Nikeman16

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
mağaralar genişlemiş madenler daha çok çıkıyor gibi ravine içinde ravine buldum azönce :D
Bakıcaz artık ben 1.8.4 zamanında bı world kurmustum.1.8.5 le onun uzerıne gırdım degisiklik yoktu.Grafik ayarlarına baktım,bısıler eklenmemıs. :)

ByCrawL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bana Kalırsa Minecraft'a Hikaye Modu Eklenmeli..Başta Herobrine ve Steve Kardeş Sonra 1 Kız İçin Steve Onu Helikopterden Aşşağı Atar gibi Bir Hikaye İzlemiştim Ona Benzer vs. Hikaye Modu Eklenmeli Bence Çok Tutar.

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bana Kalırsa Minecraft'a Hikaye Modu Eklenmeli..Başta Herobrine ve Steve Kardeş Sonra 1 Kız İçin Steve Onu Helikopterden Aşşağı Atar gibi Bir Hikaye İzlemiştim Ona Benzer vs. Hikaye Modu Eklenmeli Bence Çok Tutar.
Minecraft'ın olayı zaten hikayesinin olmaması. Hikaye modu olursa oyun RPG'ye döner.Hiçbir anlamı kalmaz o zaman.Git Skyrim oyna aynı mantık.

ByCrawL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Minecraft'ın olayı zaten hikayesinin olmaması. Hikaye modu olursa oyun RPG'ye döner.Hiçbir anlamı kalmaz o zaman.Git Skyrim oyna aynı mantık.
Oda Doğru Kardeşim. Mesela Şöyle Düşünelim Biz İlk Doğduğumuzda Ençok Hayatta Kalma Skorları Gibi bir şey Olsa. Köylerde Olaylar Olsa(Atıyorum:Sandığın İçinden Kağıdı Aldığımızda Bir Animasyon Girse Araya Steve ile Herobrine Konuşsa Kavga Falan Etse.Herobrine Steve'e Saldırsa Mesela Atıyorum " P " Tuşuna Durmadan Basarak Herobrine'dan Kurtulsak Sonra Herobrine'dan Kurtulduğumuzda Herobrine'den 1 Harita Düşse. O Haritada Olan(Köy,Temple)Yere Gitsek Bence Çok Güzel Olur.

ahmeteren1907

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bu herobrine steve konusundan biktim artik ne herobrine mis yok korku maplerinde iyi gidiyormusda korku mapi yapiyorlar sıkıcı gelior artik bana boyle seyler

MuratCan135

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.8.6 çıktı hala bugfix :/[DOUBLEPOST=1432675355,1432675285][/DOUBLEPOST]
Oda Doğru Kardeşim. Mesela Şöyle Düşünelim Biz İlk Doğduğumuzda Ençok Hayatta Kalma Skorları Gibi bir şey Olsa. Köylerde Olaylar Olsa(Atıyorum:Sandığın İçinden Kağıdı Aldığımızda Bir Animasyon Girse Araya Steve ile Herobrine Konuşsa Kavga Falan Etse.Herobrine Steve'e Saldırsa Mesela Atıyorum " P " Tuşuna Durmadan Basarak Herobrine'dan Kurtulsak Sonra Herobrine'dan Kurtulduğumuzda Herobrine'den 1 Harita Düşse. O Haritada Olan(Köy,Temple)Yere Gitsek Bence Çok Güzel Olur.
p değilde f diyince call of duty modern warfare 2 son bölüm aklıma gellir B) klavyede f tuşunun kırıldığı an :emin:

ByCrawL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hahahaha :D[DOUBLEPOST=1432833990,1432833944][/DOUBLEPOST]
Kardeşim Bu Sadece Bir Benzetmeydi Mesela Alex Gelebilir Minecraft 1.8'de Çıkan Karakter?Onunla İlgili Bir Hikaye Olabilir...

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
1.8.6 da dispenser randomizer kaldırıldı:
Redstonerlar ağlıyor :emin::S:(:sinirli::aşık: :koyun:
:VV::VV::VV::VV::VV: