Altın Provanas >[1.16.5-1.20.2]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & Faction & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

gurur1112

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeşim öncelikle merhaba bir süredir serverinde oynamaktayım sanırım 2. haftama merdiven dayadım. Server açısından düşündüğümde plugininden tut lag seviyesine veya hile korumasına kadar her şey 4 4 lük benim bakış açımla ve çok memnunum. Karakterimin adı Highell umarım online olduğum süre aralığını görebilme şansın vardır, bunu az sonra söyleyeceklerimi okuyup şahit olduğum muhabbetleri tahmin edebilmen açısından söylüyorum. Bu 2 haftada oldukca uzun süre oyunda online kaldım. bakış açımı teraziye koyabilmen açısından yaşımı da söyleme gereği hissediyorum, 25 yaşındayım. Normalde bu tarz bir muhabbete girmek istemem lütfen bu hatamı mazur gör.
Benim bakış açım olduğunu tekrar belirtmek isterim, bir konudan ise rahatsızım. Serverindeki eski oyuncular, bir takım modlar veya vipler insanı alaya alan lakayık tavırlar içerisindeler ve gruplaşmışlar. Gruplaştıklarını söylüyorum çünkü boşta kaldıklarında ne kadar küfürlü yada argo konuşsalar kimse kimseyi durduramıyor veya ceza uygulamıyor. Bunlar yaşı büyük sayılabilicek olanların yaptığı şeyler, özellikle birkaç isim bunların içinde çok göze batar şekilde ama sen onları zaten biliyorsundur. MC oynayan yaş kitlesi küçük bunu biliyoruz ama yöneticilerinin aldığı bu tavırlar insanı tahrik eder nitelikte ban yiyen mute yiyen veya diğerlerinin arasında yöneticilerin terbiyesizliğinden ötürü başı yanan insanlar var bunu bilmen gerektiğini düşünüyorum. ve bu kişileri ayıplıyorum.
Tabi bukadar atarlı mc oyuncusunu nasıl dizginlemek gerektiğini bilemiyorum belkide gerekli olanı yapıyolardır, ama yinede rahatsız olunucak seviyede lakayık olduklarını düşünüyorum.

dipnot: yanlış hatırlamıyorsam oyun içinde bana hak verdiğin bir durumu da tekrar hatırlatmak isterim, yöneticilerinin bir kısmı ise yaş olarak sanırım çok küçük onlar ise insiyatif kullanabilmekten çok uzak kalıyorlar suç yaptırım ve art niyet kavramlarını bilmediklerinden dolayı yine rahatsız edici seviyede kötü yönetiyorlar.
senin şahsi yönetimini kurduğun diyalogları ve üslubunu takdir ediyorum. keşke yöneticilerin de senin gibi olabilse.

Son düzenleme:

Darknightmare

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Highell dediklerine katılmıyorum yönetici kadrosu gayet güzel her bir yönetici / rehber özenle seçilerek alınıyor. Şayet ben gruplaşma farketmedim 4 gündür sürekli aktif idim her konuşmayı gözetledim hakaretleri gerek ben gerek diğer rehberler,modlar küfürlü - argolu kelimelerle konuşanlara gerekli ceza verildi. Haksız bulduğun şeyleri ss al ve yönetime ver gereği yapılır.

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Bazen elimizde olmasa da tonlama ve aksanda sıkıntı olabiliyor. O yüzden anlayışlı ve sakin olmak lazım.

CrafterMan24

Arduino is my life :C
En iyi cevaplar
0
Sunucu hala açık mı?
Açıksa güzel sunucu gibi görünüyor.
Ayrıca başvuru için bir şansımı deneyeyim dedim:

Başvuru formu (Rehber, Reklamci, Mimar, Moderator)
İsim: Faruk (Oyun içi jperk99)
Aktif olarak seçeceğiniz bölüm: Moderator
Tecrübeleriniz: 2 kez kendi sunucumu kurdum, biri hungergames diğeri ise survival sunucusuydu. 1 sunucuda adminlik, 1 sunucuda developer'lik (Pluginerlik) 1 sunucuda da moderatörlük yaptım. Ayrıca Java dilini bildiğim için eklenti yazıyorum, istersen özel mesaj'dan yazdığım eklentileri gösterebilirim.
Günlük online süresiniz: 4 saat civarı durabilirim.
Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız: Akıl yaşta değil baştadır. Eğer ki iyi biriyse, sunucu kurallarına ve oyunculara saygılıysa, elbette iyi, saygılı ve güzel davranırım. Ancak sunucu kurallarına uymayan, oyunculara saygısı olmayan, kısaca kötü biriyse, ister 10, ister 20 yaşında olsun, bu benim için fark etmeyecektir. Hak ettiği şey neyse ona göre davranırım.
Yapılarınızın resim linki (Sadece builder için): Builder başvurusu yapmıyorum.
Bilmemiz gereken başka bir şey varsa buraya yazınız: Dediğim gibi moderatörlük başvurusu yapıyorum ancak eklenti de yazabiliyorum, sunucuya gerekli bir eklenti (plugin) olduğunda (Animasyonlu MOTD, Efektler, vs vs) yazabilirim. Onun haricinde eklentilerle aram da iyi, çoğu eklentiden anlıyorum.

