Bilgilendirme Minecraft 1.8 Güncellemesi ve Sunuculardan Para Kazanmak (EULA)

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haaaa şimdi anladım olayı . Peki satınca bir şey oluyomu ?
Sunucu kapanır büyük ihtimal

Sadece:
Şapkalar, evcil hayvanlar gibi oyun akışını etkilemeyen kozmetik ürünleri satabilirsiniz. VIP paketlerinize sadece VIP üyeler tarafından erişilebilen kozmetik ürünleri ekleyebilirsiniz.

Bağışları kabul edebilirsiniz.

Oyun içi reklamlar karşılığında kazanç elde edebilirsiniz. Sponsorluklar alabilirsiniz.

HasanBeyGiller

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1.8 gelmese daha iyiydi saçma saçma şeyler gelmiş bence gereksiz.Bide steve gitti acımız büyük.Zaten artık güncelleme filan olmaz Microsoft aldıya MC'yi.

CubeSword

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bizimkiler EULA MEULA takmaz. Bağış yapanlara çaktırmadan biraz güçlü bir elmas kılıç verilir olur biter. Ayrıca kim kesecek o cezayı merak ettim doğrusu. Crack sunucuları ne yapacaklar ?

Mulfucer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
aslında bir yol daha var mesela serverde 5 dakikada bir herhangi bir şeyin reklamını yapmak mesela metin2 de bir server tanıtım yada bir site tanıtımı yapmak tabii siteler bununla ilgilenirmi bilemem.[DOUBLEPOST=1420743977,1420743772][/DOUBLEPOST]
Bizimkiler EULA MEULA takmaz. Bağış yapanlara çaktırmadan biraz güçlü bir elmas kılıç verilir olur biter. Ayrıca kim kesecek o cezayı merak ettim doğrusu. Crack sunucuları ne yapacaklar ?
sunucu crack olsun olmasın sonuçta sunucu bir host sunucu olmayacakmı herkes girebilecek oyuna bunuda kontrol ederler host şirketleride zaten oyunda VIP olup olmadığını bilir bu durumdada host şirketleri şikayet eder ve sende mahkemelik olursun. VIP sattığın o parayı senden işlem ile peşin peşin alırlar.

Forumİmamı

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
aslında bir yol daha var mesela serverde 5 dakikada bir herhangi bir şeyin reklamını yapmak mesela metin2 de bir server tanıtım yada bir site tanıtımı yapmak tabii siteler bununla ilgilenirmi bilemem.[DOUBLEPOST=1420743977,1420743772][/DOUBLEPOST]
sunucu crack olsun olmasın sonuçta sunucu bir host sunucu olmayacakmı herkes girebilecek oyuna bunuda kontrol ederler host şirketleride zaten oyunda VIP olup olmadığını bilir bu durumdada host şirketleri şikayet eder ve sende mahkemelik olursun. VIP sattığın o parayı senden işlem ile peşin peşin alırlar.
Host şirketi kendi müşterisini dava edermi hiç adamdan nasıl para kazanıyorlardır .Ben işverenim mesela ve sen işçisin. Çok çalışıyorsun. Ve çalıştığın için dava ediliyorsun . Şaçma

CubeSword

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Host şirketleri hiçbir şey bilemezler. Admin durumunda olmuyor onlar giriş çıkış kontrol yetkileri yok. VIP falanda bilemezler bulurlarsa da hiç sallamazlar.

AssetGroup

[AF]AloneFellow, Farkı Yaşa.
En iyi cevaplar
0
Bu Olay Sunucuların Ticaret'e Kapatılması Demekle Aynı Yere gelmekte o zaman sunucu neden açalım ki ve bizim Bir Farkımız var Türk üz :) Kendi Kurallarımızı Kendimiz Koyarız..
Uzun Lafın Kısası Uyan Kişi Nadir Görülür..

atay17

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uzun zamandır Mineplex'e girmiyordum bir gireyim dedim adamlar EULA'ya uyumluluk sağlamışlar Ultra kitleri normal oyunculara açılıp 5000 gem olmuş.