Disturbed Geri Döndü !

CoffeeBeat

Zindev
En iyi cevaplar
0
Disturbed,eminim metal tutkunları bu ismi duyduğunda gülümsemiştir.
Disturbed hırçın ve 'ben yenilmezim' tarzı ile metal müziğe yeni bir kapı açan bir gruptu.Kapının yeni olmasının sebebi ego yükselmesi değil,dünyada olan haksızlıklara metal müzikle saldırmalarıydı.(Açlık,Aç gözlülük,Beyin Yıkama,Tecavüz,İntahar ve daha tonlası)
Bildiğiniz gibi biz Metal tutkunlarının bir çoğunun aşık olduğu grup Disturbed 2011 yılında parçalanmıştı.
23 Haziranda ise harika bir video ile Dünyaya beyinlerinin kontrol edildiğini bir kez daha kanıtlayarak müthiş bir giriş yaptı !
23 Haziranda geri dönüşünü yapan Disturbed'in videosu sadece 1 haftada
2 Milyon izlenmeye ulaştı bile.
Evet Metal kafa,Disturbed geri döndü,artık kulaklarımızı paslayan yarı emo yarı gay tipleri dinleyenlere 2015'de bile metalin ölmediğini kanıtlayabiliriz !

Son düzenleme:

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Metal nedir? N'için dinlenir? Neden dinlenir. Metal dinleme amacınız ne? Anlatır mısın bana çok saçma geliyor.

CoffeeBeat

Zindev
En iyi cevaplar
0
Metal nedir? N'için dinlenir? Neden dinlenir. Metal dinleme amacınız ne? Anlatır mısın bana çok saçma geliyor.
Metal müzik insanın içinde uykuda olan canavarı uyandırır.Vücüt çalışırken veyahut beyin yorucu bir iş yaparken dinlediğinde en yüksek performansını verirsin.
Metal müziği anlamak için anlatmak istediği şeyi bilmen gerekir.Yani bir metal müziğin lyricsini bilmiyorsan sana ürkütücü,agresif bir müzik gibi gelir.
Tabii gerçek metal müzik dinliyorsan,örnek olarak 1980den sonra metal müzik 'death metal' olarak yeni bir alt dal geliştirdi ki bunu geliştiren insanlar iğrenç ve şiddet dolu beyin yıkayan müzikleriyle insanları metaldan soğuttular.Daha sonra gerçek metal grupları azaldıkça ve dağıldıkça bu yeni gelen iğrenç,ne güzel bir rifte sahip olan nede güzel bir sese sahip olan gruplar ortaya çıkmaya başladı.Herhangi bir vokal yeteneği yada çalgı yeteneği olmayan emo çocuklar metali batırdı.Sadece mikrofona kükrüyorlar,aslında hepsi kedi yavrusu.
Sana önerebileceğim metal grupları;
Metallica,Black Sabbath,Rob Zombie,Man'o War,Disturbed.
Dinlemen gereken tür ise HeavyMetal'dir.Diğer türleri malesef pek öneremiyorum.

Eğer lyricsi bilmiyorsan hiçbir metal müzikten zevk alamazsın.Fakat anlamını bilerek dinlersen yaptığın işte %150 performans gösterirsin.Benim yenilmememin ve pes etmememin sebebide metal müziktir.

Ayrıca metal ağır geliyorsa hard rock'u deneyebilirsin;

Son düzenleme:

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Wow sonunda grup toplanıyor.Doğru dediğini farz edip şarkılarını beklemeye koyuldum ^_^

MineBine

Gurbet elde bir başıma neyleyim?
En iyi cevaplar
0
Metal türü şöyle galiba:
Demiri ( metali) alip bir yere vuruyorlar çıkan sesi dinliyorlar. Cok saçma. :(

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Black Sabbath'tan sadece İron man diye geçen şarkısını bilmem*