son zamanlarda avast hep uyarı veriyir :(

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Yok ya Yac' ın sorunları yok, gayet iyi.
Bence biraz araştır internette birçok insan YAC'ın özel bilgileri çaldığını ve pc'de yavaşlık yaptığı söylüyor ve bunlar da benim başıma geldi ayrıca portal sepeti illetinden kurtulmak için indirmiştim onu bile düzeltemedim zaten google translate'den mi çevrilmiş? Anlamadım ama çok saçma bir Türkçe kullanıyorlar -bu silmaek için bir neden değil ama çok komiğime gidiyor boşuna çabalamışlar :D- ama herneyse sonuçta senin tercehin eğer sorun yoksa kullan ama bir gün sorun çıkarırsa düşünmeden malware-bytes indir

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ooo bende daha önce hiç öyle bir şey olmadı Allah Allah bilmiyorum vallaha istersen eset dene o da iyi bir de konu dışına çıkmak gibi olmasın ama opera mı hızlı google chrome mu yoksa herhangi bir hız arttırma olayı yok mu -yani arama hızı sitelere girme falan gibi olaylar-
Ha sincap şu an aklıma geldi opera turbo diye bir şey var bu yavaş bağlantılarda hızlı gezinme sağlıyor eğer ki kotalı internet kullanıyorsan yine kullan çünkü veri kullanımı ni azaltıyor

Sent from my iPod using Tapatalk

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence biraz araştır internette birçok insan YAC'ın özel bilgileri çaldığını ve pc'de yavaşlık yaptığı söylüyor ve bunlar da benim başıma geldi ayrıca portal sepeti illetinden kurtulmak için indirmiştim onu bile düzeltemedim zaten google translate'den mi çevrilmiş? Anlamadım ama çok saçma bir Türkçe kullanıyorlar -bu silmaek için bir neden değil ama çok komiğime gidiyor boşuna çabalamışlar :D- ama herneyse sonuçta senin tercehin eğer sorun yoksa kullan ama bir gün sorun çıkarırsa düşünmeden malware-bytes indir
Aynen ve "ömür boyu ücretsiz" ne ya :D

SM-T530 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ha sincap şu an aklıma geldi opera turbo diye bir şey var bu yavaş bağlantılarda hızlı gezinme sağlıyor eğer ki kotalı internet kullanıyorsan yine kullan çünkü veri kullanımı ni azaltıyor

Sent from my iPod using Tapatalk
Sırf sen dedin diye denicem bu arada sınırsız net var ben ve opera çok güzel gözüküyor:aşık:

EDİT: şu an Operadan giriyorum baya iyimiş

Son düzenleme:

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Niye siyah yazarsın arkadaşım Tapatalkta okunmuyor.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Koyu tema yapma sende benim gibi açık renk yap illa sen dedin diyemi boyamayacaklar ¿

SM-T530 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Arkadaşlar bencede malware-bytes kullanın az önce (şu an halen devam ediyor) tarama yaptım 3 virüs buldu (portsal sepeti :sinirli: (yani benim de başıma geldi merak etmeyin :() silindi sanıyordum ki silinmemiş. Avastla da şu an tarama yapıyorum ama halen 1 virüs bulamadı. (2 tane de zararsız virüs var onları da halen bulamadı.)

(Bu konuda birisi önerdiği için indirdim antivirüsü s: )

Edit: Az önce avastla sadece 1 dosya üzerine yoğun tarama yaptım yine bulamadı :(

Son düzenleme:

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bencede malware-bytes kullanın az önce (şu an halen devam ediyor) tarama yaptım 3 virüs buldu (portsal sepeti :sinirli: (yani benim de başıma geldi merak etmeyin :() silindi sanıyordum ki silinmemiş. Avastla da şu an tarama yapıyorum ama halen 1 virüs bulamadı. (2 tane de zararsız virüs var onları da halen bulamadı.)

Helal len.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0

Edit: Az önce avastla sadece 1 dosya üzerine yoğun tarama yaptım yine bulamadı :(
Malware-bytes'la tarama yaptıktan sonra bulunana virüsleri seçmeli sildirmeli -veya karantina olabilir- ardından bilgisayarı yeniden başlatmalısın aksi takdirde işe yaramıyor ayrıca ben ilk malware-bytes kullandığım da 263 tane virüs bulundu -şaka değil- hepsi silindi ve şu an bilgisayar tertemiz

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Malware-bytes'la tarama yaptıktan sonra bulunana virüsleri seçmeli sildirmeli -veya karantina olabilir- ardından bilgisayarı yeniden başlatmalısın aksi takdirde işe yaramıyor ayrıca ben ilk malware-bytes kullandığım da 263 tane virüs bulundu -şaka değil- hepsi silindi ve şu an bilgisayar tertemiz
şaka olmadığını ben de anlıyorum bende daha fazla çıktı xP