İskelete Örümcek, Zombiye...

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
İnsanların açtığı konulara sırf artislik olsun diye açıldı-gereksiz-biliyoruz-gereksiz konu gibi ithamlarda bulunanları kınıyorum :)

AtakanRS

osu!
En iyi cevaplar
0
Tavuğa binen zombi hayır olamaz yakında creeperlar dostumuz olacak.

Spider Jockey Creeper Gördüm 2 kere biri hexxit te biri factionda çok düşük bir ihtimalle oluyor (%0.001 Gibi bir şey.)[DOUBLEPOST=1418557316,1418557283][/DOUBLEPOST]Biliyorum Hiç Alakası Yok :D

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
adamlar ender ejderine wither bindirmiş bunlar devede kulak :) ben de 4 endermanı üst üste bindirmiştim.

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ejder summonla çıkartılıyomu?

/summon EnderDragon yaz çıkıyor.

ender ejderini 1 hamlede öldürmeni sağlayacak kod:

/effect OyuncuAdı 5 60 255

bu da sana 60 saniyelik bir Kuvvet V etkisi verecektir. ve kılıçla vurduğun gibi ölecektir.

MantisWrath

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
/summon EnderDragon yaz çıkıyor.

ender ejderini 1 hamlede öldürmeni sağlayacak kod:

/effect OyuncuAdı 5 60 255

bu da sana 60 saniyelik bir Kuvvet V etkisi verecektir. ve kılıçla vurduğun gibi ölecektir.
Öğrendiğim iyi oldu

DirenCan

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok karmaşık birleşimler görmüştüm zamanında :) (oyun hatası gibi olmalı). bu 1.7.x de çıkıyor tavuklu zombi

Osndbk41

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Çok karmaşık birleşimler görmüştüm zamanında :) (oyun hatası gibi olmalı). bu 1.7.x de çıkıyor tavuklu zombi

Yok ya her versiyonda çıkar.Bak sana anlatayım bir de bunun zıttını gördüm.

Eren (@LokumReyiz) beni serverina çağırmıştı.Kendi World Painter'da world hazırlamış.Sonra kardeşime verdim bak küfür etme falan dedi.Sonra kardeşiyle oynuyordum.Küçük bir ev yaptım.Bahçe çevirdim falan sonra sabah oldu.Dışarı çıkacaktım dikkat et yavru zombiyle tavuk şey yapıyor dedi ben de anlamadım da çıktım bir baktım tavuk küçük zombinin kucağında.Hayvan gibi ilerliyordu ancak yürüme animasyonu bozulup oturma animasyonuna dönmüştü.