WinterNetwork | IP : play.WinterNW.com | Factions - SkyBlock - Creative ve Digerleri | HUB SUNUCU

HeroManSweet

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
kurucu eskıden rehberdım bazı sorunlar oldu felan affedeceksen gelırım eskıden nıck proboys eger affetceksen gelıcem yenı nıck ExtremeGamer[DOUBLEPOST=1432529046,1432529015][/DOUBLEPOST]yanı affetmıosan sıkıntı yok

ardaerdal5

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hesabınız Hack Kullanmaktan Geçici Süreliğine Banlanmıştır Limit (5) Gün. Ve Biz Yetkililer Olarak Kafamıza Göre Ban Atmıyoruz. Temiz Bir Oyun Olması Gereğince İşlemler Yapıyoruz.
Sizin Gözünüz Gör Ozaman Serverle İlgilendiğiniz Yok ! Bluefire Diye VİP Adam Speed Acıyor Kill Aura Milleti Tarıyor ! + Serverde Gecen Gün Adam 10 Tane Bot Attı Spawna Bu Sw De Herkeze Pass yazdır bakalım hangisinde temiz cıkıyor !

MhyK0L

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sizin Gözünüz Gör Ozaman Serverle İlgilendiğiniz Yok ! Bluefire Diye VİP Adam Speed Acıyor Kill Aura Milleti Tarıyor ! + Serverde Gecen Gün Adam 10 Tane Bot Attı Spawna Bu Sw De Herkeze Pass yazdır bakalım hangisinde temiz cıkıyor !
Olayı Çok Büyütüyorsunuz Cezanızı Çekiyorsunuz. Ve Kanıtsız hiçbir Şekilde Müdahale Etmiyoruz Kanıtı Olanlara İşlemleri Uyguluyoruz İyi Günler.

ardaerdal5

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tamam Ben bir şey Demiyorum Artık Adamların Videosunu Cekip Yollicam Ama Sende Banlicaksın <3

EfeGenc44

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server güzel Bir hub sunucu olarak ihtiyacımı karşılıyor tmmen emek başarılarınızın devamını dilerim:zombi::örümcek::iskelet::koyun::domuz::notch::creeper:
sevgilerle; EfeGenc44 :ekask::ecehver:

BlackHD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Standart bir hub sunucu. Değişik bir şey yaparak farkınızı koyarsanız daha çabuk büyürsünüz.

MemduhB

Yeni skype: memduhb12941
En iyi cevaplar
0
Standart bir hub sunucu. Değişik bir şey yaparak farkınızı koyarsanız daha çabuk büyürsünüz.
Emin olun ki bu hub sunucular yokken en büyük ben ve UnioCrafttim. Önüne gelen hub sunucu açtı ve büyüdü. Eskiden 12 tane sunucum vardi ve +400 çekiyordum.. Artik bu ortamlar çok degisti Tabii yaza girdik kitlemiz artacaktir ama yine de ilk 10da kalacagim. Zaten düşersem sunucu kapanir.

ByEmre939

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Emin olun ki bu hub sunucular yokken en büyük ben ve UnioCrafttim. Önüne gelen hub sunucu açtı ve büyüdü. Eskiden 12 tane sunucum vardi ve +400 çekiyordum.. Artik bu ortamlar çok degisti Tabii yaza girdik kitlemiz artacaktir ama yine de ilk 10da kalacagim. Zaten düşersem sunucu kapanir.
Güldürdün Len ciguli :D

MemduhB

Yeni skype: memduhb12941
En iyi cevaplar
0
Güncel[DOUBLEPOST=1436192693,1436099471][/DOUBLEPOST]güncel