Minecraft'ta abilere Rastlayınca Ben (1)

tutkusina

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
aynn kardeşim..
işkence gibi
bide ahlaksızlarsa :/

Zorinkun_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Mesela İnsanlara abi Diyerek abilik Yapan Ben Değil Sensin...
Bana cevap yazmak için beynini kullanmaya çalıştın fakat beynini abi nöronlarıyla doldurduğundan bana verebilecek bir cevap bulamadın çünkü bana cevap vermek için olgun nöronlar bulundurman lazım BEYNİNİN içinde.

Ben sana abi diyorum çünkü en küçük bir şeyde atarlanıp saçma saçma laflar ediyorsun ve ne kadar laf edilse de onların üstüne çıkmak için daha da abileşiyorsun.
Şimdi annen abi demesin de kim abi desin sana?

mrbobaking

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bana cevap yazmak için beynini kullanmaya çalıştın fakat beynini abi nöronlarıyla doldurduğundan bana verebilecek bir cevap bulamadın çünkü bana cevap vermek için olgun nöronlar bulundurman lazım BEYNİNİN içinde.

Ben sana abi diyorum çünkü en küçük bir şeyde atarlanıp saçma saçma laflar ediyorsun ve ne kadar laf edilse de onların üstüne çıkmak için daha da abileşiyorsun.
Şimdi annen abi demesin de kim abi desin sana?
sen onun annesi misin? :D

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
gerçekten bir işkenceden farksız

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
O zaman sen SO ya girme bilgisayara neler yaparsın kimbilir.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
@Zorinkun_ Bu adamı ben haksızken 1-2 defa gördüm onlarda da haksız olduğunu kabul etti. İyi bir kişiliğe sahip forumda tanıdığım kadar ama bu kadara kadar adamı delirtiyorlar ise "Resmen kız arkadaşına küfür etmiş (varmı bilmiyorum ama varsa ve böyle bir şey söylese şahsen benim kız arkadaşım olsa yakarım çırasını)" he bide haklı iken birisi gelip yok bilmem ne deyip adamı sinir ediyorsa Zorinkun sonuna kadar haklı bu konuda arkasındayım ...

Balsamic35

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bana cevap yazmak için beynini kullanmaya çalıştın fakat beynini ***** nöronlarıyla doldurduğundan bana verebilecek bir cevap bulamadın çünkü bana cevap vermek için olgun nöronlar bulundurman lazım BEYNİNİN içinde.

Ben sana ***** diyorum çünkü en küçük bir şeyde atarlanıp saçma saçma laflar ediyorsun ve ne kadar laf edilse de onların üstüne çıkmak için daha da abileşiyorsun.
Şimdi annen ***** demesin de kim ***** desin sana?
sonra bide niye banlanıyorum yazıyor...