3D Modelleme - Resourcepack

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar, Öncelikle 1.8 İle Getirilen 3D Model Desteği'ni Çoğunuz Biliyorsunuzdur.Bu 3D Model'i Texturepack Yardımı İle Kullanabilirsiniz.Uzatmadan Konuya Geçeyim;
Evet Bu Gün İlk Model'lememe başladım.Bu Test Model.Katana texture'si vs yide Modelleyebilirim(Amaç WynnCraft'ta Oynamalık Texturepack :p ).

Önerilerinizi Bekliyorum

onikiasd

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
cubik pro kullan daha kolay ve basit hemde export import seçenekleri daha fazla

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Sizi torrent ile tanıştırıyorum bayım. ( Gereksiz bir program için 9.90 £ verme git indir valla ne uğraşıyorsun )
Gereksiz Bir Program Olarak Görmüyorum Şahsen Gayet İyi Bir Program Hypixel Gibi Bir Sunucuda Böyle Şeyler Yaptıysa O Program Veya Neyle Yapar Bilemem Sonuçta O tür Bir İşlevi Varsa Büyük Bir Proje İçin Map Olur Texture Olur Paraya Değecek Bir Program Oyunu Pixelliklerinden Kurtarıyor Resmen :)

OrllandO

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gereksiz Bir Program Olarak Görmüyorum Şahsen Gayet İyi Bir Program Hypixel Gibi Bir Sunucuda Böyle Şeyler Yaptıysa O Program Veya Neyle Yapar Bilemem Sonuçta O tür Bir İşlevi Varsa Büyük Bir Proje İçin Map Olur Texture Olur Paraya Değecek Bir Program Oyunu Pixelliklerinden Kurtarıyor Resmen :)
Gereksizden kastımı kimse anlamamış. Profesyonel olarak kullanmayacağımız bir program için ( yada gelir sağlamayacağımız ) 9.90 £ vermek saçma bir iş. İyi akşamlar :)

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sizi torrent ile tanıştırıyorum bayım. ( Gereksiz bir program için 9.90 £ verme git indir valla ne uğraşıyorsun )

Şuanki sürümü 0.9.2 internette sadece 0.4 sürümü var oda işe yaramıyor.