Osndbk41

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
tabi gelip mojang ekibi senin yorumuna bakıcak milyonlarca kişinin içinde

Bildiğim kadarıyla eskiden Notch,Jeb_ vs her ülkeye ait resmi minecraft forumlarına girip fikirleri okuyorlar diye bir şey duymuştum...Hani o şirkette Türkler de var ancak şimdi Microsoft'a satıldığı için bilmiyorum

Coolkinq12_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bildiğim kadarıyla eskiden Notch,Jeb_ vs her ülkeye ait resmi minecraft forumlarına girip fikirleri okuyorlar diye bir şey duymuştum...Hani o şirkette Türkler de var ancak şimdi Microsoft'a satıldığı için bilmiyorum
Microsofttan beklenmez fakat geliştiriciler belki böyle bir sistem uygulayabilir.

Mulfucer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaten mojang satın alındığında çalışanlarıda microsoft için çalışmaya başladı diye biliyorum yani gene oyunu kodlayanlar onlardı sanırım.

super_hero007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
:D siz 1.8 oynayın biz sonsuza dek 1.7.2'de kalak :D
[Ben 1.7.2'den memnunum]

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
-Removed Entity303
-Removed Herobrine
-Removed Skeletonghost

Bunlara inanmayın inandırmayın.

atay17

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Entity303, Skeletonghost ve Herobrine sadece creepypastadır. Bunlar hiç Minecraft'ta olmamıştır ve olmayacaktır.

Darkless05

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
gerçekçi haraketler gelsin ve bu java tabanından kurtulsun o bana yeter. ama bugları bitirmek için güncellemelerde sadece bug giderilmesi lazım.
javadan çıkılırsa bukkitteki binlerce pluginide minecraft ekibi çıkarırmı? tabii ki çıkarmaz sonra ne olur çöküş bunun için konuşmaya gerek yok :)

Mulfucer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.8'in yeniliklerine bakarken yine yine ve yine -Removed Herobrine yazısını gördüm herzaman gerimi geliyo la bu herocuk.
Zaten herobrine hala ve hala bu şekilde "var var var" ve "var var var" yazıları devam ederse o yazılar oradan kalkmayacak, biraz "-Removed Herobrine" yazısını araştırsaydın o yazının sadece yok olduğunu inandırmak içi yapıldığını bilirdin bu konuya galiba daha öncede aynı mesajı yaptım galiba bilmiyorum ama Spam urayısı alacağım kesin :)

smolu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bi bugda ben soluyum bazen Slotlar (zombi iskelet) sizi gormuyo survivalda olsanda .... Bana 3-4 kez oldu

urfalıağa

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben zaten 1.8.1 oynuyom normalde ama bunu kurduğumdan beri hiç mine crafta girmemisişm