ProSurvival 16.05.15 14:00 SIFIRLANDI /GÖREVLER/ŞANS KUTUSU/Sanal Market/İpeksiSpawner/Köylü/TOP10

Sizce Emek Vermişmiyiz ?

• Evet

Kullanılan: 65 69.1%
  • Hayır

Kullanılan: 29 30.9%

• Kullanılan toplam oy
    94
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dolphin

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Önceki postlarıma düzeltme olarak yazayım ki. Adminler gerçekten çok ilgili ve sürekli oyuncuların fikirlerini alıyorlar. Süper bir şey çözümleri oyun içi oylamaya dönüştürüyorlar. Lag var evet ama oylama sonucu EVET çıkarsa umarım olmayacak :D AYrıca sorunlarımızla da ilgileniyorlar. Pluginler süper. Gerçekten zevk alarak bir sunucudan oynuyorum inşallah uzun süreli bir sunucu olur.

lazkopat3718

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Önceki postlarıma düzeltme olarak yazayım ki. Adminler gerçekten çok ilgili ve sürekli oyuncuların fikirlerini alıyorlar. Süper bir şey çözümleri oyun içi oylamaya dönüştürüyorlar. Lag var evet ama oylama sonucu EVET çıkarsa umarım olmayacak :D AYrıca sorunlarımızla da ilgileniyorlar. Pluginler süper. Gerçekten zevk alarak bir sunucudan oynuyorum inşallah uzun süreli bir sunucu olur.
Teşekkür Ederiz Allah Razı Olsun Bir Tek Sorunum Var Çözemediğim Oda Lag Sorunu Oda Sadece AutoSavede Oluyor Ama Oluyor Sonuçta Büyük İhtimal Antiksreyden Kaynaklanıyor Oylama Sonucunda Kaldırılabilir Sorun Düzelebilir İyi Oyunlar İyi Forumlar

Stave

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Teşekkür Ederiz Allah Razı Olsun Bir Tek Sorunum Var Çözemediğim Oda Lag Sorunu Oda Sadece AutoSavede Oluyor Ama Oluyor Sonuçta Büyük İhtimal Antiksreyden Kaynaklanıyor Oylama Sonucunda Kaldırılabilir Sorun Düzelebilir İyi Oyunlar İyi Forumlar
Serverde Çok redstone Devresi var ve spawnın etrafında Spawnerler olunca kasar

lazkopat3718

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok Teşekkürler Arkadaşlar Şu Lag Sorunu Her Zaman Dediğim Gibi AutoSavede Oluyor Sadece Ama Önemli İngilizcem Fazla Yok Loglardan Anlamıyorum Destek Ekibim şu an Yurt Dışında Olduğundan Bana Tercüman Lazım Skype pro.survival Ekleyin Oylama İle Puanlı Antixrayı Geri Yükledik Fakat Anladıkki Lagın Antixrayla Alakası Yokmuş Şuanlık Puanlı Antixray Yüklü Kalacak Lag Sorununu Çözünce Eski Antixray İçin Tekrar Oylama Olabilir [DOUBLEPOST=1419086300,1419086113][/DOUBLEPOST]
Serverde Çok redstone Devresi var ve spawnın etrafında Spawnerler olunca kasar
O Fps Düşürür Ve Sürekli Lag Yapar Serverimizde Sürekli Olan Lag Söz Konusu Değil Serverde AutoSave Otomatik Kayıt Olurken Lag Oluyor Sanırım Ramden Kaynaklanıyor Sv KAldırmıyor Malum 60 Plugin Var Yada Önceden Yaptığım Bir Hata Versiyonlara Bakmadan Plugin Yüklememden Kaynaklanıyor Olabilir Loglarda Aşırı Hata var İngilizcem İyi Değil Ama Çözülecek Yakın Zamanda

Andromurat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çok Teşekkürler Arkadaşlar Şu Lag Sorunu Her Zaman Dediğim Gibi AutoSavede Oluyor Sadece Ama Önemli İngilizcem Fazla Yok Loglardan Anlamıyorum Destek Ekibim şu an Yurt Dışında Olduğundan Bana Tercüman Lazım Skype pro.survival Ekleyin Oylama İle Puanlı Anti****ı Geri Yükledik Fakat Anladıkki Lagın Anti****la Alakası Yokmuş Şuanlık Puanlı Anti**** Yüklü Kalacak Lag Sorununu Çözünce Eski Anti**** İçin Tekrar Oylama Olabilir [DOUBLEPOST=1419086300,1419086113][/DOUBLEPOST]
O Fps Düşürür Ve Sürekli Lag Yapar Serverimizde Sürekli Olan Lag Söz Konusu Değil Serverde AutoSave Otomatik Kayıt Olurken Lag Oluyor Sanırım Ramden Kaynaklanıyor Sv KAldırmıyor Malum 60 Plugin Var Yada Önceden Yaptığım Bir Hata Versiyonlara Bakmadan Plugin Yüklememden Kaynaklanıyor Olabilir Loglarda Aşırı Hata var İngilizcem İyi Değil Ama Çözülecek Yakın Zamanda
Admin Çalışıyor Yav :D :D

