www.ServerOyun.org | 1 Yıldır Hizmetinizde Ön Ödemeli Oyun Sunucuları

serveroyun

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Dolandırıcı vesayre diyen arkadaşlara, önceki müşterilerimizle görüştürebilirim. uzun zamandır foruma girmiyorum. saygılarımla.

BroBuilder

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Param Size Haram Olsun Tam 40 TL GİTİİ !! DAVA AÇICAGIM SİZE CEZASI 260 TLYE KADAR VARICAK YA PARAMI GERİ VERİN YADA DAVA YI BAŞLATIYORUM !!!!

serveroyun

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Param Size Haram Olsun Tam 40 TL GİTİİ !! DAVA AÇICAGIM SİZE CEZASI 260 TLYE KADAR VARICAK YA PARAMI GERİ VERİN YADA DAVA YI BAŞLATIYORUM !!!!

Davayi acabilirsin. Ha odeme yaptiysan odeme yapilan dekontu alalim... yoksa sorun degil, camur atmaktan vs ben sana dava acacagim. Hadi iyi gunler[DOUBLEPOST=1435409273,1435409222][/DOUBLEPOST]Bana odemevs gelmedi. Ödeme yaptiysa arkadas dekontu atar. Sitede de yaziyor odeme yaptiktan sonra dekont aliniz diye.

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Davayi acabilirsin. Ha odeme yaptiysan odeme yapilan dekontu alalim... yoksa sorun degil, camur atmaktan vs ben sana dava acacagim. Hadi iyi gunler[DOUBLEPOST=1435409273,1435409222][/DOUBLEPOST]Bana odemevs gelmedi. Ödeme yaptiysa arkadas dekontu atar. Sitede de yaziyor odeme yaptiktan sonra dekont aliniz diye.
İkinizde çocuk olduğunuzu belli etmeyin...

AdaletWasHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
HobbitNetwork sende dönek olduğunu belli etme bari, nasıl bir insansın sen yukarıda zaman tanıyın şöyle böyle diye geçiniyordun şimdi aşağıda çoluk çocuk dan sunucu alırsanız böyle olur diyorsun. ServerOyun saçmalığını savunmuyorum ama sözlerinin arkasında kal.
Herkes aşağılamış ama gerçekten alıp deneyen varmı kasma durumunu vesayre , çok önyargılısınız . Önce temadan girmiş sonra vergi levhasından çıkmışsınız . Sonra neden ab'ye giremedik . Her yeni açılan firmayı batıranlar sizlersiniz arkadaşlar ^_^
Not: Ağzınıza alıştırmışsınız " Nitradoğğğğğğğğğğğğğ " " Axitereğğğğğğğğğğ " " Batihostttttttttt (Batihost Gayet Kaliteli sözüm yok.) "
Zamanla kendini geliştirecektir bence fazla üstüne gitmeyin insanların !
çoluk çocuktan server alırsanız olacağı budur :D :D

AB'ye giremedi isek bu ön yargımız dan değildir. Saygısız, görgüsüz ve zamanımıza yakışmayan hareketler takınan vatandaşlarımızdandır. Vatandaş demekten tiksiniyorum ama ülkenin %40'ı bu bölüme dahil.

AkanCe

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
bir şey sorcam 1 günlük vds verirmisiniz rica etsem çok önemli isim var

AkanCe Tarafından Gönderildi

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
HobbitNetwork sende dönek olduğunu belli etme bari, nasıl bir insansın sen yukarıda zaman tanıyın şöyle böyle diye geçiniyordun şimdi aşağıda çoluk çocuk dan sunucu alırsanız böyle olur diyorsun. ServerOyun saçmalığını savunmuyorum ama sözlerinin arkasında kal.

AB'ye giremedi isek bu ön yargımız dan değildir. Saygısız, görgüsüz ve zamanımıza yakışmayan hareketler takınan vatandaşlarımızdandır. Vatandaş demekten tiksiniyorum ama ülkenin %40'ı bu bölüme dahil.
Okuduğunu algılama sorunun varsa sana bir şey diyemem git en yakın hastaneye bakıl engelli kardeşim. Ben genel olarak konuşup savundun konu sahibini savunmadım.[DOUBLEPOST=1435497507,1435496960][/DOUBLEPOST]

Okuduğunu algılama sorunun varsa sana bir şey diyemem git en yakın hastaneye bakıl engelli kardeşim. Ben genel olarak konuşup savundun konu sahibini savunmadım.

AdaletWasHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Okuduğunu algılama sorunun varsa sana bir şey diyemem git en yakın hastaneye bakıl engelli kardeşim. Ben genel olarak konuşup savundun konu sahibini savunmadım.[DOUBLEPOST=1435497507,1435496960][/DOUBLEPOST]
Okuduğunu algılama sorunun varsa sana bir şey diyemem git en yakın hastaneye bakıl engelli kardeşim. Ben genel olarak konuşup savundun konu sahibini savunmadım.
Yaptığımız yorumlara laf atan hemen şurdan girmiş burdan çıkmışsınız diyen sensin. Sonrada gelip genel söyledim diyor :D Akıl hastanesine gözükmesi gereken ben değilim canım arkadaşım sensin.