Blazerd MMORPG / Rüya , Görev, Tarım, Yükseltme ve Birçok Sistem /Yapım aşamasında / White List YOK

BuBlazerdIçIn

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
needless-naruto-one piece-bleach-high school dxd-high school dxd new-tokyo ghoul-tokyo ghoul ja-isuca-akame ga kill-akatsuki no yona-keseijuu sei no kakuritsu-world trigger-fairy tail-no game no life-attack of titan-hellsing-code geass-kaichou wa maid sama-gants- full metal alchemist-omamori himari-sworth art online- steins gate- blue exorcist-hunterx hunter - kiss x siss-gintama-mirai nikki- infinite stratos-another-high school of the dead-asa no yoichi-belzebub-guilty crown-great teacher onizuka-History's Strongest Disciple Kenichi-k project-fate/stay night-air gear-freezing-accel world-bakuman-d.n angel-date a live-maken ki bunlar izlediklerimin 3de 1 i bunları kopyala hepsini izledim hepsi mükemmel animeler
bende bunları izledim bu arada 2. satırda attack of titan değil Shingeki no kyojin = Attack on titan ooyunu çok süper :D bu söyledikleri benim izlediklerimin 5 te 1 malesef geçen yaz türkanime sitesinden listeyi açtım baştan sona izlemeye başladım :D çok sıkıcıları vardı çizimleri berbat olan vardı ama izledim :D

Kurasaki_Ichigo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bende bunları izledim bu arada 2. satırda attack of titan değil Shingeki no kyojin = Attack on titan ooyunu çok süper :D bu söyledikleri benim izlediklerimin 5 te 1 malesef geçen yaz türkanime sitesinden listeyi açtım baştan sona izlemeye başladım :D çok sıkıcıları vardı çizimleri berbat olan vardı ama izledim :D
kardes inan bana ayıptır soylemesi dragon ball midemi bulandırıyor

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Anime yerimi bura :D Yinede animeyi seviyorum devam edebilirsiniz :D

ardatürker

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
abi minecrfat ta Shingeki no kyojin in modu var titanları BERBAT abi hiç özen gösterilmemiş ama yine animedeki gibi enseden öldürülüyolar

Rejan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardes 15 tatil oldu ip vermedin sozunu tutxakmisin tlfondayim yaZamiyom ztn eski sunucu gibi bi acip bi kapamassin insallah pazartesi saat kacta acican ve surum 1,8 olursa guzel olur

aserman01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
oooo son 1 gün hadi hayırlısı :) ama rejan akrderş alfaya katılmak istiyosan mc adını ve ya sana ulaşabileceğimiz bir adresi aşşağı yaz alfaya katılanlşar servera 26 sında katılmayanlar 27 sinde girebilecek çekilişle seçicez

Prenscan13

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
niye sunucu açılmadı 15 tatile girdik[DOUBLEPOST=1422202500,1422202413][/DOUBLEPOST]
oooo son 1 gün hadi hayırlısı :) ama rejan akrderş alfaya katılmak istiyosan mc adını ve ya sana ulaşabileceğimiz bir adresi aşşağı yaz alfaya katılanlşar servera 26 sında katılmayanlar 27 sinde girebilecek çekilişle seçicez
id: prese22
facebook: ahmet can saz
minecraft türkiye forum prenscan13

AceNoTail

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kurucu senin profil foton bi animeyi hatırlatıyorda bana...

aserman01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Alfaya katılmak isteyenler için son şans bana mc isimlerinizi atın
ÇABUK

nightwalker96

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Umarım hala katılabiliyoruzdur ^^

IGN: NightTheFox
Steam: Nightwalker

Başka bir şeye ihtiyaç varsa bilgilendirmen yeter ^^ ama ancak 19.30 gibi girebilirim

aserman01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Umarım hala katılabiliyoruzdur ^^

IGN: NightTheFox
Steam: Nightwalker

Başka bir şeye ihtiyaç varsa bilgilendirmen yeter ^^ ama ancak 19.30 gibi girebilirim
senide ekleyip çekilişi yaptım barışa da sorucam sonra açıklıycaz sonuçları :)