UNDERCRAFT REZİLLİĞİ. EMEK HIRSIZLARI !!!

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
BU KİŞİLER BİZİM OLAN SUNUCUNUN SPAWNINI KOMPLE ALINTI YAPMIŞTIR.
BİZİM SUNUCUMUZ 10 GÜNDEN BERİ ETKİN VE BU ARKADAŞLAR BİZİM SPAWNIMIZI DİREKT OLARAK ÇALMIŞTIR!
EMEK HIRSIZLARI DENİCEK BİRŞEY YOK!
TAMAMEN BİZİM SUNUCUMUZUN SPAWNIDIR !
WARP LİSTELERİ BİLE BİZİMKİLERİYLE AYNI SIRAYA DİZİLMİŞ VE TAMAMEN AYNI !
BUYRUN RESİMLERE GEÇELİM

İŞTE GÖRÜNTÜLER ...

Gördüğünüz gibi arkadaşlar spawnı tamamen bizim spawnımızdan alıntı bizim sunucumuza girip bakabilirsiniz teksurvival.nitrado.net warp sıraları bile aynı.
ve arkadaşın bana yazdığı !!!

bu servera girmeyin girdirmeyin! emek hırsızları Allah belanızı versin!

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Söyleyeceklerimden sonra korumaya geçmeyin arkadaşlar lütfen. Bu lanet olası nitrado yüzünden piyasa olduğu gibi abiler ile doldu. Herkes gidip 3-5 kuruşa server açıyor. Eskiden taş çatlasın 100-150 server varken ve hepsi zevkli ortam olan yerler iken şimdi ise birbirinin kopyası 1000'lerce server var nedeni ? "Nitradoooooğğğğğğğğ" bunu inkar edebilecek varsa çıksın karşıma ?
NOT: Eline 50 tl geçen gidip server açıyor durumumuz vahim.

DrzL

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucu sahibi kesin çocuktur ve oraya gidip ben op olup tüm haritayı set 0 yapmasını bilirimde servere para verilmiştir beleş olsaydı hakederdi

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Sunucu sahibi kesin çocuktur ve oraya gidip ben op olup tüm haritayı set 0 yapmasını bilirimde servere para verilmiştir beleş olsaydı hakederdi
Haklısınız ve oyuncuları bizimkilerden daha fazla hak ettiğimizide alamıyoruz onlar hemen alıntı spawnlar warplar ile bizden daha fazla oyuncuya sahip oluyorlar bu haksızlık.

DrzL

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Haklısınız ve oyuncuları bizimkilerden daha fazla hak ettiğimizide alamıyoruz onlar hemen alıntı spawnlar warplar ile bizden daha fazla oyuncuya sahip oluyorlar bu haksızlık.
İşte buna yapılacak bir şey yok . Bir şey yapınca da emek hırsızı biz oluyoruz zaten .

AzePvP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Söyleyeceklerimden sonra korumaya geçmeyin arkadaşlar lütfen. Bu lanet olası nitrado yüzünden piyasa olduğu gibi *****ler ile doldu. Herkes gidip 3-5 kuruşa server açıyor. Eskiden taş çatlasın 100-150 server varken ve hepsi zevkli ortam olan yerler iken şimdi ise birbirinin kopyası 1000'lerce server var nedeni ? "Nitradoooooğğğğğğğğ" bunu inkar edebilecek varsa çıksın karşıma ?
NOT: Eline 50 tl geçen gidip server açıyor durumumuz vahim.
ayn Hemende Ozgur abi oZGUR abi :D sanki ozgur nitradoda diyil forumda admin ya

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Geçmiş olsun çok yazık bu spawnı çalacak kadar düşmüşler
Teşekkür ederim bir de "spawn güzeldi çaldım" demişti yani.
Spawnı değiştirdi fakat ben bu konuyu burada bırakacağım.
Nasıl kişiler olduğu belli olsun.

Albatros375

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Suç spawnı çalınanda da var telifle koruyacaksın her şeyi sonra bak bakalım bir şey yapabiliyor mu yapsın da görsün buraya ssleri atmayı akıl ediyorsan paraya kıyıp telifi de akıl ediceksin