SALT SURVIVAL İÇİN GECECİ ARKADAŞLAR TOPLANSIN !

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
YalnızKurt, post
Hoşgeldin,
Hâlihazırda server'ımız şu anlık yok değerli kardeşim. Şu plan proje aşamasındayız; neler yapılır, nasıl bir grup oluşturulur, nasıl projelerde bulunulur, hangi oyunlar oynanır gibi gibi gibi.. Yputuber'lık düşünen arkadaşlarla da değişik projeler geliştirme planımız var. Farklı işler çıkaracağız hayırlısıyla.
Tüm bunların dışında amaç sadece boş zamanlarda oyun oynamak sohbet etmek olan normal grubumuz olacak (ki tümü için Skype şarttır arkadaşlar), isteklere taleplere göre ayarlamalar yapılacak işte.. Yeterince zaman ayıramıyorum, yardımını esirgemeyecek olan kardeşlerimin bu gibi konularda da yardımlarına açığım açıkçası.. Kısa zamanda derleyip toparlayalım güzel arkadaşlıklar güzel oyun ortamları kaliteli video çekim ekipleri vs vs vs...

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
şimdilik mod'lu yapılmayacak ama ilerleyen zamanlarda olacak. niyetimiz var.

MuratCan135

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
yer varmı varsa bende varım fakat şu an internet sınırlı mart 15 e kadar oynayamam internet çok yavaş yaş 16

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yer varmı varsa bende varım fakat şu an internet sınırlı mart 15 e kadar oynayamam internet çok yavaş yaş 16
Acelesi yok ne zaman istersen katılırsın kardeşim, şu an için beklemede zaten proje. Yer her zaman var. Değişik arkadaşlarla oynamak ve video çekmek istiyorum

MuratCan135

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
sonunda net aldım oynayabilirim oynayacaksak

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bize bi ulaş kardeşim konuşalım tanışalım bi

ahmet4151

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Devam ediyor mu hala acaba? 18 yaşındayım, gündüz gece fark etmez. Sürekli onlineyim yani. Birlikte minecraft oynayacak,survival cevirebilicek kişiler arıyordum. Katılmak isterim.

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Devam ediyor mu hala acaba? 18 yaşındayım, gündüz gece fark etmez. Sürekli onlineyim yani. Birlikte minecraft oynayacak,survival cevirebilicek kişiler arıyordum. Katılmak isterim.
elbette. memnun oluruz. ekle tanışalım konuşalım kardeşim. güzel bir ortamımız var. oyunumuzu oynuyoruz sohbetimizi muhabbetimizi ediyoruz. müthiş bi arkadaşlık dostluk kardeşlik ortamı var. 16dan 19 20 21 24 27 30 olmak üzere her yaştan oyuncu var aramızda. çoğunlukla 4-5 kişi sürekli aktif katılımcıdır skype konuşmalarında. tabi konusu açılmışken skype şart. Muhabbetsiz olmuyor bizim ortam :)

skype ve steam : yentibaba

serhat1488

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Selam @yentibaba Ben Gelebilrim İsterseniz Skype, Steam ve Teamspeak mevcut Steam: klavyemouse Skype: serhat1488 Online Olma Süresi Sıkıntı Değil Baya Online Oluyorum Genellikle Yaş Konusuna Gelince Yaşım 17

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selam @yentibaba Ben Gelebilrim İsterseniz Skype, Steam ve Teamspeak mevcut Steam: klavyemouse Skype: serhat1488 Online Olma Süresi Sıkıntı Değil Baya Online Oluyorum Genellikle Yaş Konusuna Gelince Yaşım 17
Tamamdır değerli kardeşim hemen ekliyorum. Konuşur tanışırız detaylıca..

Kutay_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bende ekledim skype den bi bakın istersen.

MrTolgaUzundag

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ben gelebilirim :) Skype var Ama mic Yok Siz Konuşursunuz ben oyundan yazarım bence sorun olmaz skype:MrBlazeRod