KingOfCraft Yani Faction.denince. biz Rezil Bir Server

haklımıyım?

• evet

Kullanılan: 4 80.0%
  • hayır

Kullanılan: 1 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

serhat111995

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben kingofcraftın bir oyuncusuyum birkaç gün önce vip aldım,
vipin yanında birde edit kazma aldım toplam 30tl oldu ve bunları alan birçok oyuncu vardı,
birkaç gün sonra server kapanıp açılmaya başladı,
adminler oyuna girememeye başladı ve servere çok sık laglar girdi,
birkaçgün sonra tamamen kapandı,
skypeye baktıgımda admin beni silmiş ve engellemişti diğer adminde ismini bu skype kapatılmıştır diye değiştirmişti,
onlara hiçbir türlü ulaşamadım yani 30tl çöpe gitti, bu server benim 3 senedir severek oynadıgım bir server ve toplam 40tl harcadım,
oyunda 2 doublechest p4 set ve 12 stack enchli elma kasmıştım ve birçok kılıç ve para,
adminlere ulaşmak için: sinangul9898 ve bu skypekapatılmıştır. bunları arıyıp benim için bir güzel sövmenizi rica ediyorum,
bu adamları ben 3 yıldır tanıyorum ve paramı daha doğrusu bütün serverin para ve emeğini çalarak kaçtılar,
sinan gül, ün telefon numarası belki skypeden ulaşamazsınız telden sövün : 0542 819 7756
lütfen biri bunlara haddini bildirsin.

serverin forumu : Minecraft Türkiye.com

selamerikank.

KebabReyiz

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamamda. Arkadaş server açtı diye sonsuza kadar açıkmı kalacak ?

xAlverStoke

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamamda. Arkadaş server açtı diye sonsuza kadar açıkmı kalacak ?
Kuağris çok haklı. Benim de sunucum kapandi. Birkac vip mağdur oldu. Sunucuyu tekrar acip vipleri vericez.
Sunucu sonsuza kadar acik kalmaz. Kalamaz. Eninde sonunda kapanır. Ve birkac kişi bu duruma düşebilir.

serhat111995

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ondan bahsetmiyorum adam skypeden engelledi ve sildi sonra kaçdı mesajlarıma ve aramalarıma cevap vermiyor telefonumu açmıyor. bu arada server açılalı 10 gün oldu

KebabReyiz

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
3 Senedir severek oynadığım diyorsun ?

CloudCrafter

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
haklısın kardeş benim de serverim vardı kapattım vipler bana küfretmişti içim bi tuhaf oldu milletin hakkına girdim diye şu an serveri açtım