SonAtes-Network | SkyBlock Sunucu | Mob , Açık Arttırma , Takas Sistemi | Bekleriz.

byKutsalTR

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

Merhaba faction ailesi. Biz buraya uzunca ve eni geniş bir yoldan geliyoruz. İlk deneyimimiz olmadı aslında. Biz her zaman sunucu açtık ve kendimize hep daha iyisini yapabiliriz dedik ve daha iyisini yaptık. Her gün SonAtes ailesi için para harcıyoruz, eklentiler yüklüyoruz, sorunları gideriyoruz, hilelere bakıyoruz ve en güzeli ise oyuncularımızla her zaman ilgilenip onlara destek çıkıyoruz. Oyuncularımızın istediği eklentileri yüklüyoruz, istediği şeyleri yerine getiyiyoruz.

-
IP : Survival.SonAtes.net

KADROMUZ
Mehmet (KURUCU) @@Greyder
Zafer ( BAS_ADMIN )
Redmen64 ( ADMIN )
Iboyldz ( MIMAR )
Benzaldehit ( MIMAR )

Sunucumuzdaki VIP çekilişleri, güzel build, düzgün oyuncular sayesinde sunucumuzda fazla vakit geçirebileceğinizden eminiz. Sunucumuzdaki küfür reklam engeli sayesinde temiz ferah bir oyun oynuyabilirsiniz.

Para kazanmak istiyorum!

Sunucumuzda para kazanmak orta zorlukta. İlk önce /is yazarak adanısa gideceksiniz adanısı genişletip geliştireceksiniz ondan sonra para kazanmak için elinden geleni yapıcaksın para kazandıktan sonra marketten gerekli eşyaları satın alıp item yapıcaksın ve sağlam olucaksun ondan sonra serveri kralı olmaya çalışacaksın.

Güvenli olması gerek!

Sunucumuzdaki bot koruması, özel hile sistemi ile sunucumuzu her zaman güvenceye alıyoruz. Hile olanları özel anti hile sistemimiz atamasa bile biz her oyuncumuzu her dakika PVP'lerini izleyip onları ona göre hapishaneye atıyoruz, belli bir süreden sonra ise banlıyoruz.

Saygılı ortam mı?

Sunucumuzdaki saygılı ortamı her zaman koruyoruz. Sunucumuz her zaman diğer oyunculara iyi davranmış, hiç küfür etmemiştir. Her ne olursa olsun yetkililerimiz hiçbir zaman küfür edemez ederse bile yetkisi alınır ve bidaha ederse gerekli şeyler yapılır. Bunlar oyuncular içinde geçerli.

Her eşyam var! Sıkıldım artık!

Eğer suncuumuzdaki bütün eşyalara sahipseniz ve sıkıldıysanız kendinize bir team bulursunuz ve onada gerekli itemleri yaparsınız yaptıktan sonra arena'ya gidip ws atarsanıız ve serverin kralı olursunuz.

Lag varsa ben yokum!

Lag konusunda hiç sıkıntı olmayacaktır. Sunucumuzun özel CPU ve RAM yemeyecek pluginleri sayesinde hiçbir zaman lag olmayacak ve takılmayacaktır.

Neler yapcağım ?

Suncuumuzda para kazanmak orta zorlukta. Para kazandıktan sonra marketten size gereken eşyaları alıp set yapıcaksınız set yaptıktan sonra arena gidip savasıcaksınız.

VIP NASIL ALABİLİRİM ?
-----------------------------------------
VIP almak için öncelikle kurucu Mehmet'i skype adresinden veya oyundan iletişim kurmanız lazımdır.
VIP 15 TL
SKYPE ADRESİMİZ ;
- mehmet.alageyik2 ( KURUCU )

TheCrucial

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sanki bu tanıtımı bir yerden gördüm gibi :S

S

Switcher

Ziyaretçi
Katılıyorum sanki 2 3 kez daha açılmıştı*

TheCrucial

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ve Yeni fark ettim bu server hub ve tüm serverler için (Skyblcok,survival,faction, vb.) ayrı reklam açılmış

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
=> Iboyldz

Düşündüğüm kişi ise buildini bu kadar kötü bilmezdim :)

İp Biraz Saçma değilmi Survival Yakında ziyaret edip daha iyi bir yorum yapacağım.

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sruvival mi , hub mu, yoksa skyblock mu açacağınıza karar vermelisiniz hem böylece oyuncuların güvenlerini sarsmadan, istikrarlı bir görünüm kazanırsınız sadece öneri.

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Teşekkürler Değerli Oyuncumuz :)

Barisoncu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Skyblocka girilmiyor white listi açında girelim :)

Barisoncu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Skyblockta Adaya Nether Portalı yapıyoruz gidemiyoruz ? Bi an düzeltilsin