[1.7.2/Açık] ColereMC Türkiye'nin İlk Siege Serveri ! Mimarturk.Net

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
böyle bir server de tutmadıysa artık..[DOUBLEPOST=1418651626,1418647918][/DOUBLEPOST]

Haritanın Dışından Selamlar la Çok Yakındaymış Çıkış Ben Uzakta Sandım :D

@owen_1
@ByEnderTR
@Kaan697_
@Kaan697
Türkiye' gibi sürü psikolojisi olan koyunlar diyarındayız.Ama gelecek olan yeni projemiz ile ikisini bir yürütebilirsek çok güzel işler bayacağımıza inanıyorum.
@owen_1
@Kaan697_
@Kaan697[/QUOTE][DOUBLEPOST=1418660450][/DOUBLEPOST]Tutmuyormuş pek :D

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"Normalde"

0/60

"AtomTere gelince"

50/60

Ege o kadar inat etmese gelirdim. ._. Skype'den Ege'yi dövün en temizi. ._.

GT-S5660 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Yok normalde 15-25 arası dolaşıyor

BedriKR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türkiye' gibi sürü psikolojisi olan koyunlar diyarındayız.Ama gelecek olan yeni projemiz ile ikisini bir yürütebilirsek çok güzel işler bayacağımıza inanıyorum.
@owen_1
@Kaan697_
@Kaan697
[DOUBLEPOST=1418660450][/DOUBLEPOST]Tutmuyormuş pek :D
[/QUOTE]
50 Kişi Seni Mutlu Ediyorsa Gerçekten Sunucunuza Acımalısınız... Bir sunucu dediğin Yüksek İhtimal Biliyorsundur İsim Vermiyiceğim 1000-1100 Online arası Olur Ve Türkiyede Bir server Var Böyle Adamlar en İyisini Hedeflemeyi Koymuşlar ki Global Olmayı Bile Sordular Yani Sen Çıkıp Bana ' 50 Online Var Tutmuyomu Şimdi ' Tarzında Bir Yorum Yapıyorsun ... Olmuyor İşte Kusura Bakma Ama Gerçekten Çok Saçma ve Bildiğin 10 Kuruşla Övünmek Gibi Edebiyat'a Gireceğiz Belki Ama Asıl Sonuç 10 Kuruşu Kazanmakta Değil 10 Kuruşu Arttırmak... Daha Ne Kadar 10 Kuruşu Hedefliyiceksin?

