PLAY.UNIOCRAFT.COM ⚔ 5.YIL ⚔ Skywars/Factions/Skyblock ⚔ 1.8.x - 1.13.x

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Bir sorun yaşandı eski üyeliği olanlar uniocraft.com iletişim bölümünü kullanarak geri alabilirler.

RecepUygr

play.GameTurkMC.com
En iyi cevaplar
0
@MrUnioDex şifre sıfırlama mailinde karakterler böyle gözüküyor;
Merhaba, RecepUygr

Şifrenizi sıfırlamak için bir istek gönderdiniz. Şifrenizi sıfırlamak için linke tıklayın:
http://www.uniocraft.com/sifresifirla.php?encrypt=

Eğer şifre sıfırlama isteği göndermediyseniz linke tıklamayın ve bu maili yoksayın.
--
UnioCraft.com

Ayrıca şöyle bir şey daha buldum. Mail olarak gelen link'den şifreyi değiştirdikten sonra tekrar o linke girip değiştirebiliyorsun.

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
@MrUnioDex şifre sıfırlama mailinde karakterler böyle gözüküyor;
Merhaba, RecepUygr

Şifrenizi sıfırlamak için bir istek gönderdiniz. Şifrenizi sıfırlamak için linke tıklayın:
http://www.uniocraft.com/sifresifirla.php?encrypt=

Eğer şifre sıfırlama isteği göndermediyseniz linke tıklamayın ve bu maili yoksayın.
--
UnioCraft.com

Ayrıca şöyle bir şey daha buldum. Mail olarak gelen link'den şifreyi değiştirdikten sonra tekrar o linke girip değiştirebiliyorsun.
Türkçe karakter sorunu düzelmiş olmalı?

RecepUygr

play.GameTurkMC.com
En iyi cevaplar
0
Tekrar denemedim ama bir sorun daha var. Mesela ben şifremi unuttum bölümünden mail gönderdim ya o mailde gelen link tek kullanımlık olmalı. Yoksa birisi linki buldu diyelim hesapın şifresini çalar. Böyle hesapların şifresinin gitme oranı daha yüksek.

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Tekrar denemedim ama bir sorun daha var. Mesela ben şifremi unuttum bölümünden mail gönderdim ya o mailde gelen link tek kullanımlık olmalı. Yoksa birisi linki buldu diyelim hesapın şifresini çalar. Böyle hesapların şifresinin gitme oranı daha yüksek.

Buda düzenlenecek fakat şu an için daha büyük sorunlar var.

RecepUygr

play.GameTurkMC.com
En iyi cevaplar
0
Tamam :) , Allah yardımcınız olsun inşallah en kısa zamanda düzelir sorunlarınız.

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Tamam :) , Allah yardımcınız olsun inşallah en kısa zamanda düzelir sorunlarınız.
Teşekkürler. Bu arada şifremi unuttum sistemi baştan yazıldı. Artık kodlar tek kullanımlık.

Serverde Hile Yapmak Serbesttir yazıyor... :)
Sadece KitPvp sunucusunda serbesttir. Eskiden yasaktı fakat bu kurala hiç kimse uymuyordu. Yoğun istek üzerine serbest bırakıldı. Diğer sunucularda yasak sadece KitPvp'de serbest.

RecepUygr

play.GameTurkMC.com
En iyi cevaplar
0
Dediğim gibi allah yardımcınız olsun inşallah bütün sorunlarıda atlatırsınız. Ayrıca AbddurrahmanReis adındaki hesapımda gitti özelden şifremi atabilme gibi bir imkanınız varmı?

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler. Bu arada şifremi unuttum sistemi baştan yazıldı. Artık kodlar tek kullanımlık.

Sadece KitPvp sunucusunda serbesttir. Eskiden yasaktı fakat bu kurala hiç kimse uymuyordu. Yoğun istek üzerine serbest bırakıldı. Diğer sunucularda yasak sadece KitPvp'de serbest.
Hılelı Serverde Kımse Oynamak Istemez. Bisi Demek İstiyorum. Ben Bitane Swye Admın Oldum herkes Hack Kullanıyodu Ve Lag Yapıyodu Server.Hack Acanlara Jail Verdim 1-2 Saat Sonra Hack Acan Kalmadı. NCP Plugininde Sana Soyluyo Zaten. Oraya Bi Ayrı Admin Yada Yetkili Lazım Ozaman Hack Yapan Kalmaz.

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Dediğim gibi allah yardımcınız olsun inşallah bütün sorunlarıda atlatırsınız. Ayrıca AbddurrahmanReis adındaki hesapımda gitti özelden şifremi atabilme gibi bir imkanınız varmı?
Mailden yanıt verdim.

Hılelı Serverde Kımse Oynamak Istemez. Bisi Demek İstiyorum. Ben Bitane Swye Admın Oldum herkes Hack Kullanıyodu Ve Lag Yapıyodu Server.Hack Acanlara Jail Verdim 1-2 Saat Sonra Hack Acan Kalmadı. NCP Plugininde Sana Soyluyo Zaten. Oraya Bi Ayrı Admin Yada Yetkili Lazım Ozaman Hack Yapan Kalmaz.
Sunucudaki oyuncu sayısı büyük oldukça bu bi işe yaramıyor. Hile yasakken o bölüme özel 3 yönetici tuttm. 1 hafta içinde 600 kişi banlandı hile sebebiyle. Düşünebiliyormusun? 600 kişi banlanıyor. Herkes hile kullanıyor kullanıp banlandıkça yan hesapla geliyorlar. Bu yüzden serbest bırakıldı. Yasakta olsa serbestte olsa kullanılıyor hile.

Hesabım Çalındı....
UnioCraft.com iletişim bölümünden oyundaki adınızı eski şifrenizi ve mail adresinizi atın.[DOUBLEPOST=1419253156,1419159456][/DOUBLEPOST]Güncel[DOUBLEPOST=1419523337][/DOUBLEPOST]Güncel.

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eski Carıma Email Ekleyemiyorum K.adi Veya Sifre Yanlıs Diyo!!