Küçük bir gemi

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
şu an mesut abisi için konuşmuyorum. bana hitap şekli için konuşuyorum.[DOUBLEPOST=1422391067,1422391011][/DOUBLEPOST]
Senden ricam ciddileşirmisin ?
İğrenç şakalar yaparak aklımı daha da karıştırıyorsun.Yaptığın bir yapıt var. Sen bunun fotoğrafları gözükmüyor diye bana G** b*lu bir çalışmanın ftoğrafını gönderiyorsun. onu eleştiriyorum. ordan herifin teki bana horozlanıyor. işin rengi değşti bile. cıvıtma
Nasıl ciddileşiyim istemsiz bir gülme tuttu cevapları görünce :D[DOUBLEPOST=1422391247][/DOUBLEPOST]
Sen ordan burdan duyma laflarla buildin iyi olduğu için kendini adam sanan tiplemesin. çözdüm seni. burda seninle zaman kaybettiğim için sevinmelisin.
Kardeş nasıl bir ruh halindesin şu an :D

DirenCan

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nasıl ciddileşiyim istemsiz bir gülme tuttu cevapları görünce :D[DOUBLEPOST=1422391247][/DOUBLEPOST]
Kardeş nasıl bir ruh halindesin şu an :D
Neyse. sen hala gıcık emotiler kullanarak canımı sıkıyorsun. Burda Senin davranışların üzerine bir eleştiri var. Senin seviyen hakkında bir görüş var. ve sen buna gülerek karşılık veriyorsun.ayıp ya gerçekten.Ortada komik bir şey yok şunumu çektin bunumu çektin. arkadaşlar Siz espiri yapıcağım derken saygısızlaşan insanlarsınız. bende size bir iki nasihat vermeye çalışırken saygısızlığınızı bana yöneltiyorsunuz. bunu yüzünüze vurunca şöyle böyle. biraz büyüyün[DOUBLEPOST=1422391563,1422391502][/DOUBLEPOST]
@DirenCan cidden saçmalıyorsun :(
Dostum Ben demin @LifeTaker in hitap şekli nedeni ile rahatsız oldum ve bunu dile getirdim. ondan sonra saçma espiriler yüzünden canım sıkıldı anladın mı ?

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Neyse. sen hala gıcık emotiler kullanarak canımı sıkıyorsun. Burda Senin davranışların üzerine bir eleştiri var. Senin seviyen hakkında bir görüş var. ve sen buna gülerek karşılık veriyorsun.ayıp ya gerçekten.Ortada komik bir şey yok şunumu çektin bunumu çektin. arkadaşlar Siz espiri yapıcağım derken saygısızlaşan insanlarsınız. bende size bir iki nasihat vermeye çalışırken saygısızlığınızı bana yöneltiyorsunuz. bunu yüzünüze vurunca şöyle böyle. biraz büyüyün[DOUBLEPOST=1422391563,1422391502][/DOUBLEPOST]
Dostum Ben demin @LifeTaker in hitap şekli nedeni ile rahatsız oldum ve bunu dile getirdim. ondan sonra saçma espiriler yüzünden canım sıkıldı anladın mı ?

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Bunu belirtmekten mi üşneiyor peki ? onun çalışması sandım bende
Adam fotoğraflar çıkmıyor demiş, o da onu alıntılıyarak fotoğrafı koymuş. Affedersin de açık açık söylüyorum artık o kadar insan var anladı sen mal mısın anlamadın yarım saattir maskara konusu oldun? Yeter kendine gel artık. Kapa çeneni de.

DirenCan

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adam fotoğraflar çıkmıyor demiş, o da onu alıntılıyarak fotoğrafı koymuş. Affedersin de açık açık söylüyorum artık o kadar insan var anladı sen mal mısın anlamadın yarım saattir maskara konusu oldu? Yeter kendine gel artık. Kapa çeneni de.
Maskara konusunu anladım.Bunu dile getirmeniz rahatsız edici

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Adamın eleştirdiği konu yapı değil sizin konuşma tarzınız. Konuşma grubundan ''Gelin şuna az laf sokalım'' demekle olmuyor bu işler.

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Aynen, bizim o kişiyle özelden konuşmalarımızı da bilmiyor bu her lafa atlayan ve her şeye muhalefet olan kesim.

Bence sen o ''Her şeye muhalefet olan kesim''i eleştirmeden önce ''kendin'' hangi çöplüktesin ona bir bak.