ClosCraft Rezilliği

SafaAltugTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar Ben Play.BordoTeam.Net in kurucsuyun Sunucuda değildim Siteyle ilgili işim vardı bide baktım svye bot atıolar Tabi Sunucusu Rezalet Olduğundan Ancak bu şekilde online çekmeye çalışıyor. Nitradoya Şikayet Ettim Yakında Kapanabilir Server

Not Huzuni Kullanıo Diye Saçma Yorumlar Atmayınız Huzuniyi Oyuncuların Sakladıkları Chestleri Görmek Ve Komut Yazmadan 1 Tuşla Uçuç hızımı ayarlamak için kullanıyorum

Arrow

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Belkide kendin bot attın ve millete iftira atıyorsun nereden bilebiliriz veya gidip onların serverinde reklam yaptın böyle karşılık veriyorlar?

SafaAltugTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

XapeEvely

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Huzuni neden kullandıgını bitek benmi fark ettim

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
aynısı başımıza geldi .. yine closcraft mıdır nedir reklamı atıldı 1-2 hafta önce.. Böyle çoluk çocukla uğraşçagına ip ban at gitsin..

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Herkes atabilir ki botu. Hem sunucu sahibi niye atsın lag yapar.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
bot atmak için ahım şahım bir sunucuya gerek yok.. ddos la karıştırmayalım.. adam hattı değil makinanı kitlemeye çalışıyor.. yani normal bir servera evinden hemen hemen herkes bot atablr..

CloudCrafter

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
beyler adam kendi serverine bot atıyor ordan closcraft diyo ne belli kurucunun attığı not (serverine herhangi bir bot koruma plugini yükle)