Teşekkürler, Saygılar.

##Düzenleme: Sunucuya girdim, ve çok beğendim. 1.8 olması sunucuya iyi bir hava katıyor##
Başvurum hakkında sonuç olduğunda geri dönüş alabilir miyim?
[DOUBLEPOST=1432212447,1432202904][/DOUBLEPOST]@Kritex

Son düzenleme:

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Sunucu hala açık mı?
Açıksa güzel sunucu gibi görünüyor.
Ayrıca başvuru için bir şansımı deneyeyim dedim:

Başvuru formu (Rehber, Reklamci, Mimar, Moderator)
İsim: Faruk (Oyun içi jperk99)
Aktif olarak seçeceğiniz bölüm: Moderator
Tecrübeleriniz: 2 kez kendi sunucumu kurdum, biri hungergames diğeri ise survival sunucusuydu. 1 sunucuda adminlik, 1 sunucuda developer'lik (Pluginerlik) 1 sunucuda da moderatörlük yaptım. Ayrıca Java dilini bildiğim için eklenti yazıyorum, istersen özel mesaj'dan yazdığım eklentileri gösterebilirim.
Günlük online süresiniz: 4 saat civarı durabilirim.
Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız: Akıl yaşta değil baştadır. Eğer ki iyi biriyse, sunucu kurallarına ve oyunculara saygılıysa, elbette iyi, saygılı ve güzel davranırım. Ancak sunucu kurallarına uymayan, oyunculara saygısı olmayan, kısaca kötü biriyse, ister 10, ister 20 yaşında olsun, bu benim için fark etmeyecektir. Hak ettiği şey neyse ona göre davranırım.
Yapılarınızın resim linki (Sadece builder için): Builder başvurusu yapmıyorum.
Bilmemiz gereken başka bir şey varsa buraya yazınız: Dediğim gibi moderatörlük başvurusu yapıyorum ancak eklenti de yazabiliyorum, sunucuya gerekli bir eklenti (plugin) olduğunda (Animasyonlu MOTD, Efektler, vs vs) yazabilirim. Onun haricinde eklentilerle aram da iyi, çoğu eklentiden anlıyorum.

Teşekkürler, Saygılar.

##Düzenleme: Sunucuya girdim, ve çok beğendim. 1.8 olması sunucuya iyi bir hava katıyor##
Başvurum hakkında sonuç olduğunda geri dönüş alabilir miyim?
Haftasonu cevabımı vereceğim, o esnada özelden bana yaptığın eklentileri gönderir misin?

roro_a78

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İsim:Muhammed
Aktif olarak seçeceğiniz bölüm:rehber
Tecrübeleriniz:Daha önce rehber olmadım ama rehberlik nasıl yapılır bilgim var
Günlük online süresiniz:9 saat
Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız: Gayet Saygılı
Bilmemiz gereken başka bir şey varsa buraya yazınız:Yok

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
İsim:Muhammed
Aktif olarak seçeceğiniz bölüm:rehber
Tecrübeleriniz:Daha önce rehber olmadım ama rehberlik nasıl yapılır bilgim var
Günlük online süresiniz:9 saat
Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız: Gayet Saygılı
Bilmemiz gereken başka bir şey varsa buraya yazınız:Yok
Bölüm için yaşınız çok küçük. Reddetmek zorundayım. İyi oyunlar

gurur1112

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
gün içinde attığın sağlıksız emrivaki resetler bizi buga sokuyor bir takım itemlerimiz gitti çünkü bug ile öldük lvllerimiz silindi resetleri geceleri atsan daha güzel olucak gibi ayrıca yeni spawndaki end portal biyere ışınlamıyor içine atlayan ölüyor pro 4 lerle beraber atladığım için şanssızım ki hiç üzülmedim esas üzüldüğüm şey yaptığım redstone sistemi için topladığım malzemelereydi bu gün benim için şanssız geçti admin umarım daha dikkatli olabilirsin.

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
gün içinde attığın sağlıksız emrivaki resetler bizi buga sokuyor bir takım itemlerimiz gitti çünkü bug ile öldük lvllerimiz silindi resetleri geceleri atsan daha güzel olucak gibi ayrıca yeni spawndaki end portal biyere ışınlamıyor içine atlayan ölüyor pro 4 lerle beraber atladığım için şanssızım ki hiç üzülmedim esas üzüldüğüm şey yaptığım redstone sistemi için topladığım malzemelereydi bu gün benim için şanssız geçti admin umarım daha dikkatli olabilirsin.
Restartlar hakkında hak veriyorum kesinlikle, ama bunların nedeni zararlı bir bilgiyi edinmiş olan oyuncunun serverı çökertmek için kullanmasıydı. End olayı için ayrı üzgünüm, oyun içinde bana ulaşırsan durumu düzeltmek için yardım edebilirim itemlar yerine.