edit: kötü mesaj satılır beyler 50 tl depocu arkası ch1
jerry diye 9 yaşında bir çocuk varmış birgün feysde bu mesajı görmüş 3 yere yapıştırmamış 9 saat sonra ona mezarlıkta 5 kişi tec.. devamını 200 yanga satarım

reisben55

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
özel fotoğraf derken :D seni hınzır

edit: kötü mesaj satılır beyler 50 tl depocu arkası ch1
jerry diye 9 yaşında bir çocuk varmış birgün feysde bu mesajı görmüş 3 yere yapıştırmamış 9 saat sonra ona mezarlıkta 5 kişi tec.. devamını 200 yanga satarım
Aynı hikaye bende 199 yang Beyler ACILL PM !

TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1 : Babam polis.
2 : Babamın kendine ait Barettası var.
3 : Pıçak çekerim.
4 : Evim 2. katta ve asansör yok.
5 : Kıyamette zerre iman sahibi olanlar bir meltem esermiş gibi hissedip ölüp gidecek.
6 : 5. madde den dolayı biz müslümanlar zombileri (eğer kıyamet o an ise) görmeden göcüp giderdik.

FrozenBrainTR

☆☆☆ Azrail ☆☆☆
En iyi cevaplar
0
Apartman yönetici ve diğerleri ile paramızı birleştirip apartman kapısını çelik kapı yaptırmayı önerirdim sonra sokağa çıktığımda Unturned tarzında takılır, evde sıcacık çayımı içerdim.
Not: dışarıya karpuz bıçağıyla çıkardım. Devletin silah dağıtmasını beklerdim.

FlyingPegasus

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ROBOT yapardım adı xrobo olurdu bütün zombileri ya öldürür yada insana dönüştürüdüm

rkates

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
DÜnyanı Zombiler Sarsa Hayatım resmen '' Dyıng Lıght'' ' a Doner :D
Once Harran'a Gıder ve Jade ve Arkadaslarına Sıgınırdım sonra Bana verılen gorevlerı tamamlamak ıcın dısarı cıkardım ve onume glene her zombıyı yerde taş' da bulsam alıp kafasına kafasına vura vura bayardım ondan sonra beni ıssırırdı zombının tekı sonra doktora gıderdım ve zombıye donusmeyı gecıktırmek ıcın kendıem ozel bı ası yaptırıddım.
Daha sonra bu sure ıcerısınde zombıye donusmmemı tamamen engellıcek olan bı serum kesfederdım '' ANTIZM'' ve bu serumu bulmak ıcın hep kotuy adamların arkasından gıderdım ve onları oldurerek yoluma devam ederdm sonra baş kotu adamı bulup onu oldururdum ve elınde dunyanı zombılerden kurataracak zombıelrı tekrar ınsana donusturecek formulu alıp onu oldururdum sonra adımı
''CRANE '' Olarak degıstrırırdım.
VE HAYATIM BOYUNCA KINQ PARKURCU Olarak Anılırdım :D

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Çıkarırdım Minigun falan varsa yiyen saldırsın. Delik deşik ederdim hepsini.

Ya da otururum xd

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Zombiler gibi Amerika hyl gucu urunu yerine Kuran-î Kerim'de yzan yecuc ve mecuc dah ilginc bi peygamber onlari dunyadz bi yere hapsetmis kiyamette cikacak ce cok kalablik olackmis gerci bunlar yinede zombi gibi bi sey olacak o zaman nyse .s geç oldu bye