AteşTekkit | Tekkit Classic 3.1.2 Sunucu | Ateş Network Sunar

Altinlider

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuya dün akşam o kadar eşya bırakıp cıktık claimli arazimiz diye bu sabah girdiğimde hiçbir eşyam yoktu her şey çalınmıştı clanada disband atılmış.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Beyler RPG ile uğraştığım için sunucuyu çok bış bıraktığımın farkındayım. İlgilenmek istiyorum fakat inanın çok meşgulüm, hem dershaneye gidiyorum hem eklenti yazıyorum. Tekkit ile ilgilenmem pek mümkün olmuyor fakat bu akşam söz veriyorum bir geleceğim :D

Yaven

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bir şey soracağım.Bu tekkit cracked launcher ı indirdim.Açıp adımı yazınca adım gözükmüyor.Bundan dolayı da servere girince adım yok gibi gözüküyor.Servere girmeye çalışınca end of stream diyip kapanıyor.2 gündür oynadım bugün giremiyorum.Bu arada Red matter zırhı biliyorum fakat red matter zırhı yaparken dark matter zırh istiyor.Dark matter zırh banlı iken ben nasıl red matter zırh yapabilirim :D

Son düzenleme:

Altinlider

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bir şey soracağım.Bu tekkit cracked launcher ı indirdim.Açıp adımı yazınca adım gözükmüyor.Bundan dolayı da servere girince adım yok gibi gözüküyor.Servere girmeye çalışınca end of stream diyip kapanıyor.2 gündür oynadım bugün giremiyorum
Girme zaten oyuna builder girip arkadaşlarına yardım ediyor gelip clanı disbandlayıp gidip eşyalarımızı çalıyor

Yaven

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Girme zaten oyuna builder girip arkadaşlarına yardım ediyor gelip clanı disbandlayıp gidip eşyalarımızı çalıyor
Yav oyundaki herkes şu karpuz fac un orda maden kopyalıyor alıyor falan kanıt da var admin yasak değilmi bu.Karpuz fac ın bi odası var camlı oraya sethome çekmişler kopyalıyorlar

DEEPSOS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi RM var dedin DM banlı biz RM yi nasıl yapalım bi bak istersen herşeyi vıp yapın zaten bırakıyorum ya o kadar uğraş sonuç bomboş

madenci01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi serverde hlie kullanan var bu nedir ya[DOUBLEPOST=1422187875,1422187471][/DOUBLEPOST]abi büütm itemlerimi, aldılar ya yettii servere hiç girmiyon erkes itemlerimi çaldı a
bu nedir yaaaaa

Yaven

Marangoz
En iyi cevaplar
0
SaintFlip ben.Beni hırsız diye banladın evet hileyim ama bir şey demek istiyorum.Serverde bitek hırsız ben değilim.İşte karpuz fac ın klan evindeki hırsızlar.