Yepyeni Bir Sunucu

Sizce Nasıl Olur, Oynar Mısınız ?

• Güzel Olur, Oynarım.

• Hayır Oynamam, Kötü Olur.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

SaintJermen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar. Birkaç haftadan beri birçok sunucu gördüm ve *********** ve birkaç sunucu dışında emek verilmiş, adam gibi bir sunucu bulamadım. Sunucular ya lapisli oluyor, ya vip satışı oluyor yada Edit İtem satıyor. Anlaşılan sürekli böyle sunucular açılacak ve insanın keyfi kaçacak. Kendi kendime dedim ki neden yeni bir sunucu açmayayım ? Açmayı düşündüğüm sunucunun özellikleri ;

• RPG Olacak,
  • Dünya Savaşları Hakkında Olacak,
  • Bol Keyif Verecek,
  • Birçok silah, askeri araç ve yeni pluginler olacak. Yeni görevler, başarılar olacak.
  • RPG Olduğundan dolayı V.I.P, Edit İtem, Lapis Olmayacak (Faction yapsaydım da olmazdı zaten).
  • Almanya, İtalya, İngiltere gibi birçok ülke bulunacak ve isteyen bu ülkelerden herhangi birine katılabilecek.
  • 1.8 sürümünde olacak. Bunun için bayağı beklemeniz gerekebilir. Zaten sunucunun yapımı aylar hatta yıllar sürebilir.
  • Sunucuya her aklına esen giremeyecek. Whitelist olacak ve başvurusu kabul edilenler sunucuda basit bir testten geçirilecek. Testten geçebilenler sunucuya girebilecek. Geçemeyenler malesef gg :(
Sunucu hakkında vermek istediğim bilgiler bu kadar. Daha detaylı bilgiyi ilerde kendi forumumdan duyurmayı planlıyorum. Sunucu hakkında düşüncelerinizi yorumlara belirtebilirsiniz. Whitelist başvurularını da birazdan açmayı düşünüyorum.

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yeter la dünya savaşıymış bir bitmediniz ne sevgi besliyorsunz dünya savaşlarına anlayamadım gitti :( @RedIsBack bitti sen başladın :(

DeathLight

You tell me life isn't that hard.
En iyi cevaplar
0
"...aylar hatta yıllar sürebilir..." aylar veya yıllar sürecekse neden 1.8 de oynayalım :D

SaintJermen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

DeathLight

You tell me life isn't that hard.
En iyi cevaplar
0
1 yılı abartmışsın bence 4-5 ay olabilir :D

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Ben bunu 10 günde yaparım herşeyini ama oyuncuların rol yapmasını sağlayamam :|

RedIsBack

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
La benim fikrimin benzeri bu :D
Yeter la dünya savaşıymış bir bitmediniz ne sevgi besliyorsunz dünya savaşlarına anlayamadım gitti :( @RedIsBack bitti sen başladın :(
Kalbimi kırıyorsun :( Daha geçen gün oynarım hatta özel eklenti yaparım dediğin sunucu şimdi seni bıktırdı mı ? Öyle olsun ^^