.

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzelll![DOUBLEPOST=1432491918,1432491546][/DOUBLEPOST]Ağzım açık bir şekilde izliyorum şu an...

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gerçekten yine harika bir Minecraft kısa film ile karşımızdasınız. Cidden ben Türklerin bu kadar iyi Minecraftla ilgili kısa film yapmalarından açıkçası gurur duyuyorum.
Biraz daha zorlasaydınız tırsa bilirdim açıkçası :S
O ilk altında lavlar olan köprüler kısımda harika bir Doom havası vardı gayet hoşuma gitti zaten dövüş sahnelerin yine gayet aksiyon dolu ve harika.
O sonda TNT ile mekanı patlatmayı kim akıl ettiyse iyi düşünmüş ama bence köprünün bitimine kadar patlasaymış daha heyecan verici olurmuş :)

İyi çalışma devamını bekliyorum sizden B)

Son düzenleme:

AkanCe

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Haritayı verirmisin :)

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Gerçekten Minecraft gibi basit bir oyunda yapabildiklerinizi hayretler içerisinde izledim. Uzun zamandır bütün film çekenlere önerdiğim fakat hiçbirinin kullanmadığı ve benim kafamdakinin çok daha ötesinde bir kamera tekniği kullanmışsınız. Bunların aksine saçma seslendirmelerle filmi berbat etmemişsiniz. Gerçekten sizin yerinize ben gururlandım, hatta bu kadar güzel bir iş çıkardığınıza o kadar sevindim ki ara ara kahkaha dahi attım. Ama gerçekten kamera kullanımınız efsaneydi. Bu yeteneğini Minecraft ile sınırlandırmamanı diliyorum. Gerçekten çok güzeldi.

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haha.. Teşekkürler :p

Çok fazla korkutmadan bir gerilim verelim istedik. Film de zaten aksiyon filminden çok gerilim filmini andırıyor ama tabikide aksiyon var.
Aslında TNT kısmı oraya kadar ilerliyordu. Kestim yaparken. Teşekkürler yorumunuz için. Umarız daha iyi filmler gelicek. :)

Harita bize ait. Sadece ilk baştaki evin olduğu yer başka map. Onuda atıcağım açıklama kısmına yakında...

Teşekkürler ancak herkesin verdiği emeklere saygımız var :)

Yorumunuz için teşekkürler :) Başka oyunlarda da projelerimiz olacak.
Emin ol, sizi yabancılarla tanıştırsak. Machinima bile iflas eder... (Genelde o gurupta Minecraft filmeride çekiliyor...)

BeyazOyuncu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Cok guzel devamini bekliyorum.Gerilim filmi gibi olmus.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi