İnka Bilişim TR - Türkiyenin Yeni Ön Ödemeli Oyun Server Satış Firması..!

UnicomTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İnka Bilişim TR - Türkiyenin Yeni Ön Ödemeli Oyun Server Satış Firması
Merhaba Arkadaşlar, Ben İnka Bilişim'in Sahibi Yusuf İNCEKARA(Unicom)
01.01.2015 Tarihinde Kurulan Firmamız Kaliteli Oyun Sunucuları Satmaktadır.

İletişim Adresleri:
Facebook: www.fb.com/inkabilisimtr
Twitter: www.twitter.com/@inkabilisimtr

AdaletWasHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yer Sağlayıcı Belgesi ?
Vergi Levhası ?
Web Site ?
Kullanılan Sunucu Özellikleri ?
Sunucuların Bulunduğu Veri Merkezi ?
Free Logo ?

Çok kaliteli bir tosting'siniz efendim tebrik ederum ...

UnicomTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yer Sağlayıcı Belgesi ?
Vergi Levhası ?
Web Site ?
Kullanılan Sunucu Özellikleri ?
Sunucuların Bulunduğu Veri Merkezi ?
Free Logo ?

Çok kaliteli bir tosting'siniz efendim tebrik ederum ...
Vergi Levhasını Paylaşamam.
Web Sitemiz Yapım Aşamasında.
İntel Core İ7 32 GB Ram 1 TB HDD (Her Bir Makina Toplam 26 Makina Var.)
İstanbul Fikirtepe
Logomuz Geçiçi. En Kısa Zamanda Yenisi Yapılacaktır.[DOUBLEPOST=1432570579,1432570522][/DOUBLEPOST]
Sizi Tanıyorum.

Tanıyorum diye güzel buluyorum diye bir şey yok.Ama Adamların Yaptığı Çabaları Seviyorum :) Bence Tavsiye Ederim Arkadaşlar :=))
Teşekkür Ederim. Sizin Gibilerin Olması İyi bir şey.

AdaletWasHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Vergi Levhasını Paylaşamam.
Web Sitemiz Yapım Aşamasında.
İntel Core İ7 32 GB Ram 1 TB HDD (Her Bir Makina Toplam 26 Makina Var.)
İstanbul Fikirtepe
Logomuz Geçiçi. En Kısa Zamanda Yenisi Yapılacaktır.[DOUBLEPOST=1432570579,1432570522][/DOUBLEPOST]
Teşekkür Ederim. Sizin Gibilerin Olması İyi bir şey.
Hocam siz çook yanlış gelmişsiniz. Yaptığınız işten haberiniz yok sanırsam ... Vergi Levhası paylaşamazsınız neden ? çünk yok tabii ki. Bir hostingin resmi olarak satış yapabilmesi için Vergi Levhası ve Yer Sağlayıcı Belgesine ihtiyacı vardır olduğu gibi hiçbir şekilde tereddütsüz paylaşır. Daha olayın gerçekleğini kavrayamamış olduğunuzu var sayıyorum ve sizi @Alps 's havale ediyorum

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim etme piyasada levhalı kırk kişi var işini yapsan dahi her şeyin bir yolu, yordamı var adam gibi vergi levhanı al sıkıntı yaşarsın sonra.
Polisten, insanlardan kaçırsın ama maliye den kaçamazsın

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beyler siz dert etmeyin bu vergi levhası olayını Türkiyede yemeyen mi var :D

UnicomTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hocam siz çook yanlış gelmişsiniz. Yaptığınız işten haberiniz yok sanırsam ... Vergi Levhası paylaşamazsınız neden ? çünk yok tabii ki. Bir hostingin resmi olarak satış yapabilmesi için Vergi Levhası ve Yer Sağlayıcı Belgesine ihtiyacı vardır olduğu gibi hiçbir şekilde tereddütsüz paylaşır. Daha olayın gerçekleğini kavrayamamış olduğunuzu var sayıyorum ve sizi @Alps 's havale ediyorum
Kardeşim etme piyasada levhalı kırk kişi var işini yapsan dahi her şeyin bir yolu, yordamı var adam gibi vergi levhanı al sıkıntı yaşarsın sonra.
Polisten, insanlardan kaçırsın ama maliye den kaçamazsın
Bakın Sevgili Arkadaşlar, Vergi Levham Var. Ayrıca Ben 8 Yaşından Beri Bu İşlerle Uğraşıyorum Siz En İyisi Kendinize Başka Alay Edecek Kişi Bulun, Aksi Takdirde Sonu Hiç İyi Olmayacak.

