Command Block Komutları (Ayrıntılıca)

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Chati acemice yaptığımı düşünüyorum, eğer şimdi bir chat yapsam monitöre gerek kalmaz, yeni üye eklerken editlemeye gerek kalmaz ve sırf üye olmak için bir program yazabiliirm, acemiliklerim tabi :D

MustafaAlkan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tesekkurler harita yapicak arkadaslara yardimci olmuşsunuz.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Son düzenleme:

McFanatik

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Huh ben etiketlenmek buraya and Lua(ComputerCraft APİ) GERÇEK bir dildir (kodlama dili bknz: The Programming Language Of Lua)
Şimdi siz gelip command block demişşiniz Skefır diyorki:
Onlar Command Block satırlarına komut yazar, biz ComputerCraft monitörlerinde sabahımızı sabah ederiz.
@@McFanatik@@AzlaazTR
Lua kesinlikle GERÇEK bir dildir ahah gine söyledim :) Ve bu arada Lua küçük yaşta bireylerin (yani binevi çocukların) programlama dillerini öğrenmesine yardımcı olmak için yapılmış bir programlama dilidir aslına bakarsak ÇOOOOK eski olduğunu biliyoruz
Evet buraya galiba bu sebep ile çağırıldım , vazifemi yerine getirdim and
Bye Bye ! (Cya ! )

BayMole

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar eski carim olan warman11111 son damlasina kadar kaybettim artik bana bu hesap üzerinden ulaşabilirsiniz

KaptanHero

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Harika Bir Konu Eline Sağlık Map Yapımımda İşe Yaradı.

warman11111

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.8 de favorim /execute @e [ type = Item ] - - - /summon PrimedTnt bu komutu yaz bir atom bombası olucak :D yere bir Item atman yeter ama komutun bir clock sistemine bağlı olması lazım

fatihsezer16

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
e peki altta çıkan şu şuraya ışnlandı gibi komutları nası kapatçam

1.8 de favorim /execute @e [ type = Item ] - - - /summon PrimedTnt bu komutu yaz bir atom bombası olucak :D yere bir Item atman yeter ama komutun bir clock sistemine bağlı olması lazım
nası yani