Minecraft Naruto server! %50 tamamlandı!

rkates

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serverin IP Ne ? Ayrıca Rasengan ,Kage Bunshin no Jutsu ( GÖLGE KOPYALAMA TEKNIGI )ve Katon Goukakyo No Jutsu (ATEŞ ELEMENTİ ) felanda eklermısınız ?

Son düzenleme:

FantoBlanko

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Serverin IP Ne ? Ayrıca Rasengan ,Kage Bunshin no Jutsu ( GÖLGE KOPYALAMA TEKNIGI )ve Katon Goukakyo No Jutsu (ATEŞ ELEMENTİ ) felanda eklermısınız ?
Server henüz açılmadı ve sanırım açmayıda düşünmüyor arkadaş :) Ayrıca açılırsa yukarıda yazıldığı gibi birçok jutsu olacak

rkates

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Açılırsa Sevınırım Ayrıca Kyuubi yide ekleyın ( DOKUZ KUYRUKLU SEYTAN TILKI ) :D

rkates

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Olsun Kyuubi daha yakısıyo bence :D

ukayra46

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server açılsın hemen kardeş builder arıyosan benı ekle skype: mustafa.akmut mikrofonum yok

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Animeyi Seviyorum hemde çok :D Özellikle Naruto Shippuuden'i

rkates

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence Server Faıl KAC AYDIR ACILMADI

Beastswift

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
bnce sasuke naruto sakura npc olsn bide boss olarak kurama juubi hacibi gibi kuyruklu yaratıklar olsn[DOUBLEPOST=1407433190,1407433114][/DOUBLEPOST]
bro 371. bölümü seyred cok süper bir bölüm 372 de minato sasuke flan gliyo heycanlandımmmm:aşık:
Behliyom 372'yi Hokageler vb gelecek çok güzel savaş geliyo :D 372'de ama savaş daha uzun :D Hashirama+Tobirama artık yok ederler orayı :D (Bu arada Sanırım hashirama sarhos oldu mal mal gülüyodu bir ara :D Tobirama falan da sinirli :D Madara Hashiramanın Çakrayı fark etti bile 371 de :D )

rkates

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben Bi Yerde Gormusdum En Son Galıba 372 de Naruto ve Sasuke bırlıkte carpısıyorlar Naruto Kurama Mod da Rasengan ve Sasuke de Chıdori Kullanıyolar Rasenganla Chıdorıyı bırlestırıp Madarayamı ne vuruyorlardı

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben Bi Yerde Gormusdum En Son Galıba 372 de Naruto ve Sasuke bırlıkte carpısıyorlar Naruto Kurama Mod da Rasengan ve Sasuke de Chıdori Kullanıyolar Rasenganla Chıdorıyı bırlestırıp Madarayamı ne vuruyorlardı