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bakın Sevgili Arkadaşlar, Vergi Levham Var. Ayrıca Ben 8 Yaşından Beri Bu İşlerle Uğraşıyorum Siz En İyisi Kendinize Başka Alay Edecek Kişi Bulun, Aksi Takdirde Sonu Hiç İyi Olmayacak.
Sonu ne olabilir ki? :D
Biz insan gibi uyaralım adam dalga geçer gibi ; "Ben 8 yaşından beri aynı işi yapıyorum." gibi mantıksız bir cümle kursun. :(
Bir de tehdit ediyor. :(
Hadi bakalım.

RazAssassin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Evet şuanda da arkadaş 12 yaşında zaten 4 yıldır bu işi yapıyor lütfen kıskanmayın :D

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

UnicomTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sonu ne olabilir ki? :D
Biz insan gibi uyaralım adam dalga geçer gibi ; "Ben 8 yaşından beri aynı işi yapıyorum." gibi mantıksız bir cümle kursun. :(
Bir de tehdit ediyor. :(
Hadi bakalım.
Kardeşim, Ben Bilgisayar Mühendisliği Okuyorum. Bu İşlere İlgim Çok Ve Bu Yüzden Bu İşi Yapıyorum. Lütfen Bu Tartışma Burda Bitsin. Gidin Başkalarını Sorgulayın.

AdaletWasHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eğer bir işi adam gibi yapmıyorsan, sahibim dediğin şeyleri ortalığa çıkarıp bizi susturamıyorsan konuşur hatta sorgularız. Sen kendini çok akıllı sanıyorsun sanırsam ama şunuda söyliyeyim ki bu ülkede onlarca Vergi Levhasız YS Belgesiz iş yapan para kazan tosting var. Ama emin ol hiçbirinin sonu iyi bitmedi. Haa bu tehtid senin dediğin gibi havadan sudan değil. Biz tehtid edersek arkasında durmayı gerekirse gerçekleştirmeyide biliriz.

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaş hayal dünyasında tostingcilik yapıyor arkadaşlar işine taş atmayın . 8 yaşından beri bu işlerle uğraşıyormuş bizi tehtid de etti vah vah :( korkudan pc'nin altına saklandım napmalıyım beyler :'([DOUBLEPOST=1432723095,1432722539][/DOUBLEPOST]
Tosting Sahibini Buldum !
@Alps @AdaletWasHere @RazAssassin

UnicomTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Beyler Siz Bana Kafayı Taktınız Herhalde ? Bakın Sizin Bildiğiniz Kadar Benim Unuttuğum Var. Aklınız Varsa İşsizliği Bırakıp Bir Hayat Berlirleyin Kendinize. Ve Benimle Uğraşmaya Devam Ederseniz Forum Yöneticilerine Şikayette Bulunacağım.

Dip not: O Resimdeki Benim Reklamcım. Benimle Muhatap Olucaksanız Olun. Yoksa Bu Konuyu Terk Edin.

AdaletWasHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Vay be nasıl bir tostingci bu yav. Hangi tosting sahibi tek ve özel reklamcısının "gaslı ve çıplak" vücudunu facebook sayfasına koyar ki ? Eğer bir şikayetde bulunursan emin ol biz sana kafayı takmakdan değil sen dolandırıcılık yaptığından uyarı alırsın. Ha belki @Alps 'e özel bir uyarı koyarlar onu bilemem ama biz temiziz :D