Tek Tuşla 95 Blocklu Ev Yapımı [Komut Blockları] .

Yaptığım evin ve kırılmayan blockun anlatım videosunu çekeyim mi ?

• Çek

Kullanılan: 10 66.7%
  • Çekme

Kullanılan: 5 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    15

Emre16x

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar dün sabah komut blokları yardımıyla tek tuşa basınca 95 Blockluk bir ev yapmayı denedim yaklaşık 2 saatimi aldı ve yapıldımı bilmiyorum ama o evi yaparken aklıma kırıldıkça yerine yeniden çıkan blocklar gibi bir fikir geldi belki adventure haritalarınızda yardımcı olur yorumlarınızı bekliyorum .

McRada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
bazıları değil olmuşturda değil herkes yapti bu sistemi :D

keremaktuna

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
HAYIR DEĞİL ! SUS VE YERİNE OTURUP BAN YEMEYİ BEKLE !
Profilime bakın çok istiyorsanız. Uyarı kısmına. Ve bana forum kurallarını ogretmeyin. Ayrıca niye ban yiyecem. bir şey yapmadım ki. Boş yere mesaj atmayın.
Not: Ayrıca sizin gibi birinden de hayatta emir almam. Ve sizin bana emir verme hakkınız YOK!

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

McRada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sana laf anlatanda hata var zaten profiline bakmak ile uğraşamam uyarı kısmına bak demişsin kesin hiç uyarı puanın yoktur değilmi ?
nedenini söyleyim çünkü forumda gereksiz konulara cevap yazmaktan / gereksiz konular açmaktan ünlü biri DEĞİLSİN eğer gerekli konulara mesaj yazsaydın kesinlikle uyarı puanın OLURDU gelip bana burda laf anlatma

keremaktuna

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sana laf anlatanda hata var zaten profiline bakmak ile uğraşamam uyarı kısmına bak demişsin kesin hiç uyarı puanın yoktur değilmi ?
nedenini söyleyim çünkü forumda gereksiz konulara cevap yazmaktan / gereksiz konular açmaktan ünlü biri DEĞİLSİN eğer gerekli konulara mesaj yazsaydın kesinlikle uyarı puanın OLURDU gelip bana burda laf anlatma
Bilgilendirme olarak da ceza veriliyor. Bilmiyorsanız o sizin sorununuz. Ayrıca artık dedigimi nasıl anladıysanız ayrı.

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zombiespaceman1

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle rapor edildin mesajları yasak ve de forumda ünlülüğün ne anlamı var ? Ve son olarak , gerekli konulara mesaj yazsaydı uyarı puanın olurdu ne la :S

McRada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle rapor edildin mesajları yasak ve de forumda ünlülüğün ne anlamı var ? Ve son olarak , gerekli konulara mesaj yazsaydı uyarı puanın olurdu ne la :S
Sende anlamadın değilmi böyle yok komut blocklarıydı yok bilmemneydi yok şöyleydi böyleydi bu konularda çok fazla kişi takılmadığı için sadece rapor edilen kişilere uyarı puanı gelir öyle moderatör gelipte konuya bakıpta uyarı puanı veripte ohooo bunu yapan moderatör YOK dediğim gibi git bir minecraft sunucuları bölümünde son oyuncunun konusuna yada başka konularda sürekli takılırsan hoppp banned neden ? hakaret.
Konu burada kapansın ben ne yaparsam yapayım her yaptığım hareketimde uyarı puanı alıyorum sürekli haksız çıkıyorum sürekli ve sürekli böyle bir insan olamaz elbet benimde haklı olduğum konular vardır ayrıca
"rapor edildin." kuralı ne zaman gelmiş bilmiyorum bakmaya üşendim doğrusu fakat bakınca gördümki yasakmış.
şu an tekrar haksız duruma DÜŞME"MEK" için senden özür diliyorum.
"lütfen gine böyle mesajlar atmayın eğer neden böyle bir kişiliğim olduğunu merak ediyorsanız "
Alın size cevap:
Bir gün forumda bilgisayarla ilgili konu açılmıştı herkes kendi bilgisayarını övüyordu
bende kendi bilgisayarımın markasını yazdım markası CASPER idi
millet hemen dalga geçmeye başladı "yok ... gibi bilgisayarın var yok ezik,ezo
dedim kardeşim bilgisayarım 4 yıllık şimdi gine ezik diyip dalga geçersiniz fakat,
4 yıl öncesinde bu bilgisayar (bu arada benim bilgisayar set halinde yani monitör ,klavye ,fare,kasa)
çok güzeldi dedim o zamanlar böyle intel core i7 ler yoktu o zamanın en iyisi i2 ydi diye biliyorum ve ozamanlar
9 yaşında bir çocuktum şu an 13 yaşımdayım ve bilgisayarlarla ilgili bilgileri daha 11 yaşımda öğrenmeye başlamıştım
işte herkezinki 2014 model falan filan benimki 2009 model (biz 2010 yılında 0 aldık)
böyle herkes benle dalga geçince konu iyice uzadı herkes bana küfretmeye başladı ben karşılık vermedim sadece benim bilgisayarım kötü değil filan diyordum konuyu yatıştırmaya
çalışıyordum en son ya birdaha bana küfür ederseniz özelliklede bana en çok küfreden bir adam vardı onu hedef almıştım
sizi rapor ederim ! dedim artık yeter ya dedim küfretmeyin ya dedim
en son adam gine küfretti böyle hay ananın .......................... diyesim geldi içimden demedim direk rapor ettim sonrada ban yedim hemde 1 ay banım açılınca adama mesaj attım
"Gereksiz yere haksız duruma düşmek nasıl bir duygu bilirmisin ? " dedim adam cevap veremedi aradan aylar geçti şimdi hatta 1 yıl olmuştur adam hala cevap veremedi sürekli online idi fakat cevap veremedi. bu olaydan sonra benim kişiliğim değişti heralde her hareketimde uyarı alıyorum farketmeden kötü bir şey yapıyorum galiba