Free For All-ffa.atillahosting.net-SilahlıHG-SilahlıFaction-Herobrine Saf Survival ve 1.8.6

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
durduk yere ban kimse yemez..
bugün banlanan 3 kisiden 2 si nuker acmıstı..
1 kiside agır bir kufur etti..
Aksini ispatlayabilirseniz SS bekliyoruz.. iyi günler..

InfusionCoder

HTML CSS PHP Coder| MrCezmi| TeamCezmi
En iyi cevaplar
0
Tolga veya Abdullah Tp Tuzağı Serbestmi

InfusionCoder

En iyi cevaplar
0
Üzerimde 2 Saate Kazdığım Diamondlar Ve P5 Edit Set Vardı Ama Adam Bana Tp'lencek sandım oda naturel bir klan olunca vuramadımda ama ss alamadım gitti o kadar zaman :(

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Silahlı Çete Savaşları (Silahlı fc diyebilirsiniz) oyununda fazla çölde gezmeyiniz zira vücut ısınız artıp görsel açıdanda terleyip ölebilirsiniz.
Warp tundra'da ise soğuktan vucut ısınız düşebilir onun için kamp ateşi kurmalısınız hemen
Bataklıkta gezerseniz mesela hasta olursunuz birçok hastalık çeşidi vardır bunlarn ilaçları özel craftlardır bunlar için /warp hastane
gidiniz...
Daha çok çok detay var ama spoiler vermiyim daha fazla gelin ve görün
Eminiz bu kadar bol içerikli bi faction daha önce görmediniz hepinizi bekliyoruz

yagmurbursa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
vip alcamda saydam23 yazıom skype 5 kişi filan çıkıyor en başta saydam23 isimli kişimio

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
vip alcamda saydam23 yazıom skype 5 kişi filan çıkıyor en başta saydam23 isimli kişimio
saydam23 yaz skype'de Abdullah Saydam çıkar o benim[DOUBLEPOST=1432295880,1432295638][/DOUBLEPOST]Veya bu hesabı ekleyin : atillahosting[DOUBLEPOST=1432368574][/DOUBLEPOST]Silahlı Faction yeni gelişmeler
Disco
Kumarhane
İçki standı ve Klinikler

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
Yakında Özenti 1-2 Server Ortaya Çıkacak.. Tabi onlara karşıda önlemlerimizi almak durumunda kaldık..bizim fikirlerimizle kazanç sağlamaya çalışan sunucu sahiplerin okusun diye yazıyorum:D (kendi beyni çalışmayan ve fikir çalanlar) .. 1 ay içinde fişiniz çekilecek ..

InfusionCoder

En iyi cevaplar
0
Yakında Özenti 1-2 Server Ortaya Çıkacak.. Tabi onlara karşıda önlemlerimizi almak durumunda kaldık..bizim fikirlerimizle kazanç sağlamaya çalışan sunucu sahiplerin okusun diye yazıyorum:D (kendi beyni çalışmayan ve fikir çalanlar) .. 1 ay içinde fişiniz çekilecek ..
Peki Nasıl Yapcan

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Fikirler özgürdür , Silahlı server fikrini patent'ledinizmi ? "Özenti" Hmm düşüneyim . Ozaman siz " Hypixel "in tamamen özentisisiniz."Önlem almış" (Yasa dışı vip satışı yapıyormuşuz) AİLE Şirketimiz ne güne duruyor :) :) :D

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Fikirler özgürdür , Silahlı server fikrini patent'ledinizmi ? "Özenti" Hmm düşüneyim . Ozaman siz " Hypixel "in tamamen özentisisiniz.Önlem almış (Yasa dışı vip satışı yapıyormuşuz) AİLE Şirketimiz ne güne duruyor :) :) :D
Gelip buraya bunu yazman seni ele veriyor sanırım kimse seni etiketlemedi zira sunucumuza susuzluk ekledik aynı gece susuzluk pluginin adı nedir diye ağladın
skyblock sandık yenilemeli ada yaptık ertesi gün sandık yenileneme plugini nedir diye konu açtın kimse sana burda bi şey demedi kendini ele verme taklit ediyorsun bari bi şeyleri adam gibi becerde kopyamız olan dandik serverin 2-3 oyuncu ile sürünmesin :D :D :alay:

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gelip buraya bunu yazman seni ele veriyor sanırım kimse seni etiketlemedi zira sunucumuza susuzluk ekledik aynı gece susuzluk pluginin adı nedir diye ağladın
skyblock sandık yenilemeli ada yaptık ertesi gün sandık yenileneme plugini nedir diye konu açtın kimse sana burda bi şey demedi kendini ele verme taklit ediyorsun bari bi şeyleri adam gibi becerde kopyamız olan dandik serverin 2-3 oyuncu ile sürünmesin :D :D :alay:
Hmm Dayz serveri yapıyorum .Ömründe hiç "Dayz" oyununu oynamamış isen bilemiyorum zaten yani...

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Hmm Dayz serveri yapıyorum .Ömründe hiç "Dayz" oyununu oynamamış isen bilemiyorum zaten yani...
Bizim yaptığım her işe heveslenebilirsin gençlik dönemlerinde bi konuda bölgenin en iyisini örnek alman lazım bizden görüp gözlerin dolmasın bana mesaj at yardımcı oluyum abisinin bi tanesi

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bizim yaptığım her işe heveslenebilirsin gençlik dönemlerinde bi konuda bölgenin en iyisini örnek alman lazım bizden görüp gözlerin dolmasın bana mesaj at yardımcı oluyum abisinin bi tanesi
Hahahaha sizin lanetli serverinizin neyine hevesleneyim tekrar söylüyorum " D-A-Y-Z " diye bir oyun var illahaki duymuşsundur (Duymamışsan 2000'lisin demektir)
oranın özelliklerinden birisi "Susuzluk-aclık(Minecraftta olan bir şey) kanama - bandaj - silah - mermi - )ve birçok özellik gerekli olanları yapınca " özenti - hevesli " oluyoruz öylemi :D tekrardan " Hypixel " diyorum özenti siz oluyorsunuz vede hevesli :D