Soğuk Seed (Buzdan İğneler) Dev Biom [1.8] [KONU KİLİT]

emrebultm16

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Herkeze Merhaba, İyi Forumlar
Artık kış Geldi. Havalar Soğudu.
Bende Buna Göre Bir Seed Paylaşayım Dedim.
Survival Oynayacaklar İçin Efsane Zor Bir Seed ,Hiç ağaç Göremedim.
Fazla Uzatmakda İstemiyorum.
Seed (Tohum) :
85490543201
Fazla Uzatmadan Fotoraflar

Göründüğü Gibi Baya Bir Büyük
Bir Tanecik Beğeniyi Esirgemeyin :)

Vladicraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok nadir bulunan bir biyom , gerçekten çok büyüleyici :) seedi aldım ilk işim iglo yapmak olacak :D

emrebultm16

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bıroliy kadar vahşü ve seksü adalöt sövönöcösö körşösönde saygö göstörön :(

Türkçe terk :D

Özel saygıya gerek yok. Superman ilk başlarda sadece dünyayı kurtarırdı. Özel saygı istemezdi. Sonralarını bilmiyorum ama başları böyleydi.

Kimseden özel olarak saygı beklemiyorum. Sadece insan olarak herkes birbirine saygılı olsun, bu bana yeter.

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Türkçe terk :D

Özel saygıya gerek yok. Superman ilk başlarda sadece dünyayı kurtarırdı. Özel saygı istemezdi. Sonralarını bilmiyorum ama başları böyleydi.

Kimseden özel olarak saygı beklemiyorum. Sadece insan olarak herkes birbirine saygılı olsun, bu bana yeter.

Aslında çok güzel adalet savunuyorsun
Bende savunmayı çok seviyorum fakat ben adaleti 1 yorumda savunurum başka savunmaya gerek kalmaz :)

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aslında çok güzel adalet savunuyorsun
Bende savunmayı çok seviyorum fakat ben adaleti 1 yorumda savunurum başka savunmaya gerek kalmaz :)

Sağol. Ben zamanında çok haksızlıklar yaşadım. Bu yüzden adaleti daha kolay savunuyorum. "Ben yaşadım, başkası yaşamasın" diyorum. Mesela bir ay sonra kavgalı olduğum bir üye bile gelip de başka birisinin kendisine ağır laflar ettiğini söylese; kavgalıyım vs. bakmam, adamın hakkını çatır çatır savunurum.

Benim birden fazla yorum yazmamın sebepleri şunlardır:

1- Bana hep çetin cevizler düşüyor. İki veya üç seferde anlatıyorum. Anlayan da oluyor, anlamayan da. Bundan önce bir kez daha böyle olmuştu. TheProfessional'a kafa tutmuş adamım :D Direk laflarımı sıralamıştım. Nedeni de bir üyeye "gereksizsin" demesi ve kendisini "Süper insan" ilan etmesiydi.
2- Benim bu konuda felsefem şudur: Karşımdaki ya adil davransın; ya da Allah'a yakın, benim olduğum yere uzak olsun. Kesin tavrımı belli ederim ve bu daha etkilidir bence. Çünkü böyle yaparak birkaç üyeye yol verdim. Üç tane üye de bunlardan dolaylı olarak da olsa dersini aldı.

crayzcraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
penguen yerine tavşan koyacağım umarım yaşar :)