Masaüstünüzü Gösterin

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Xp kullanılıyor veya home edition kullanıyor iseniz genelde explorer.exe yi bir kere kapatırsanız otomatik olarak geri açılır ancak korsan yazılımlarda explorer.exe yi tekrar açmak için kullanılan kod genelde reglerde hata olur bilgisayar mavi ekran veya reset atarak sonuçlanabilir :(
Silindi. -Cumleyi kuramadim bosver :'(-

M

MUHDE

Ziyaretçi
Win7 kullaniyorum, yanlis hatirliyor da olabilir yalniz. Bir keresinde ekran gitmisti o da olabilir :'(

Ben herzaman home editiona kötü derim bunun sebebi korsanlarda çok hatalı olması gerçi bayağı bir şey kısıtlı home editionda tabi sizin anlayabileceğiniz düzeyde kısıtlar değil onlar o ayrı neyse explorer.exe kapatılır ise bir şey olmaz tekrar açarsınız silmeyin yeter benim gibi kernele suspend atmayı denemeyinde :(

Bkz: Çoktan alıntı yaptı*

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Ben herzaman home editiona kötü derim bunun sebebi korsanlarda çok hatalı olması gerçi bayağı bir şey kısıtlı home editionda tabi sizin anlayabileceğiniz düzeyde kısıtlar değil onlar o ayrı neyse explorer.exe kapatılır ise bir şey olmaz tekrar açarsınız silmeyin yeter benim gibi kernele suspend atmayı denemeyinde :(

Bkz: Çoktan alıntı yaptı*
Win7 Starter - Yanlis hatirliyormusum demekki :'(

M

MUHDE

Ziyaretçi
Ya beyler ben JusticeWhips / @Alps
İnternet kafelerde görmüssünüzdür. Windows 8.1 için öyle bir masaüstü yapmak istiyorum . Örnek olarak böyle nasil yapabilirim. ?

Göründüğü üzere masaüstü arka planını düzenlemiş simgeleri oynatmamak için sabitlemiş kısa yollara icon koyarak ayrı klasörde açmasını sağlamış küçük resimler eşliğinde kısaca o bir tema değil :(
//Tema olabilir ama yamuk oradaki eğer o tema ise çok kalitesiz*

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ya beyler ben JusticeWhips / @Alps
İnternet kafelerde görmüssünüzdür. Windows 8.1 için öyle bir masaüstü yapmak istiyorum . Örnek olarak böyle nasil yapabilirim. ?
Dostum ben pek anlamam bu tarz yazılımlardan genelde stock kullandığım için.
O yüzden yardımcı olamayacağım kusura bakma. :(

M

MUHDE

Ziyaretçi
Nette arattım bu cıktı örnek olarak böyle. Nasıl yapabilrim Muhdecim anlatirsan sevinirim .

Masaüstü resmini o arka plandaki resim yapacaksın simge boyutlarını en büyüğe alıcaksın bir sürü kısayol oluşturacaksın kısayolların resmini .ico şeklinde değiştireceksin o kadar anlatılacak bir şey değil :(

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Masaüstü resmini o arka plandaki resim yapacaksın simge boyutlarını en büyüğe alıcaksın bir sürü kısayol oluşturacaksın kısayolların resmini .ico şeklinde değiştireceksin o kadar anlatılacak bir şey değil :(
Diyor ki. Windows'ta öyle bir özellik yok. Arkaplan için o kutucukları siz oluşturacaksınız (arkaplan resmi üzerinde) sonra logoları onun üzerine yerleştireceksiniz...

Anlamış mıyım memur bey :'(

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Benümkü biraz çakmadir düşünün win 7'nin çakmasü :(

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0
Nö nö nö, nö. Bu bir programdır, kullanmışlığım da vardır.