lazkopat3718

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eyvallah dostum bizde kafa patlatıyoruz ne yapalı oyuncular için her şey

lazkopat3718

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ayrık Bizimle Çalışmaaz :D[DOUBLEPOST=1419183805,1419181716][/DOUBLEPOST]Güncel ++

patos12

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
1.İsminiz:tarık
2.Oyundaki Nickiniz:patos12
3.Tecrübeniz Yıl/ay:3yıl
4.Daha Önce Server Açtınızmı:hayır

5.Yaşınız:14
6.Ne olmak istiyorsunuz Reklamcı/Rehber:Reklamcı
7.Serverimiz Hakkında Ne düşünüyorsunuz: resimlerine baktım süper :D

8.Skypeniz , Mikrofon Varmı : yok ama hemen kurcam :D

Ahmetreyiz18

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.İsminiz: Ahmet Soyad: Topuz
2.Oyundaki Nickiniz: RayManTV
3.Tecrübeniz Yıl/ay: 3.5 yıl (Bu arada oyun 5 yıl önce geldi)
4.Daha Önce Server Açtınızmı: Evet rpg ve faction açtım fakat hosting yapamadığım için bıraktım
5.Yaşınız: 15
6.Ne olmak istiyorsunuz Reklamcı/Rehber: Rehber
7.Serverimiz Hakkında Ne düşünüyorsunuz:Çok güzel bir server diye umuyorum öleyede benziyor at plugini fln güzel olmuşta bnm çok sevdiğim mypet plugininide yükleseydiniz çok güzel olurdu bu pluginde petiniz sizinle beraber savaşıo çok güzel bi plugin düşünün derim
8.Skypeniz , Mikrofon Varmı : ahmet.topuz.18 Mikrofon var

NOT:BU BENİM PREMİUM HESABIM OLMASINA RAĞMEN CRACK MC KULLANARAK BNM HESABIMA GİRİP BAN YEMİŞLER BANIMI KALDIRIRSANIZ SEVİNİRİM

lazkopat3718

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.İsminiz: Ahmet Soyad: Topuz
2.Oyundaki Nickiniz: RayManTV
3.Tecrübeniz Yıl/ay: 3.5 yıl (Bu arada oyun 5 yıl önce geldi)
4.Daha Önce Server Açtınızmı: Evet rpg ve faction açtım fakat hosting yapamadığım için bıraktım
5.Yaşınız: 15
6.Ne olmak istiyorsunuz Reklamcı/Rehber: Rehber
7.Serverimiz Hakkında Ne düşünüyorsunuz:Çok güzel bir server diye umuyorum öleyede benziyor at plugini fln güzel olmuşta bnm çok sevdiğim mypet plugininide yükleseydiniz çok güzel olurdu bu pluginde petiniz sizinle beraber savaşıo çok güzel bi plugin düşünün derim
8.Skypeniz , Mikrofon Varmı : ahmet.topuz.18 Mikrofon var

NOT:BU BENİM PREMİUM HESABIM OLMASINA RAĞMEN CRACK MC KULLANARAK BNM HESABIMA GİRİP BAN YEMİŞLER BANIMI KALDIRIRSANIZ SEVİNİRİM
malesef o çarı başkası kullanmış ve ban yemiş ama rehber işini düşüneceğiz[DOUBLEPOST=1419525275,1419525094][/DOUBLEPOST]
lazkopat, boş vakitlerimde ingilizce çeviri v.b. bir durumda ihtiyaç varsa sunucunun, yardım edebilirim.
skypeni alabilirim dolphin ihtiyacım olacak :)[DOUBLEPOST=1419532571][/DOUBLEPOST]SanalSurvival.nitrado.net dost sunucudur kurucusu andromutrat tır benim serverimden sıkılan yada ek olarak oynamak isteyen oynayabilir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...