konu devredildi

AlperBey

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
konu devredildi

Son düzenleme:

miku123123

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
server çok güzel en güzel survival serveridir öneririm herkes oynamalı harika :)[DOUBLEPOST=1430326853,1430321461][/DOUBLEPOST]süper yaB)

Explorer

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yanlış zamanda açılmış sınav donemi oyuncu çekemeyebilir

iDemonceHD

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server süper hacı ellerine sağlık admin çok begendim %100 emek zaten hard sevenlere gelsinD:ASDSADSA

Kurbandark6780

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Rehber Alımı Başlamıştır Rehberler Oyunculardan Seçilecek En Fazla Online Olan Oyuncu DenemeRehber Olacak Zamanla Rütbesi Artacak Servere Girer Girmez Rehber İsteyen Olursa Vermem Gelsin Oyuncu Olarak Oynasın Online Sine Oyunculara Karşı Davranışına Bakarak Alcam[DOUBLEPOST=1430652467,1430652405][/DOUBLEPOST]
#

Server yeni sanirim şu yetkili alımlarına dikkat etseniz sevinirim..

SS -> http://i.imgur.com/79ir4YQ.png

Serveri bırakıyorum yetkililer sadece işini yapsın küfür ne ya ?
Kardeşim SS Attın İçin Sana Çok Teşekkür Ederim Servere Geri Dönersen Sewinirim Yetkisi Alındı[DOUBLEPOST=1430652503][/DOUBLEPOST]Rehber Alımı Başlamıştır Rehberler Oyunculardan Seçilecek En Fazla Online Olan Oyuncu DenemeRehber Olacak Zamanla Rütbesi Artacak Servere Girer Girmez Rehber İsteyen Olursa Vermem Gelsin Oyuncu Olarak Oynasın Online Sine Oyunculara Karşı Davranışına Bakarak Alcam

Cürüm07

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar gerçekten mükemmel bir server, her yönünden güzel bir server. Buildlara,warplara gerçekten özen gösterilmiş.
Herkese tavsiye ederim ADALETLİ, AYRIMCILIK ASLA YOK, KALİTELİ bir server tebrik ederim.
TÜM OYUNCULARI DAVET EDİYORUM!!!

Kurbandark6780

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
  • Server Slotu 52 kişi yükseltilmiştir ram yükseltilmiştir server süresi 90 gün dağa uzatılmıştır
[DOUBLEPOST=1430834512,1430748139][/DOUBLEPOST]+50 Gold Vip Çekilişi