Sponsor Arıyorum,43.000 Kişilik Dev Grup..

IILaZII

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sponsorum olabilirim Criminal TR kurucusuyum ne kadar lazımsa skypeden konusalırm skype adım abdullah.keser61 :)

AsiriDoz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sponsorum olabilirim Criminal TR kurucusuyum ne kadar lazımsa skypeden konusalırm skype adım abdullah.keser61 :)
Teşekkürler skype ekledim,uygun şartlar olursa görüşmek isterim :)[DOUBLEPOST=1414775755,1414772719][/DOUBLEPOST]Güncel..[DOUBLEPOST=1414779594][/DOUBLEPOST]Güncel..

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ben sponsor olabilirm. Mcprohost'da en iyisi (ender bilmemneydi) var sınırsız slot senin sayfanın linkinixe biliyorum

AsiriDoz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben sponsor olabilirm. Mcprohost'da en iyisi (ender bilmemneydi) var sınırsız slot senin sayfanın linkinixe biliyorum
Skype ekledim,grubun linkini skypeden atacağım. :)[DOUBLEPOST=1414793063,1414786081][/DOUBLEPOST]Günceldir..[DOUBLEPOST=1414838384][/DOUBLEPOST]Güncel..

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Skype ekledim,grubun linkini skypeden atacağım. :)[DOUBLEPOST=1414793063,1414786081][/DOUBLEPOST]Günceldir..[DOUBLEPOST=1414838384][/DOUBLEPOST]Güncel..
48 Saat(2Gün)'de bir defa kendi konunuzu güncelleme hakkınız var. Lütfen düzgün kullanın bu hakkı ^_^

Son düzenleme:

LaxMin

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Şöyle Acımasız Bir Gerçekte Vardırki, Taaaa 29 Ekimde Sorulan Soruya Oy Verenler Ortada Bakınız :

Grubu Kasmışsın Kardeşim Bu İşler Kodla Olmuyor Emek Vericeksin :)

Derken? Birilerini inandırmak zorunda değiliz.
http://prntscr.com/51zb15
Grupta üyelerin gönderileri dini kullanarakta olsa +500 +1000 beğeni alıyorsa bence bu iş kod işi değil.

LaxMin

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Allah'ı seven :SAD:DSDA::DAA Ulan Prime gel :SAD:SAD
skype musa.enes1 ekle bi ara grubun linkini atayım primlere bak :D bazen silmek istiyorum ama hiç yoktan beğenisi ile grubun kodla kasılmadığını ortaya koyuyor :D Hoş tnt patlatma vs. videoları da baya beğeni alsa da bunların yanına yaklaşamıyor

AsiriDoz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Şöyle Acımasız Bir Gerçekte Vardırki, Taaaa 29 Ekimde Sorulan Soruya Oy Verenler Ortada Bakınız :

Grubu Kasmışsın Kardeşim Bu İşler Kodla Olmuyor Emek Vericeksin :)

Koçum sen bu grubun hile kod vs kasıldığını bana kanıtlarsan ben bu işi bırakacağım.Grubu sana vereceğim.Gökyüzüne bakıp mermi sıkmaya benzemez bu hikaye.Yaklaşta yakından bak iyimi böyle diye bir söz vardır.Grup 10 Aydır açık ve hiçbir şekilde kod vs olayı olmamıştır.Ama bakıyorumda siz bu kod işlerinde iyisiniz ki bizlere taş atıyorsunuz.Grup eğer kod ile olsaydı gönderilerde beğeni olmazdı.Boş tenekeden çok ses çıkarmış iyi forumlar :)

AsiriDoz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu Konu Kapandı Halen Neyin Kafası ?
Aslanım hani bu grup kod ile kasıldı ya hani senin tabirinle.Eğer kod ile kasıldıysa kanıtlarsan sana devredeceğim grubu. :) Peki senin yaşadığın kafa neyin kafası? Nerenin kubarı bu moruk? Sıkıntı varsa karaosman98 skype eklersin konuşuruz gönderiyi kirletme burası grup kasmak için reklam yeri değil başka konuya.

AsiriDoz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aslanım K.o.çum Ağıza Bak Tam Varoş Ya :lol: [DOUBLEPOST=1414864500,1414864468][/DOUBLEPOST]Sıkıntı Varsa Filan :D
Kelimelerimiz varoşluk gibiyse biz varoşuz.Yapmacık kelimeler kullanıp göz boyamak değil niyetimiz.Neysek oyuz ki bizi böyle tanısınlar.Kimseye 2 yüzlü davranmadık.İyi forumlar tartışma çıkartcaksın belli ki.Tartışma istiyorsan skypemi yazdım.[DOUBLEPOST=1414935169][/DOUBLEPOST]Sponsor bulunmuştur,ilgi ve alakanız için teşekkürler.
Sponsor firma: AtillaHosting

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
buyrun görüşelim Skype: Ataman1786