Sky Block Sunucumuz Sizleri Bekler..Türkçe Komutlar-Görevler VE Daha Niceleri. Bekleriz...

JokerPokerOldu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucumuz Sky Block tur.
Sky Block ta bildiğiniz üzere adada yaşam mücadelesi vermeye çalışılır adaya arkadaş davet edilir Marketten eşyalar satarak para kazanılır ve bu paralarla da Kendinizi ve adanızı geliştirirsiniz. Temel Kısa amacı budur.
Serverimizde Ne Var?

''ATM'' Pluginimiz Vardır.
Atm Plugin'i ile Oyunda Geçirdiğiniz Zamanı Nakit'e Çevirebilirsiniz.

''Düşen eşya'' Pluginimiz Var.
Herhangi bir Mob'u öldürdüğünüzde Farklı bir item Çıkması için eklenen bir plugin.
AMA tabikide her öldürdüğünüzde değil Şans ile :)

''Chest Shop'' Pluginimiz Var.
Bu plugin Sayesinde Adanızda Market Kurabilirsiniz.

Daha Fazlası İçin ... Serverimize giriş yapınız.

Serverimizde Türkçe Komutlar Vardır ;

''/ada'' Adanızı Oluşturur.
''/ada''Adanıza Gider.
''/ada set'' Adanıza Berirlediğiniz Yere Sethome çeker.
''/ada yenile''Adanızı Siler Ve yenisini oluşturur.
''/ada seviye''Adanızın Seviyesini Gösterir.
''/ada parti'' Kendi Adanızda Parti yapar.
''/ada ayril'' Başka Bir oyuncunun adasından Ayrılırsınız.
''/ada at (oyuncu)'' Adanızdan Oyuncu çıkarır.
''/ada (kabul/red)''Ada davetini Kabul veya Rededer.
''/ada lider (oyuncu)'' Adanızda 2 Den fazla kişiyseniz adanın liderliğini devretmiş olursunuz.
''/ada en'' Sunucudaki En iyi adaları Gösterir.
''/ada yardim'' Sky block Komutlarını Gösterir.

Serverde Nasıl Para kazanırım?

Serverimizde Para kazanmak Biraz Zordur.
1.Balık Yakalayarak Para kazanma
2.PasifMob Keserek Para Kazanma
3.AktifMob Keserek Para Kazanma.
4.Adadaki ürettiğiniz Ekinler le Para Kazanma.

birçok Para kazanma Yöntemi Sunduk Hepsini Denerseniz Kısa Zamanda Zengin olup Serverin /ada en_iyi lere Katılabilirsiniz.:)

SERVER ÖZELLİKLERİ;
Serverimizde 2GB ram
olup Sadece Dünyalar Yüklenirken World Save olurken 2sn Ye lag Olur Sonra Düzelir 1Saate 1 Kere Save oluyor Dünyalar.

Serverimizin Kesin Ulaşabileceğiniz IP:
İse
85.106.150.104
Buyurun.
Gelin
Alım Var.

Serverimizin TAM Sürünümü
1.7.2
1.7.2

'dir.

İnşşalah Sunucumuzdan Tatmin Olmuşsunuzdur. Sunucu Hakkında Sormak istediğiniz kafanıza takılan bir şeyler varsa Yorumlar Bölümüne Yazınız.
Yenilikler:
Bazı Buglar Giderildi

Son düzenleme:
R

Reloven

Ziyaretçi
Adam Açık Sözlü Dünya Arasında Lag Var Demiş :) 1 GB Ramle Sadece Arkadaşınla Oynamak İçin Sunucu Açmanı Tavsiye Ederim.

JokerPokerOldu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adam Açık Sözlü Dünya Arasında Lag Var Demiş :) 1 GB Ramle Sadece Arkadaşınla Oynamak İçin Sunucu Açmanı Tavsiye Ederim.
Dünyalar arası Demedim dünyalar Save olurken...[DOUBLEPOST=1420970975,1420970888][/DOUBLEPOST]Sana Soran oldumu İstediğim Serveri açarım .

