|Huatan Gaming| |50 Slot Survival+Arsalar|İpeksi/Banka/Jail/Yeni Görevler

Thourex

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ezmiyicem seni yazmışım onu bile okuyamayıp farklı yazmışsın daha ne diyeyim ben sana komik çocuk ^^[DOUBLEPOST=1432297096,1432297063][/DOUBLEPOST]
polis ve hastane mi ?!? bu kadar saçma bir şey görmedim kardeş kusura bakma
Polis kısmında jailin olması hastane kısmında ıksır satılmasının neyı sacma ? Bu kadar sacma beyın gormedım kardeş kusura bakma sende.

Miyooo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ezmiyicem seni yazmışım onu bile okuyamayıp farklı yazmışsın daha ne diyeyim ben sana komik çocuk ^^[DOUBLEPOST=1432297096,1432297063][/DOUBLEPOST]
Polis kısmında jailin olması hastane kısmında ıksır satılmasının neyı sacma ? Bu kadar sacma beyın gormedım kardeş kusura bakma sende.
Polis yerine jail, Hastane yerine simyacı yazabilirsin? bende bu kadar saçma beyin görmedim basit yol varken hastane ya da polis yazanı

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Seninki eleştiri değil abicim seninki *** atma.[DOUBLEPOST=1432298860,1432298825][/DOUBLEPOST]

Belediye konsepti diyince zaten belediye içinde simyacı oluyor haklısın...[DOUBLEPOST=1432298935][/DOUBLEPOST]
Derdimiz sw doldurmak değil kafamızdakileri bi sw ye aktarabilmek bizim için önemli olan bu.

Yani sen olsanda olur olmasanda olur bu zekayla zaten olmasan daha iyi olur :)
Ya kıyamam güldürmeyin beni :(
Belediye konsepti yaptım yeyy*
Nasıl ; prefixleri değiştirdim* :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

Thourex

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ya kıyamam güldürmeyin beni :(
Belediye konsepti yaptım yeyy*
Nasıl ; prefixleri değiştirdim* :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

Evet bir ilkokullu daha geldi :) Demekki sen bu kafada yaşıyorsun bravo devam et.

Ayrıca her saniye konuyu upladığınız içinde ayrıca teşekkürler :)

Miyooo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Seninki eleştiri değil abicim seninki *** atma.[DOUBLEPOST=1432298860,1432298825][/DOUBLEPOST]

Belediye konsepti diyince zaten belediye içinde simyacı oluyor haklısın...[DOUBLEPOST=1432298935][/DOUBLEPOST]
Derdimiz sw doldurmak değil kafamızdakileri bi sw ye aktarabilmek bizim için önemli olan bu.

Yani sen olsanda olur olmasanda olur bu zekayla zaten olmasan daha iyi olur :)
sen hastanede iksir satıldığını gördün mü ?

Calinap

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhabalar
Bende sadece 1-2 yorum yapmak istiyorum kendi açımdan.
*Arkadaşların dediği gibi warp olmasaydı daha iyi olurdu.
*Vip mantığına karşıyım ama sunucunun ihtiyaçlarını karşılamak için yaptıysanız olumlu bakarım.
*Market yerine takas sistemi olabilirdi köylülerle ama ona da lafım yok.
*Son olarak da /back komutu birazcık survival mantığına aykırı kaçmış gibime geldi.

Onun dışında olumsuz bir yanını göremiyorum.
:)

darkdays1421

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Çok Adaletsiz bir server bi komut yüzünden bana ban atı Bu Sunucuyu Önermem Adaletsizlik diz boyu!!

Thourex

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhabalar
Bende sadece 1-2 yorum yapmak istiyorum kendi açımdan.
*Arkadaşların dediği gibi warp olmasaydı daha iyi olurdu.
*Vip mantığına karşıyım ama sunucunun ihtiyaçlarını karşılamak için yaptıysanız olumlu bakarım.
*Market yerine takas sistemi olabilirdi köylülerle ama ona da lafım yok.
*Son olarak da /back komutu birazcık survival mantığına aykırı kaçmış gibime geldi.

Onun dışında olumsuz bir yanını göremiyorum.
:)
/warp sadece farklı yaratılmış dünyalara gidiş için var onun için koyulmuş bir şey ancientgate de sorun oluştuğu için warp koymaya mecbur kaldık yoksa tum geçişler spawndandı. warp nether warp arsalar warp vip spawn gibi var su anda da. Market oyuncu marketlerı var bırbırlerı arasında takas yapabılır ısterlerse oyuncu marketi kurup satış yapabilirler. ve back komutu yok serverda @darkdays1421 adlı arkadaşın küfür edip ban yeme sebebide buydu back komutu niye yok diye ortalığı ayağa kaldırdı :)

Değerli yorumun için teşekkür ederim eleştiri dediğin böyle olur :)