Minecraft Kasması Nasıl Düzeltilir

Raptork

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yalnız bu daha çok kasma düzeltmeye değilde ayarları anlatmışsın.Videodan önce özellikle hepsini en yükseğe getirmişsin.Kasmayı düzeltme değilde Yüksek FPS ayarları diye anlatabilirsin.

Raptork

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ayarların önemli olduğunu biliyorum fakat sen hepsini en yükseğe getirmişsin videodan önce.Önemli olan bilgisayarın o ayarlara getirdiğinde kasmaması.Vsync opengl falan açılırsa ortalama veya daha düşük bir pc kasar zaten.Çoğu kişi zaten düşük ayarlarda kasmasından şikayetçi.Belki yeni bir video çekip bunun üzerine yapabilirsin.

StickPageTürkiye

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kasmaması için güncel Optifine sürümü indirilebilir fakat bu işlem kasma sorununu önlemez, sadece düşük tutar.
Örneğin normalde 32 FPS alan bir kişi Optifine ile 44-64 arası FPS alabilir.
Bunun yanında Razer Game Booster gibi programlar takviye edilebilir. (Optifine eklentisi ile tavsiye edilir.)
Ekran çözünürlüğü ve boyutu optimize edilebilir ve ayarlar en küçük aşamaya kadar getirilebilir.
En stabil sürüm olan 1.7 ve 1.5'de oynanması tavsiye edilir çünkü 1.8 ve üstü sürümlerde oyun Java'ya daha çok ağırlık vermiştir.
Oyun esnasında başka programlar veya pencereler kapatılabilir.
Doku paketleri ve gölgeler kapatılabilir.
Bu gibi işlemler sayesinde yaklaşık 32 FPS alan bir kişi 132 FPS alabilir [emoji4]

lauwwie

Marangoz
En iyi cevaplar
0
kasmaması için ilk
1. adım: bilgisayarı haydarla döv.
2. adım: bilgisayarı pencereden dışarı at.
3. adım: ''baba ! bilgisayarım bozuldu'' diye bağır.
4. adım: maykıraftını yüksek fps ile oyna.