Uludağ # CRAFT | [1.7.X][1.8.X][NITRADO][BOSS] | YİNE YENİ YENİDEN! | GAZOZ TADINDA!

01darknesstr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu bakımdan çıksın ilk işim sunucuya girip göz atmaktır , iyi forumlar!
Yaşattığımız rahatsızlıktan dolayı özür dileriz, sabrınız için teşekkürler! Sorun çözüldü![DOUBLEPOST=1431868152,1431798911][/DOUBLEPOST]Sunucumuz tekrardan aktif, verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz![DOUBLEPOST=1432033397][/DOUBLEPOST]Sunucumuz bakımdan çıkarılmıştır. Iyi oyunlar!

animepolice

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bana ille küfür edtirceksiniz
lapis kazıyoz
adam lapise //set 0 çekti öldüm tüm itemlerim gitti
franayanya gyüzünden

01darknesstr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bana ille küfür edtirceksiniz
lapis kazıyoz
adam lapise //set 0 çekti öldüm tüm itemlerim gitti
franayanya gyüzünden
Set 0 çekmiyordum, önceden uyardım. Lapisin %25'inin sadece lapis olmasından kaynaklı bir probleminizin olduğunu söylüyorsunuz, yakınıyorsunuz! Daha sonrasında da uyarmama rağmen lapisi boşaltmayıp ölünce "illa küfür ettireceksiniz" bile yazamıyorsunuz!

01darknesstr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
spawna cekseydin ? asd:SAD diye gülyon bide
"Set 0 çekmiyordum" yazmama rağmen halen daha inatla baltalamaya devam ediyorsun. Lapisin az olmasından yakındığınızdan dolayı, mineresetlite ile lapisin tamamını sildim. Ee tabii ki doğal olarak bütün bloklar silindi. "asdasd.asda.sD:ASd" bu gülüş şekline random gülmek denir. Herkesin gülüşüne kimse karışamaz!

animepolice

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
"Set 0 çekmiyordum" yazmama rağmen halen daha inatla baltalamaya devam ediyorsun. Lapisin az olmasından yakındığınızdan dolayı, mineresetlite ile lapisin tamamını sildim. Ee tabii ki doğal olarak bütün bloklar silindi. "asdasd.asda.sD:ASd" bu gülüş şekline random gülmek denir. Herkesin gülüşüne kimse karışamaz!
bilmiyoduk sağol insan 'lapisin taamamını silmeden' bi uyarır lapise girmeyin diye size bir şey söyliyimmi gazoz olmayın efsnae oln

01darknesstr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bilmiyoduk sağol insan 'lapisin taamamını silmeden' bi uyarır lapise girmeyin diye size bir şey söyliyimmi gazoz olmayın efsnae oln
Bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp. Gazoz olmayın efsane olun demişsiniz. Biz buraya efsane olmaya geldik. Gazozluğunuza karışmıyor, bol kolalı günler diliyoruz.

Lapisi gören Uludağ Şirketi gazoz satışını durdurma kararı aldı( !)

Uludağ Şirketiyle herhangi bir bağlantımız bulunmamaktadır.

animepolice

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
böyle artist artist konuşarak swnin iyi oldugunu sayma o kolanın asiti ise müsait neyse o sizin gazozlugunuz olmasın ?

01darknesstr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
böyle artist artist konuşarak swnin iyi oldugunu sayma o kolanın asiti ise müsait neyse o sizin gazozlugunuz olmasın ?
İyi olmak veya olmamak göreceli bir kavram olup kişiden kişiye göre değişebilir. Bu yüzden göreceli bir kavramdır. Fakat genelde çoğu kişi sunucumuzu beğendiğinden yani iyi bulduğundan, sunucumuzun iyi olduğunu varsayabiliriz. Fakat şöyle bir şey var ki biz sizin de dediğiniz gibi bir argo yaklaşımı olarak artist artist konuşmuyoruz maalesef. Sadece Türkçe kurallarına uygun, herkes tarafından anlaşılabilir, nazik, kibar ve hoşgörülü olmaya aynı zamanda da hoşgörülü yaklaşmaya çalışıyoruz. Fakat gel gelelim ki sizin gibi sunucuları baltalamaya çalışanlar, genelde diğerlerinin aksine bunu anlamak, anlamak için çabalamak istemiyor! Ve bu da sunucumuza ilk kez girecek oyuncuların dikkatini sunucuyu baltalamaya çalışanların yorumları çekiyor. Ve de biz bu yüzden haksız yere yanlış anlaşılıyoruz. Bizi sanki önümüze gelene küfür eden, sürekli argo kelime kullanan, minecraft'tan bir şey anlamayan, herkesi banlayan bir sunucu haline getiriyor. Sunucumuza küfrettikten sonra ban yemiş olman da ön yargılı olmanın bir gereksinimi herhalde? "Aaa, lapiste öldüm! Admin ben bu sunucunun..." dediğini unuttun galiba? Ve de hala daha haklı çıkmaya çalışarak sunucumuzu baltalamaya devam ediyorsun. Senin amacın ne?[DOUBLEPOST=1432115287,1432114926][/DOUBLEPOST]Demişsin ki;
Buradaki sağol insan 'lapisin taamamını silmeden' bi uyarır lapise girmeyin diye size bir şey söyliyimmi cümlesini;
"Sağ ol, insan lapisin tamamını silmeden önce bir uyarır 'Lapise girmeyin.' diye size bir şey söyleyeyim mi?" olarak algıladıktan sonra;
Bundan daha önceki mesajıma hep beraber göz atalım
;
Set 0 çekmiyordum, önceden uyardım. Lapisin %25'inin sadece lapis olmasından kaynaklı bir probleminizin olduğunu söylüyorsunuz, yakınıyorsunuz! Daha sonrasında da uyarmama rağmen lapisi boşaltmayıp ölünce "illa küfür ettireceksiniz" bile yazamıyorsunuz!
Mesajda gördüğümüz üzere ilk cümleye bakalım: "Set 0 çekmiyordum, önceden uyardım" demek ne demek olabilir? ÖNCEDEN UYARDIM yazısını görüyor musun?[DOUBLEPOST=1432203541][/DOUBLEPOST]+//Konu Güncel\\+[DOUBLEPOST=1432213241][/DOUBLEPOST]Sunucumuza backup işlemi yapılmıştır!

Son düzenleme:

likecraft

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
ayrimciliq ? baya bi var ayrimciliq adam klanlarina sadece vip aliyo bana vip al klana alirim dedi ?
bi dk :DDDD onu anlamadım ben tam olarak,
bunları admin mi diyor ? :DDDD
olay şu heralde;
-Admin: vip al, seni klanıma alayım
bumudur ? :DD

01darknesstr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konumuz güncellendi arkadaşlar, birazdan bakım kalkıyor!

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Biraz sonra gelip inceleyeceğim iyiye benziyor.