Okumadan Geçme

Sizce Haklımıyım Ve Serverle Dediğim Gibimi Olmalı?

• Kullanılan toplam oy
    13

serhat111995

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Benim Şikayetim bütün faction serverlere;eskiden her şey emekdi şimdi 2 saat lapis kaz pro4-serverin kralısın.önceden her şey emekdi insan 2 elmas bulsa kurban kesiyodu şimdi adamlarda sandıklar dolusu elma elmas zırh var. 1.2.5 te axicraft vardı çok güzeldi severek oynardım (şu anki axicraft iğrenç) böyle warp lapis jobs yokdu madende arkadaşlarla gidip demir toplayıp satardık, arenada herkes demir,deri setdi öyle pro9 pro15 yokdu minecraft zevkliydi şimdi git bi servere bak herkes edit pro99 elmas set. önceden küçük eventler olurdu 5 10 tane elmas 30 tane altın şimdi ise diamond block yetmiyor insanlarımıza inanabiliyormusunuz. özellikle bide şu hile konusu var; insanlar neden hile yapar,hile yapıp emeğimizi çalınca ellerine haramdan başka ne geçer? gitsem bi servere gitsem 1 ay kassam yine ne olucak bi vip gelcek pro10 setle kescek herşeyim gidecek artık minecraft oynamak istemiyorum okadar yani. önceden insanlar tarla falan yapıp karpuz satarak para kasardı şimdi lapise git 10dk kaz al sana 400k para bunların amacı ne minecraft böyle bi oyun değil. Burdan tüm minecraft server sahiplerine sesleniyorum viplere 20dk lık güç 5 falan koyuyorsunuz amacınız ne kardeşim normal oyuncuyla bir vip kapışsa nolur tahmin edemiyormusunuz? server dediğin düzgün olur bu aralarda şu moda
" ay ben öldüm 5dk lapise gidiyimde set kasıyıımmm sonra hile açar öldürürümm hee ezikkler öldürcem sizii hile açarsam görürsünüzz admin benim kankaam" böyle diyor insanlar bildiğin geçen bir servere girdim adamlar eventde koruma 127 keskinlik 92 set atıyordu (keskinlik zırha basılı kılıca değil) lütfen admin arkadaşlarım lütfen saçma sapan emek olmayan,lapis olan,aşırı vip özelliği olan serverlardan vazgeçin gerçek faction emek ister adamlar marketten taş alıyo hop 5dk da hayvan gibi kale, böyle olmasın doğru düzgün bir şey yapın faction bu değildir faction (reklam olmasın ama pvp.desteria.com) gibi serverlerdir emek ile kazanılan, yapılan şeylerdir burdan herkese sesleniyorum bunu okuyan ve anlayan herkese teşekkür ediyorum ve hileli olmayın istiyorum serverlerinde ayarını kaçırmayın diyorum

-Serhat Arslan
-Selamerikank

ACtennisAC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bak arkadaşım minecraft ve minecraft serverleri de teknoloji gibi gelişiyor. Buna dur diyemezsin. Bence oflayıp poflamak yerine alışmaya çalış.
Çünkü yakında faction skyblock ile bile karışır. Sana bir Redstoncu tavsiyesi ... Allah kolaylık versin

Kanlım : AC Redstoner[DOUBLEPOST=1421288241,1421288103][/DOUBLEPOST]
Bak arkadaşım minecraft ve minecraft serverleri de teknoloji gibi gelişiyor. Buna dur diyemezsin. Bence oflayıp poflamak yerine alışmaya çalış.
Çünkü yakında faction skyblock ile bile karışır. Sana bir Redstoncu tavsiyesi ... Allah kolaylık versin

Kanlım : AC Redstoner
Birde şunu diyeceğim HAKLISIN yeminle HAKLISIN...

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Küçük sunucular parasızlıktan bu yola başvuruyor buna dur diyecek kişiler büyük sunucu sahipleri,şahsen ben ilerde gün sunucu kurarsam 3 çeşit faction yaparım.Senin anlattığin tarz bir adet,hammadde olmayan bir tarz ve youtuber veya forumun tanındiklarının girebileceği bir tane

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RazAssassin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bende bir server sahibiyim ve böyle serverler dolu var zaten.Adıda "survival server"
Bunun adı faction kardeşim.Faction demek klan kurup savaşmaktır.
Çoğu serverde pro4 den sonra yapılması kapalıdır zaten (en azından benim serverimde elinde panel olsun farketmez adminler bile edit item basamaz,yasaklayınca bitiyo)
Essentials dan ayarlanıyo neyse o hack konularında haklısın ama yapacak bi şey yok.Görünce adminler ban atıyo ama o kadar varki insanlar işlerini bırakıp onlarla ilgilenmek istemiyor.
Yakın zamanda bir kanal açıcam youtubede (diğerleri gibi sıradan) ve faction serverlerin çoğunu ziyaret edicem.Haksızlık vs. var mı hepsini çekicem.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0

Kanlım : AC Redstoner[DOUBLEPOST=1421288241,1421288103][/DOUBLEPOST]
Birde şunu diyeceğim HAKLISIN yeminle HAKLISIN...
Biz buna gelişme demiyoruz, saçmalama diyoruz. Gelişmek demek yeni ve iyi şeylere geçmektir, evet belki bu yeni bir şey olabilir fakat iyi bir şey değil.

YKemal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşim çok haklısın.1.5.2 sürümünden beri oyunu oynuorum ilk basladığım server factiondu daha elmasın e sini bilmezdik nether olsun iksir enchant yoktu bizde zaten hammadde lapisi market bunları es geçtim.Hile kullanan yoktu madenden 1 elmas bulunca şükür ederdik falan...Şimdi hard survival sw de dahi market var ya! Hard sunucu nedir ''Al sana orman orda her şey var''demek elimde olsa çok iyi bi sunucu açacam ii projelerim var ama bütçem yetmiyor :/

2002yiğit

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bence artık en güzel serverler sadece arkadaşınla oynadığın hamachili survival serverleri çünkü o serverlerde lapis, market,faction yok

YKemal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bence artık en güzel serverler sadece arkadaşınla oynadığın hamachili survival serverleri çünkü o serverlerde lapis, market,faction yok
Sanırım öyle gözüküo en iyisi Super onlineden 1000 mb sınırsız internet alıp 16 gb ram li pc ile hamachi server açmak.

ACtennisAC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
hamchi serverde sıkıntılı 5 kişide sınırlı o kötü :(

YKemal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yok onu oda açarak falan hallederiz