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
[DOUBLEPOST=1418660450][/DOUBLEPOST]Tutmuyormuş pek :D
50 Kişi Seni Mutlu Ediyorsa Gerçekten Sunucunuza Acımalısınız... Bir sunucu dediğin Yüksek İhtimal Biliyorsundur İsim Vermiyiceğim 1000-1100 Online arası Olur Ve Türkiyede Bir server Var Böyle Adamlar en İyisini Hedeflemeyi Koymuşlar ki Global Olmayı Bile Sordular Yani Sen Çıkıp Bana ' 50 Online Var Tutmuyomu Şimdi ' Tarzında Bir Yorum Yapıyorsun ... Olmuyor İşte Kusura Bakma Ama Gerçekten Çok Saçma ve Bildiğin 10 Kuruşla Övünmek Gibi Edebiyat'a Gireceğiz Belki Ama Asıl Sonuç 10 Kuruşu Kazanmakta Değil 10 Kuruşu Arttırmak... Daha Ne Kadar 10 Kuruşu Hedefliyiceksin?[/QUOTE]
Sen çok yanlış gelmişsin.Ciddiyim çok yanlış.Bizim bütcemiz öyle hurra sar ordan bi 256GB ram çekeriz 1000 oyuncu deme şansımız yok.Cidden 4 saat önce bir şey deyip burada yaptıgımız espiriyi anlamayacak kadar acizsin.Dahasını demiyorum.Zekan varsa anlarsın.Lütfen üstüne bir şey yazma gel ne garezin varsa özelden yaz.Sizin gibi acınacak gereksiz insanlardan ders alamayacağız.Türkiye genelinde senin dediğin o sayıya ulaşabilen tek bir sunucu var zaten.O sunucuyu da zaten mesleğine olan kişiler olarak yapıyor.Biz burada hobi yapalım diye açıyoruz ama gereksizler gelip bu tür salak salak mesajlar yazıyor.Cidden fazlasıyla gereksiz dolu.
Sıkıntı burada başlıyor zaten yabancı ülkelerde bu şekilde değil.Umarım anlayabilmişsindir ne demek istediğimi.Umarım(ama sanmıyorum..)
Bizim amacımız 10 kuruş hedeflemek değil zaten.Bir nebze olsun eğlence verebilmek.Öyle 1000 kişilerde değil gözümüz.Hobi için yapıyoruz biz.Sadece gelişmek ve geliştirmek için.Türkiye'de kaç tane düzgün oyuncu kitlesi olan sunucu var ? "0" anlayabiliyorsundur umarım "0".Bazı çok bilmişler kendini bu kitlede görüyorlar ama kendileri "-" havuzunda yüzüyorlar.Bazen sırf eğlendirmek-eğlenmek amaçlı açtım sunucuyu senin gibi gereksiz, işsiz, işi gücü olmayan, sadece balta üzerine oynayan tipler yüzünden kapatasım geliyor.Ama yılmayacağım.Elbet bir gün bu tipler gidecektir diyerekten yılmıyorum.Umarım öyle olur.Gereksiz tipler gider.Espiriyi anlayamadıysan, rüyandan anlamını görmek dileği ile.
Bizde istiyoruz 128 GB Ram takıp 1000 oyuncudan fazla kişi eğlendirmeyi ama 1 kuruş bile ortaya koyan yok.Yabancı serverlerde sadece sunucu ayakta kalsın diye en azından cebinden 10$ veren kişiler var.Türkiye'de nerede o kişiler ? Söyleyin bizede yardım etsinler bizde sadece bakın sadece sizi mutlu edelim ^_^
Acıyacak değiliz kaç oldu bilmiyorum ama sadece hobi, eğlenme-eğlendirme amaçlı buradayız.
* Türkiye geneline baktıgımızda tutmuş gibi gözüküyor zaten.

Kaan697

Vae Victus
En iyi cevaplar
0
Siege serverında 1000 kişi nedir lan? Kale kapısı çöker, aynı mekanda atılan ok sayısından oyun crash verir

BedriKR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sırf Şu İnsanlara Saygımdan Ne Kadar Rezalet Densede Seviyesi Düşük Mesajlar Söylense de Sesimi Kapatıcağım ... Yapabilecek Bir Şeyim Yok Siz Hayal Gücünüzü Kaybetmişsiniz Ben Geri Getiremem Onu Kusura Bakmayın.[DOUBLEPOST=1418833183,1418824317][/DOUBLEPOST]Bir Sunucudan Oluşmasın Bir Sürü sunucu Olsun ?

@ByEnderTR Haklısın Aslında çok bencilce konuştum sizinde işleriniz var... Kusura bakmayın sert tutumum için.

