MMORPG oyunu önerebilecek

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar birdenbire içimde bir mmorpg isteği oluştu ve şu an aionu indirmeye bırakip yaticam fakat güzelmi kötümü pek emin değilim bildiğiniz kaliteli mmorpg oyunlari varsa önerilere açiğim

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Aion'a bence hiç başlama ben başladım ama pek sevmedim, ArcheAge'i çok övüyorlar ona başlayabilirsin.

yavhehe55

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
WoW indir, başka oyun bile aramazsın o kadar iyi.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minecraft WynnCraft öneririm ._.

tree

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
warframe oyna başka bişi oynama

NemesisX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aion biraz sabır gerektiriyor emek verirsen acayip eğlenirsin yani normalde oyuncular hemen ilk seviyeler de bırakıyor.Nedeni kasmak sıkıcı görevler falan hemen sıkılıyorlar. ArcheAge var oda hemen düşüşe geçti ilk açıldığın da sıra ile girdiğimiz oyunda şu an ful server yok ve düzgün bir türk topluluğu da yok oyunda tek başına oynayamazsın bende aion a başlamayı düşünüyorum yada tera online var gerek grafik gerek oynanış bakımından güzel bir oyun onuda deneyebilirsin :)

Fuzenova

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Dragon nest.Güzel bir oyun dene bence.Çok kalabalık deil ama güzel.

tree

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
hızlı ve kaliteli oyun için warframe emek kesinlikle çok
2 yıldır oynuyorum ve 4 lvl oldum daha :D

yasakcicem

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neverwinter Online tavsiye ederim üstelik Türkçe dil desteği mevcut.Bir de diablo tarzı arıyorsan Path of Exile.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
WoW indir, başka oyun bile aramazsın o kadar iyi.
parali
Aion'a bence hiç başlama ben başladım ama pek sevmedim, ArcheAge'i çok övüyorlar ona başlayabilirsin.
arkadaşimin bilgisayarinda bi oyniyim diye oturdum ve birde bakmişim oruç açmişim :)
Aion biraz sabır gerektiriyor emek verirsen acayip eğlenirsin yani normalde oyuncular hemen ilk seviyeler de bırakıyor.Nedeni kasmak sıkıcı görevler falan hemen sıkılıyorlar. ArcheAge var oda hemen düşüşe geçti ilk açıldığın da sıra ile girdiğimiz oyunda şu an ful server yok ve düzgün bir türk topluluğu da yok oyunda tek başına oynayamazsın bende aion a başlamayı düşünüyorum yada tera online var gerek grafik gerek oynanış bakımından güzel bir oyun onuda deneyebilirsin :)
sabir benim göbekadim :)
warframe oyna başka bişi oynama
göz aticam