ThugLife.nitrado.net rezilliği !

LeafFire

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bunlar nasıl bir insan anlamadım oyuncu sayıları olmalarına ramen geliyo benim az kişinin olduğu serverimde reklam yapıyor ayıp ayıp !
6 oyuncumu aldınız haram zıkkım olsun diyorum ya !

SS:

Son düzenleme:

KebabReyiz

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nasıl birisin anlamadım. Hem başka serveri şikayet ediyorsun. Hemde kendi serverinin reklamını yapıyorsun. @Iskefiyeli18

LeafFire

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Nasıl birisin anlamadım. Hem başka serveri şikayet ediyorsun. Hemde kendi serverinin reklamını yapıyorsun. @Iskefiyeli18
bazıları sorar diye reklam amacıyla değil eskiden soran oluyordu ama ben gidip başka konuların altına mı reklam veriyorum benim konum sonuçta veya gidip serverlere mi veriyorum sen nasul birisin asıl ben anlamadım :(

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
"6 oyuncumu çaldınız" nedir arkadaşım eşya mı bunlar? Oyuncular istediği sunucuya gidebilirler seni ilgilendirmez. Zaten sunucun başarılı bir sunucu olsaydı oyuncular sende kalırdı.

LeafFire

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adamın serverine reklam atmışlar adamda şikayet konusu açmış etmiş şikayet altınada kendi sw ipsini veriyor o 6 oynucuyu çekmek için :)
.s[DOUBLEPOST=1432133170,1432133138][/DOUBLEPOST]
"6 oyuncumu çaldınız" nedir arkadaşım eşya mı bunlar? Oyuncular istediği sunucuya gidebilirler seni ilgilendirmez. Zaten sunucun başarılı bir sunucu olsaydı oyuncular sende kalırdı.
oraya gidenleri saydım belki daha fazla ve eşya değil :)[DOUBLEPOST=1432133211][/DOUBLEPOST]bunlar serverime bot atıyo reklam yapıyo en azından ben böle bir terbiyesizlik yapmadım :(

KebabReyiz

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
bazıları sorar diye reklam amacıyla değil eskiden soran oluyordu ama ben gidip başka konuların altına mı reklam veriyorum benim konum sonuçta veya gidip serverlere mi veriyorum sen nasul birisin asıl ben anlamadım :(
Kimin konusu olduğu önemli değil. Minecraft türk sunucuları dışındaki bölümlerde server reklamı yapmak yasak.

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hilenide çok güzel kapatmışsın .s hiç gözükmemiş, gitmeyin böyleyerinin kurduğu sunucudan bir şey olmaz

Sent from my iPhone using Tapatalk

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adam burada başka serverlerin rezilliğini anlatıyor siz hala hileden bahsediyorsunuz adam kendi serverinde admin ister hile açar ister açmaz size noluyor anlayamadım ?

CloudCrafter

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
aynen benim serverimede reklam attılar bende gittim serverlerine 5 kişi lag makinesi yaptık server lagdan çöktü senin de intikamını aldım benim serverinde kardeş