Siege serverında 1000 kişi nedir lan? Kale kapısı çöker, aynı mekanda atılan ok sayısından oyun crash verir
50 Kişi Seni Mutlu Ediyorsa Gerçekten Sunucunuza Acımalısınız... Bir sunucu dediğin Yüksek İhtimal Biliyorsundur İsim Vermiyiceğim 1000-1100 Online arası Olur Ve Türkiyede Bir server Var Böyle Adamlar en İyisini Hedeflemeyi Koymuşlar ki Global Olmayı Bile Sordular Yani Sen Çıkıp Bana ' 50 Online Var Tutmuyomu Şimdi ' Tarzında Bir Yorum Yapıyorsun ... Olmuyor İşte Kusura Bakma Ama Gerçekten Çok Saçma ve Bildiğin 10 Kuruşla Övünmek Gibi Edebiyat'a Gireceğiz Belki Ama Asıl Sonuç 10 Kuruşu Kazanmakta Değil 10 Kuruşu Arttırmak... Daha Ne Kadar 10 Kuruşu Hedefliyiceksin?
Sen çok yanlış gelmişsin.Ciddiyim çok yanlış.Bizim bütcemiz öyle hurra sar ordan bi 256GB ram çekeriz 1000 oyuncu deme şansımız yok.Cidden 4 saat önce bir şey deyip burada yaptıgımız espiriyi anlamayacak kadar acizsin.Dahasını demiyorum.Zekan varsa anlarsın.Lütfen üstüne bir şey yazma gel ne garezin varsa özelden yaz.Sizin gibi acınacak gereksiz insanlardan ders alamayacağız.Türkiye genelinde senin dediğin o sayıya ulaşabilen tek bir sunucu var zaten.O sunucuyu da zaten mesleğine olan kişiler olarak yapıyor.Biz burada hobi yapalım diye açıyoruz ama gereksizler gelip bu tür salak salak mesajlar yazıyor.Cidden fazlasıyla gereksiz dolu.
Sıkıntı burada başlıyor zaten yabancı ülkelerde bu şekilde değil.Umarım anlayabilmişsindir ne demek istediğimi.Umarım(ama sanmıyorum..)
Bizim amacımız 10 kuruş hedeflemek değil zaten.Bir nebze olsun eğlence verebilmek.Öyle 1000 kişilerde değil gözümüz.Hobi için yapıyoruz biz.Sadece gelişmek ve geliştirmek için.Türkiye'de kaç tane düzgün oyuncu kitlesi olan sunucu var ? "0" anlayabiliyorsundur umarım "0".Bazı çok bilmişler kendini bu kitlede görüyorlar ama kendileri "-" havuzunda yüzüyorlar.Bazen sırf eğlendirmek-eğlenmek amaçlı açtım sunucuyu senin gibi gereksiz, işsiz, işi gücü olmayan, sadece balta üzerine oynayan tipler yüzünden kapatasım geliyor.Ama yılmayacağım.Elbet bir gün bu tipler gidecektir diyerekten yılmıyorum.Umarım öyle olur.Gereksiz tipler gider.Espiriyi anlayamadıysan, rüyandan anlamını görmek dileği ile.
Bizde istiyoruz 128 GB Ram takıp 1000 oyuncudan fazla kişi eğlendirmeyi ama 1 kuruş bile ortaya koyan yok.Yabancı serverlerde sadece sunucu ayakta kalsın diye en azından cebinden 10$ veren kişiler var.Türkiye'de nerede o kişiler ? Söyleyin bizede yardım etsinler bizde sadece bakın sadece sizi mutlu edelim ^_^
Acıyacak değiliz kaç oldu bilmiyorum ama sadece hobi, eğlenme-eğlendirme amaçlı buradayız.
* Türkiye geneline baktıgımızda tutmuş gibi gözüküyor zaten.
[/QUOTE]

BedriKR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şu tartışmayı bıraksanız çok güzel olacak. Evet 50 belki 1000 kişi dolan serverlara göre pek iyi bir rakam değil fakat o serverların hub server olup içinde onlarca, yüzlerce minigame olduğunu fakat bu serverda 1 adet minigame olduğunu lütfen unutmayalım. Şu tartışmayı da bırakın cidden. Konuyu kirletiyorsunuz en sonunda konu kapanacak.
Sunucu Gerçekten Güzel Ama ...

İlkutayhands

Marangoz
En iyi cevaplar
0
server başarılı lag yok , adminler hep ilgileniyor , viplere konfor var , bence daha çok online hakeden server +1