AteşTekkit | Tekkit Classic 3.1.2 Sunucu | Ateş Network Sunar

madenci01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ya kardeş adamın adının başı förb dü
bana item çoğaltmak serbest dedi

DEEPSOS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
boşa uğraşma madenci bu kurucu takmaz güya adaletli ve disiplinli biri ya yok sunucu da disiplin istiyorum okulda yada hapishanede deiliz oyun oynuyoruz sonuçta ama yook

madenci01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
offfffffffffffffff ya suçsuzum diom 14:25 den beri yalvarıyom ya ban kalksın die

NeveseRC

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok uzattiniz ama artik susun adam demek ki bir şeyi istemiyordu.

DEEPSOS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Böyle kurucu için dil dökmeyin gelin kendi aramızda bi server açalım bilen falan varsa gelsin böyle serverde oynicanıza

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Böyle kurucu için dil dökmeyin gelin kendi aramızda bi server açalım bilen falan varsa gelsin böyle serverde oynicanıza
Katılıyorum, gidin kendi sunucunuzda oynayın ne yazık ki hırsızlara yer yok. Tabi muhtemelen o kendi sunucuzdada hırsızlık yapacaksınız fakat olsun, beni ilgilendirmez.
Sunucu bak akşam açılacak düne yetiştiremedik.
Toplam 1 sayfa yorum attın artık cevaplama gereksinimi duymuyorum kendi suçunu sende biliyorsun, böyle konuşan birinin bu hırsızlığı bilerek yaptığından adım gibi emin oldum artık. Sunucumuzu beğenmiyorsan oynama, beğenen arkadaşlarda var beğenmeyenlerde var. Kimseyi zorla tutmuyoruz hatta size şimdi diyeceğim ki Alllah'ını seviyorsan bu sunucuda oynama, senin çileni çekecek halimiz yok.

Son düzenleme:

DEEPSOS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben sadece gerçekleri söylüyorum artık buda suç :D ve merak etme ben senin sandığın o 8 9 yaşındaki çocuklardan değilim.e haliyle merak etme canım kardeşim ben hırsız değilim hayatımda da olmam ki bu oyun bile olsa.İnsanlığımızı bilerek oyun oynarız biz. ki senin zannettiğin başkasının evinde item kopyalamak hırsızlıksa varsın bizim halimiz bu olsun canını sıkacak da değilim daha yazmicam kafan rahat olsun.Hadi bana eyvallah

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Ben sadece gerçekleri söylüyorum artık buda suç :D ve merak etme ben senin sandığın o 8 9 yaşındaki çocuklardan değilim.e haliyle merak etme canım kardeşim ben hırsız değilim hayatımda da olmam ki bu oyun bile olsa.İnsanlığımızı bilerek oyun oynarız biz. ki senin zannettiğin başkasının evinde item kopyalamak hırsızlıksa varsın bizim halimiz bu olsun canını sıkacak da değilim daha yazmicam kafan rahat olsun.Hadi bana eyvallah
Şimdi böyle manalı manalı konuşuyorsun da benim yazdıklarımı okumuyorsun herhalde. Neyse, muhtemelen sende ban yedikten sonra gelecek arkadaşlardansın. (Bu yorumdan sonra göz ardı edildin..)

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Sunucu şimdilik bir spawn'a sahip olmasa bile sizin oynamanız için aktiftir.[DOUBLEPOST=1422291357,1422291138][/DOUBLEPOST]Banlanan arkadaşlar banınızın açılmasına bir itirazınız varsa Skype ekleyin konuşalım, karahan.buhan79

Altinlider

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Resmen Crack kullan demissin kardeş Lol oynayan varsa gelsin özele oynayak la Premium niye aldım 70 lira verip

Edit : Sunucunun ilk saatinde ban yedim
----> Sebebi bile bilmiyorum daha caktırmayın .

Son düzenleme:

LlmuT

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim bi hata alıyorum crackedı çalıştırırken buyur resim bu şekilde