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
portlu actın herhalde onuda becerememıssın sanırım

JokerPokerOldu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Nerde beceremedim Ne diyosun açtım Asıl Sen Baltalamak içni bu lafları söylüüyorsun . Lütfen Böyler kelimeler Kullanmayın.[DOUBLEPOST=1420972448,1420972350][/DOUBLEPOST]Daha Yenim açtım Serveri Nereyİ becerememeşim acabaa 2 Gün oldu açılalı Mapı 20 günden beri Tek ben yapmaya çalışıyom . Hala Bitmedi Map bile .Şimdi Bu gün Bitircem Son . Ne zannetiniz son oyuncumu ?[DOUBLEPOST=1420972535][/DOUBLEPOST]Bu ne böyle Terbiyesizlik Ya Böyle bir şey Görmedim Ya. Görürsünüz Ama siz . Axitr Ye geççem 15 Tatilde Server Dolcak Alahhın İzniyle ..40

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nerde beceremedim Ne diyosun açtım Asıl Sen Baltalamak içni bu lafları söylüüyorsun . Lütfen Böyler kelimeler Kullanmayın.[DOUBLEPOST=1420972448,1420972350][/DOUBLEPOST]Daha Yenim açtım Serveri Nereyİ becerememeşim acabaa 2 Gün oldu açılalı Mapı 20 günden beri Tek ben yapmaya çalışıyom . Hala Bitmedi Map bile .Şimdi Bu gün Bitircem Son . Ne zannetiniz son oyuncumu ?[DOUBLEPOST=1420972535][/DOUBLEPOST]Bu ne böyle Terbiyesizlik Ya Böyle bir şey Görmedim Ya. Görürsünüz Ama siz . Axitr Ye geççem 15 Tatilde Server Dolcak Alahhın İzniyle ..40
benım dedım ıp vermısın gırılmıyo bunu dıyom kıtmısn ?

YKemal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Baska IP yokmu bundan girilmioda :/

YKemal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşim belirli bi tarih yazabilcenmi?

oyakabuyaka

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
yardım lazımsa ben ederim 15 kere admin 31 kere builder (builderlik daha eglenceli ondan pek admin olmadım) (cenabetim :D ) 60 kere rehber 20 kere usta rehber oldum bilgim çokdur

JokerPokerOldu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Serverimiz Aktif.
ıp değişti[DOUBLEPOST=1422088208,1422088075][/DOUBLEPOST]85.106.150.104
85.106.150.104

[DOUBLEPOST=1422095427][/DOUBLEPOST]
yardım lazımsa ben ederim 15 kere admin 31 kere builder (builderlik daha eglenceli ondan pek admin olmadım) (cenabetim :D ) 60 kere rehber 20 kere usta rehber oldum bilgim çokdur
Düşünecem.
.[DOUBLEPOST=1422095524][/DOUBLEPOST]Boy abdesi alsan iyi olur :D

YKemal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Cant connect hatası gelior :/

JokerPokerOldu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Dün 22 de Ben yatıyodum olum :D[DOUBLEPOST=1422168265,1422168201][/DOUBLEPOST]anca 9 a kadar açık olabiliyom Zaten axitr ye geççem geçemedim ya onuayarlıyom onunla uraşıyom Nitradomu axitr mi acaba falan konuşuyom adamlarla ...

Beyluce

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dün 22 de Ben yatıyodum olum :D[DOUBLEPOST=1422168265,1422168201][/DOUBLEPOST]anca 9 a kadar açık olabiliyom Zaten axitr ye geççem geçemedim ya onuayarlıyom onunla uraşıyom Nitradomu axitr mi acaba falan konuşuyom adamlarla ...
Tek skyblock olacaksa axitr ile başlamanı tavsiye ederim