Minecraft Realm's (Özel Minecraft Krallık Sunucusu)

Minecraft Realm's Konusu ilginizi çektimi ?

• Kullanılan toplam oy
    92

AssetGroup

[AF]AloneFellow, Farkı Yaşa.
En iyi cevaplar
0
realms sunucu aslında pek değişik diğil sadece nitradodan almak yerine oyunun içinden alıyon ve plugin olmuyo
Emin ol değişik yanlış bilgiler vermeyiniz.. Nitrado kendisi ortalaması yüksek map Scripts ve Minigameleri toplayıp sizlere alın otomatik yükleme şansı veriyorum diyormu Mojang Realm's sunucu bu şansı vermekte tabi sunucu ayrı etten Real olarak açılmakla kalmayıp her sözleşmeyi kabullü ile ilerlemekte arasındaki fark sadece budur. + Nitrado Oyun Sunucu Satış Sevisini önermiyorum. Arkadaşlar slot halinde server alacağınıza kendi server performansınızı siz kısıtlamanız lazım başkası değil kısaca tüm yönetim sizde olmalı sonuç o server' i kiralıyorsunuz.. Direk karşıdan gelen paylaşımlı Hafıza + CPU ile gelip bana ve konuma Reklam yapmayınız Bu durumdan hoşlanmam ("Sadece belirtiyorum Belki farkında olmayabilirsiniz.")

Arkadaşlar Hala Realm's sunuculara girmekle ısrar eden Arkadaşlarımız var. Lütfen konuyu ve güncellemeleri dikkatlice okumanızı rica ve arz ederim :) Belki ilerki Realm's larla görüşmek dileğiyle İyi Oyunlar
** KONU KAPALI

VeryDevilTRainer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adminim beni davet ettin kabul ettim ama giren yok bi zaman belirleyelim OYUNCULAR şu zamanda hep beraber oynayalım
Şu derken belirleyelim kararlaştıralım tartışalım

SarpTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ViscousSulo ve DenizToprak eklersen gelirim :)

AssetGroup

[AF]AloneFellow, Farkı Yaşa.
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar, Konumuz Kapatılmıştır ..

EmrcnDS

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Dark_Knight_1905[DOUBLEPOST=1417951992,1417951886][/DOUBLEPOST]nezaman eklersin