5 Tane Bedava Minecraft Hosting Alabileceginiz Yerler

TanerTekinTr

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aşşagida Attigim Sitelerden Bedava Minecraft Hosting Yani Bedava Server Alabilirsiniz
Linkleri Veriyorum .

1 Begeniyi Ve Yorumu Cok Görmeyiniz .

gratisserver.nu

triangle.gs

instamc.com

aternos.org

dathost.net

4EVERMC2013

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşşekkürlerr[DOUBLEPOST=1422126251,1422125983][/DOUBLEPOST]
Teşekkürlerde triangle.gs sitesinde minecraft server açtım peki ip'ye nerden bakacam ?[DOUBLEPOST=1419072935,1419071763][/DOUBLEPOST]hiçbirinde server açılmıyor.
triangle.gs'da Açılıyor

PilotArmyPro

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
tringlide sunucu kurdum ipe nerden bakcam
Bundan önceki mesajıma bak.
Your Triangle.gs server is almost ready...

diyor ?
Senden beklemeni istiyor,eğer beklemek istemiyorsan o sayfanın sağ tarafındaki Youtube,FaceBook ve Twitch hesaplarına tıklayıp (Hepsine) onaylattıktan sonra "Get your server" tuşuna bas ve bekle sonra hayırlı olsun :)

[DOUBLEPOST=1422433938,1422433791][/DOUBLEPOST]triangle.gs'de hiç lag yoktur ama MB,GB sınırlarını zorlamamak gerek.Ben triangle.gs'nin paralı olan (Upgrade) kullanıyorum.
Ama eğer serveriniz bedava ve siz 36 saatte bir yenilemezseniz (renew) server kapanabilir.

PilotArmyPro

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Server sürümünüzü serverin FTP'sine girip kendiniz manuel olarak ayarlayabilirsiniz,aynı Hamachi veya Port serverde kendi PC'nizden sürüm değiştirdiğiniz gibi.
Ama triangle.gs'de şu versiyonların son sürümünü kullanırsınız yani 4'ünden 1'ini seçip kullanırsınız zaten o da otomatikmen son sürüme geçer.Son sürümü öğrenmek için MC'ye girin zaten serverin Ping yerine yazar:
-Bukkit (şu an son sürüm => 1.7.10)
-Vanilla (şu an son sürüm => 1.8
-Custom (Rastgele)
-Spigot (1.7.X)
Spigot'u kullanmanızı tavsiye ediyorum,çünkü:
---1.7.X => Bütün 1.7 sürümlerde girebilirsiniz.
---Bütün Bukkit'in pluginlerini destekler.
---Lag yapmaz (Bukkit yapabilir)
---Daha rahat kullanım sağlar.
---X*ray kapatır (Hile) .

triangle.gs'de pingler standarttır => 200-300

PilotArmyPro

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler[DOUBLEPOST=1422524854,1422524555][/DOUBLEPOST]
Kb bi Sorun Daha Var 1-Swde Lag var 2-Plugin nası yüklücem ? :D
1-Lag sorunu varsa Spigot kullan veya server dosyalarını PC'ye yedekle ve serveri tekrar yükle.Sonra tekrar o dosyaları FTP'den at.Daha sonra Config gibi ayarları yap.
2-Serverin FTP'sinin ana dizininde plugin dosyası vardır.Oraya plugin dosyanı (jar vs.) at.Servere restart at veya reload yap ve kullan :)

Josh77

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lütfen yardım edin beyler şimdilik arkadaşlarımla oynicağım küçük çaplı bir server açmak istiyoru ama buna en uygun triangle.gs var. Serveri kontrolden başlatıyorum Start server war completed diyo ama sonra offline gözüküo başka internetten denedim baka bi hesap açıp denedim ama olmadı lütfen acil yardım edin :)

PilotArmyPro

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Lütfen yardım edin beyler şimdilik arkadaşlarımla oynicağım küçük çaplı bir server açmak istiyoru ama buna en uygun triangle.gs var. Serveri kontrolden başlatıyorum Start server war completed diyo ama sonra offline gözüküo başka internetten denedim baka bi hesap açıp denedim ama olmadı lütfen acil yardım edin :)
Evet dün triangle.gs içinde bir çalışma vardı.Oluyor öyle şeyler triangle.gs 'de :)
Şimdi açılıyor oynayabilirsiniz!

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Server sürümünüzü serverin FTP'sine girip kendiniz manuel olarak ayarlayabilirsiniz,aynı Hamachi veya Port serverde kendi PC'nizden sürüm değiştirdiğiniz gibi.
Ama triangle.gs'de şu versiyonların son sürümünü kullanırsınız yani 4'ünden 1'ini seçip kullanırsınız zaten o da otomatikmen son sürüme geçer.Son sürümü öğrenmek için MC'ye girin zaten serverin Ping yerine yazar:
-Bukkit (şu an son sürüm => 1.7.10)
-Vanilla (şu an son sürüm => 1.8
-Custom (Rastgele)
-Spigot (1.7.X)
Spigot'u kullanmanızı tavsiye ediyorum,çünkü:
---1.7.X => Bütün 1.7 sürümlerde girebilirsiniz.
---Bütün Bukkit'in pluginlerini destekler.
---Lag yapmaz (Bukkit yapabilir)
---Daha rahat kullanım sağlar.
---X*ray kapatır (Hile) .

triangle.gs'de pingler standarttır => 200-300
200-300 ms ping ve lag yok ha? 150ms üstü laglidir ve gecikmesi çoktur.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

PilotArmyPro

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
200-300 ms ping ve lag yok ha? 150ms üstü laglidir ve gecikmesi çoktur.

Zaten ben 200-300ms ping var demiştim -,-
triangle.gs ABD California'da dır.Aslında Fransa'da da lokasyon var ama kapalı şuanlık.
şu an sadece Arizona lokasyonu açık olduğu için Türkiye'den girilince 200-300ms ping veriyor.
Anladınmı @unununium ?

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Zaten ben 200-300ms ping var demiştim -,-
triangle.gs ABD California'da dır.Aslında Fransa'da da lokasyon var ama kapalı şuanlık.
şu an sadece Arizona lokasyonu açık olduğu için Türkiye'den girilince 200-300ms ping veriyor.
Anladınmı @unununium ?
Lokasyonun Amerika'da olduğunu biliyorum lagin sebebi bu zaten :(
Edit :anlamayacak ne var ki lokasyon anasının nikahinda biryerde olunca oyuna lag giriyor.

Josh77

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler triangle.gs 504 server error gateway time-out error veriyo şimdide yardım edebilirmisiniz acil lütfen