[1.7.2/Açık] ColereMC Türkiye'nin İlk Siege Serveri ! Mimarturk.Net

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncel![DOUBLEPOST=1417101988,1416927205][/DOUBLEPOST]Merhaba arkadaşlar,
Yarın yani 28.11.2014 Cuma günü saat 18:00 saatinde her hafta yapılacak olan turnuvanın ilki düzenlenecektir!Şimdi nasıl olacak pekii diyenler olacaktır hemen anlatayım

3 oyun oynanacaktır, sırası ile verilecek ödüller:
- İlk oyunu kazanana 3 günlük 2.Seviye Vip
- İkinci oyunu kazanana 1 günlük 2.Seviye Vip
- Son yani üçüncü oyunu kazanana ise 1 günlük 1.Seviye Vip verilecektir

* Kazanan kişi oyundaki en yüksek öldürme yapan oyuncuya verilecektir.
** Gerekli katılım olmaz ise turnuva iptal edilecektir.En az 14 kişi olması gerekmektedir!
*** Vip olan kişiler yarışmada kazandıklarında ek bir oyun daha oynanır.Ek olarak VİP olan kişiler Vip kitlerine erişimi turnuva boyunca kapanacaktır!
[DOUBLEPOST=1417190241][/DOUBLEPOST]Son 3 Dakika!

Son düzenleme:

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Turnuva başlamak üzere!

Morabit

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Banada bi el atın banlıyım serveriniz harika fakat neden Orkların kitleri daha güçsüz glandalın tankına elmas gövdelik veriliyor neden? aynı güçte yapmadınız

Kaan697

Vae Victus
En iyi cevaplar
0
Banada bi el atın banlıyım serveriniz harika fakat neden Orkların kitleri daha güçsüz glandalın tankına elmas gövdelik veriliyor neden? aynı güçte yapmadınız
Ork tankının canı arttırılıyor şu anda ve orkların tankının amacı pvp den ziyade kapılar ve mancınık. Neden banlı olduğunuzu söylerseniz ilgilenebilirim

Morabit

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hileden dedilerde bir hile kullandıgımı sanmıyorum bi ara kullanıordum aslında kapamıştım sıkmıştı berki acık kalmıştır felan neyse acıksa felan kapadım bu sefer tam eminim
Ork ların pvp karakteri kimdir?

Kaan697

Vae Victus
En iyi cevaplar
0
Hileden dedilerde bir hile kullandıgımı sanmıyorum bi ara kullanıordum aslında kapamıştım sıkmıştı berki acık kalmıştır felan neyse acıksa felan kapadım bu sefer tam eminim
Ork ların pvp karakteri kimdir?
Bir ara kullanıyorum diyerek kendinizi ele verdiniz zaten. Hileye acıma yok sunucumuzda

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başka serverlerde kullanıyorum demek istedim ben
Başka yerde kullanıyorsanız elbet bizde de kullanmışsınızdır ve bu olasılık çok fazla çünkü diğer serverin aksine PvP sunucusu ColereMC.Diğerlerine gelirsek Ork Tank Kaan'ın da dediği gibi adam kesmek değil bir nevi oyunu bitirmektir.Bu yüzden o kadar fazla güçlü değil.Fakat Galandel takımındaki Tank'ın "Güç efekti" yok.Bu da bir dezavantaj Galandeller için.Oyunu elimizden geldiğince dengeli yapmaya çalıştık zaten.

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu bakımdan çıktı ve saat 18.00'da VIP turnuvamız başlıyor!