LEGEND CRAFT AKTİF! Türkiye'nin En Büyük Sunucusu! play.legendcrafttr.com

BY_MAFYA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Legend Craft serveriniz cidden güzelmiş şu aramızdaki spawn meselesini uzatmayalım... ilk sanırım Fations olarak başlamıştınız başarılarınızın devamını dilerim ...

Surpire

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ahahaa +300 diyor reklamda burda ise +150

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

ChromTR

Zombi Katili
Özel Üye
En iyi cevaplar
0
Oynanmayan gereksiz sunucular kapatılırsa ve kapatılan sunucudaki ram diğer sunuculara dağıtılırsa daha iyi bir performans alınır

BY_MAFYA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dün rush oynadım güzeldi fakat bazı eksikler gördüm

1- Madenlerin geldiği yer kötü daha iyi yapılabilirdi

2-Köylü Takas Kayet iyi olmuş fakat bazı ufak buglar oluyor

3-Takımlar esit dağıtılmalı dün 3 kişiye karşı 1 kişi oynadım ama yendim :)

4- 4vs4 5vs5 6vs6 3vs3 gibi arenalar olursa daha iyi olacağını düşünüyorum

Dediğim Gibi Gayet iyi bir server fakat bunlarında düzelmesi ile daha iyi bir server olacağına inanıyorum :)

lauwwie

Marangoz
En iyi cevaplar
0
badiyi bizden uzaktutsanız olurmu her girdiğimiz serverde karşımıza çıkıyor bize karşı garezimi var nie servere dark bot attı ? bot atmakla adamlık olmaz.

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oynanmayan gereksiz sunucular kapatılırsa ve kapatılan sunucudaki ram diğer sunuculara dağıtılırsa daha iyi bir performans alınır

Merak etmeyin bugün yeni bir makine daha aldık 64 Gb lık tüm sunuculara dagıtacagız .
Dün rush oynadım güzeldi fakat bazı eksikler gördüm

1- Madenlerin geldiği yer kötü daha iyi yapılabilirdi

2-Köylü Takas Kayet iyi olmuş fakat bazı ufak buglar oluyor

3-Takımlar esit dağıtılmalı dün 3 kişiye karşı 1 kişi oynadım ama yendim :)

4- 4vs4 5vs5 6vs6 3vs3 gibi arenalar olursa daha iyi olacağını düşünüyorum

Dediğim Gibi Gayet iyi bir server fakat bunlarında düzelmesi ile daha iyi bir server olacağına inanıyorum :)
Teşekkürler kardeşim bizde inanıyoruz.

badiyi bizden uzaktutsanız olurmu her girdiğimiz serverde karşımıza çıkıyor bize karşı garezimi var nie servere dark bot attı ? bot atmakla adamlık olmaz.

Badiye sordum bizim serverde reklam atmışsınız badiyi uyardım saldırı yapmıyacak.

lauwwie

Marangoz
En iyi cevaplar
0
tamam saol arkdaşım atmış benim haberim yok.

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Tamam yani bizim ekipteki arkdaşlar böylesi şeylere dayanamayıp bazen böyle ddos vs atma şeyleri oluyorda uyarsamda dinlemiyorlar işte :)[DOUBLEPOST=1435780427,1435780363][/DOUBLEPOST]

Tamam yani bizim ekipteki arkdaşlar böylesi şeylere dayanamayıp bazen böyle ddos vs atma şeyleri oluyorda uyarsamda dinlemiyorlar işte :)

acrossfire

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
serverdeki ilk izlenimim kötü başladı. prisiona girdim direk elmas setli kişiler saldırarak öldürdü böylece 4-5 kez öldüm ve çıktım

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle sunucumuza geldiğin için teşekkür ederiz. Hapishane oyunumuzu ne kadar oyunculara anlatsak da yine bildiklerini yapıyorlar. Bu sorundan dolayı özür dileriz. Buna çözüm olarak hücrelerde PVP yi kapatmayı düşündük. Gereği en kısa zamanda yapılacaktır. İyi eğlenceler.

Monkeygunner5000

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle sunucumuza geldiğin için teşekkür ederiz. Hapishane oyunumuzu ne kadar oyunculara anlatsak da yine bildiklerini yapıyorlar. Bu sorundan dolayı özür dileriz. Buna çözüm olarak hücrelerde PVP yi kapatmayı düşündük. Gereği en kısa zamanda yapılacaktır. İyi eğlenceler.
Hapishaneyi geliştirerseniz sunucuda kalıcıyım

lauwwie

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Tamam yani bizim ekipteki arkdaşlar böylesi şeylere dayanamayıp bazen böyle ddos vs atma şeyleri oluyorda uyarsamda dinlemiyorlar işte :)[DOUBLEPOST=1435780427,1435780363][/DOUBLEPOST]

Tamam yani bizim ekipteki arkdaşlar böylesi şeylere dayanamayıp bazen böyle ddos vs atma şeyleri oluyorda uyarsamda dinlemiyorlar işte :)
ekibinimi övmeye çalışıyorsun ?

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Rekor Kırdık ! Yeni Rekorumuz 706 ! (Görsel Aşağıda ve Konuda)

Ayrıca yepyeni bir hosting adresine taşındık ! (BatıHost) Artık sunucumuza yalnızca Play.LegendCraftTR.Com adresinden girilebilmektedir.

İyi Eğlenceler !

Görsel:
[DOUBLEPOST=1436048644,1435922804][/DOUBLEPOST]Serverimizi batıhosta geçirmiştiriz toplamda 128 Gb ram bulunmaktadır.