Mineliyum - Krallığını ayakta tutabilecek misin?

WirherSS

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Tabii bütün pluginler havadan geliyor [emoji17]
Server betada ve gün geçtikçe yeni eklentiler yazılıyor. Ayrıca illa ki senin dediğin gibi olmak zorunda değil. Her towny sunucunun kendine has özellikleri vardır. Milleti kandırmak mı ? Oynadığın townyler 1 günde oluşmadı değil mi?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
evet benim dediğim gibi olmak zorunda değil ama bu sistemle townyle alakası yok anlatmak istediğim o

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
beyler server baya baya ölmeye başladı
3 4 gündür adam akılı yetkili göremiyoruz anca asistan ve mimarlar ki onlarında yapabileceği bir şey yok
pluginler cuma günü ayarlanacak dediler de hangi cuma için dediler belli değil :D
+ arkadaşın biri küfürden ban yemiş akşama kadar dendi yani haziranın 30 u temmuzun 4 ü oldu adam hala banlı ve hala 30 haziran da filan açılacak yazıyor :D

-Edit
elemanın nicki "lilhart441"

Son düzenleme:

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Şu bi yere ışınlanırken mouseyi hareket ettirince iptal etmesi olayını kapatın ya !!

XenWolf

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1-) Oyuncular arasında ticaret olsun diye markete çok fazla bir şey eklenmemiş ama sorun şu ki hiçbir oyuncuda doğru düzgün eşya yok. 10 deriye 1 elmas vereceğim diyorum. Kimsede deri yok.

2-) Diğer serverlarda hayvan çiftlikleri kurmak için monster egg satılıyor. Bazılarında monster spawnerda satılıyor monster egg ile birleştirmek için.

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Web siteniz hiç hoş olmamış
Çünkü:
Sitede kaymalar var tema çok kötü market bozuk galeri resimleri açmıyor repovision(mobil uyumlu) değil

Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk

ThtrkmN

King of the Wild Hunt
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Web siteniz hiç hoş olmamış
Çünkü:
Sitede kaymalar var tema çok kötü market bozuk galeri resimleri açmıyor repovision(mobil uyumlu) değil

Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk
Web sitemiz hoştur ^_^ Server Minecraft Pc sürümü içindir. Mobil site ne işimize yarayabilir? Pc den girerseniz temada hiçbir kayma yoktur.

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
açıkçası server iyi güzel en azından uzun zamandır hammadde lapis gibi saçma şeyler olmayan server görmüyordum
bulması zor bi nimet gibi geldi ama server ölüyor pluginleri olabildiğince az sayıda tutmaya çalışıyorlar ve kendileri yazmaya çalışıyorlar tmm iyi güzel
ama gıdım ilerleme yok yanı sıra 1 haftaya yakın server a adam akıllı yetkili gelmiyor (asistan ve mimarlar dışında)
ve tonlarca sorunumuz var takaslar bile güvenli değil üstüne şu an server da kapalı
ve asistanlardan biri "tatile girmiş olabilirler" demiş
harbiden bi tatil söz konusu ise.. neyse abi

XenWolf

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kejdurapa_
5 demire 1 elmas , 3 altına 1 elmas , 64 kuma 1 elmas , 39 kızıltaşa 1 elmas veriyorum. birçok şeyi de ücretsiz veriyorum. Ticaret ihtiyacın olursa bana mesaj çek.

Son düzenleme:

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kejdurapa_
5 demire 1 elmas , 3 altına 1 elmas , 64 kuma 1 elmas , 39 kızıltaşa 1 elmas veriyorum. birçok şeyi de ücretsiz veriyorum. Ticaret ihtiyacın olursa bana mesaj çek.
teklifin için teşekkürler de tekliflerin çok kazık be abi :D
---- Kaldırıldı ---- ---- Kaldırıldı ----
---- Kaldırıldı ---- ---- Kaldırıldı ----
diğerleri de hemen hemen aynı :)
ve şu an hiçbir eksiğimiz yok lavdan tut nether wart a npc den hayvanlara her şey var
kısa bi zaman sonra mekanda tamamlanacak odalar oturduğunda pot işine girişicem :)
malzeme lazımsa mesaj atarsın x)
-Edit
birde slime kaynağımızda var :D

Son düzenleme:

N0C0mment

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
uzun süre ardından son zamanlarda çıkan çoğu serverdan iyi oldunu düşündüydüm ilk girdimde hata hammadde yi görünce içimi bir darlama oturdu hammaddeye gittimde rahatça bir nefes alip sevindim son zamanlarda çıkan serverların çoğu warp lapis yok pig farm yok exp farm gibisinden birçok saçmalik var oyna hem bir doğallık hemde factionsız/krallıksız rahatça kulanabilcekleri arsayı vermişsiniz adınıda hammadde diyerekte o birçok oyuncunun ağir baskısından kurtulmuşsunuz buda cidden hış düşünülmüş ama birçok eksinginiz var örnek krallık sistemi dekikomutlar örnek f list yazarak serverda açik olan krallıkları görebilme hadi bu yok krallıkta faction daki gibi toprak alma yetkisi ve adam alma çıkarma yetkisi verebilceceginiz bir komut olaydı örnek adını vezir yapardınız bu çok sorun çikariyor bir krallıga girmek istedin kral ın gelmesi gerek illa yoksa giremyiorsun hadi kral geldi girdin sonra gitti daha gelmedi arsa genişletemyiorsun eksik kaliyorsun çok sıkıntı iş onun dışında bir ticaret sisteminiz tam oturmamış sanal market i geliştirmeniz lazım detayı sonra konuşuruz artık safezone yani güvenli bölgelerde çok sakıncalı bir bug var örnek bağımsız cehennem olsun hammade olsun oynun kendi mob u size saldırırsa güvenli bölge yani safezone dedimiz genelde o bölgeye gittinde kırmızı yünle pvp kapali oldu alanı diyorum orada moblar seni kesebiliyor ve safezone dan çikarsan anca onlara vurabiliyorsun o alan içinde saldırgan mobta oyuncu gibi görünüyor böylece onlara vuramyioruz ya kesilcen yada alandan çıkıp diğer oyuncuların seni kesmesine izin verecen bunun dışında kaçgündür oyundayım server a girdim ilk 2 gün yetkili görebildim bir op yetkisi olan insan bulamiyorum piyasada 3 4 gün hergün girdim sürekli bir op yetkisi olan eleman bekliyorum piyasada gene kimse yok asistanlarda bizim gibi oyuncu sadece sözü geçen oyuncular sayiliyor diyelim yetki yokki bişi diyelim adama asistana diyorum oplar nezaman gelecek bilemyiorum başk birine gidiyorum diyorum oplar nerede tatile çiktilar heralde diyor arkadaş yaptiniz iş iş mi sonun dişinda cuma günü betadan çikacak dediniz üstüne bide belki daha erken bile gelebilir dediniz neredeyse bir hafta geçti neredeyse gene cuma olacak arkadaş onu geçtim cuma dan beri bir yetkili bile göremedim bu cidden sorun server ı kapayacaksanız adam akılı belirtin şunu millet boş yere emek harcamasın
server her nekadar ilgimi çeksede ilgisizlikten ölmek üzere olan bitki gibi kuruyup soluyor insabnın gözlerinin önünde bu yüzden yaptınız işi pek taktir etmyiorum kusra bakmayın ama ilgisiz bir server kapanmaya mahkumdur

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server güzele benziyor,konudaki yazı türü göz yoruyor.Düzeltmeniz gerek,deneyeceğim.