Role Play Game Server Projeleri Seçim Sizin.

Hangi Serveri Kuralım?

Kullanılan: 9 17.0%
  • HighSchool RP

Kullanılan: 15 28.3%
  • Osmanlı RP

Kullanılan: 29 54.7%

• Kullanılan toplam oy
    53

rkates

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server Ne Zaman Yapım Aşamasından Cıkacak ?
?

Skaduush

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server Ne Zaman Yapım Aşamasından Cıkacak ?
?
şu an Uğraşıyorum resource pack,pluginler,hikaye,harita tasarımı(İnşaya yardımcı olacak birini arıyorum).Bide Küçük Bi Site Hazırlıyorum Tahmini olarak 1 ay sonra açarım.

rkates

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tm inş diyer rpg serverlar gıbı kapanmaz hemen sw de oynamayı ck ıstıyorum[DOUBLEPOST=1414220279,1414220227][/DOUBLEPOST]Tm Dıyer RPG Serverlar Gibi Hemen Kapanmaz Örneın Prison Server Hıgh School vb her neyse sw de oynamayı ck ıstıyorum

NewFighther213

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeş HİGHSCHOOL RP DERKEN Hs DxD animesi yerine High school of the dead yapabilirsin benim önerim :D[DOUBLEPOST=1414221885,1414221850][/DOUBLEPOST]Çok geçmi mesaj attım ben :D

Themistocles

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu olarak ırk değil mekan alsanız,mesela metropolis şehirlerini?

Bir ilkçağ Atinası örneğin,Doğu Roma(Bizans) Constantinapol'ü mesela?

Ya da bir Roma? Konusunu seçmek yerine önce mekanını seçmeniz çok hoş olur. Zamanını daha sonra seçersiniz,en son konusunu ayarlarsınız.

İki imparatorluğa başkent olmuş bir şehir İstanbul. Kullanın bunları.

Biraz kültürünüz olmalı :) Böylece daha güzel konular bulursunuz.

Skaduush

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Ya da bir Roma? Konusunu seçmek yerine önce mekanını seçmeniz çok hoş olur. Zamanını daha sonra seçersiniz,en son konusunu ayarlarsınız.

Kültürüme Ve Bilgime Sonuna Kadar Güvenirim.Özellikle Tarih konusun Eminim ki Sunucuyu Açtığımda Çoğu Kişi Tarih Hakkında Bilgisi olmadığı İçin Hikayeyi anlayamayacak.Mekan Seçme Konusunda Katılıyorum Sana.

Rejan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
high schol of the deadı solıcektımde Onu yapması baya zor olucaktı moblardan dusen loot oranı sılahlar Mimari Çünkü 2 şehir yapılacak araçlar yapay zeka Resouurce pack silah sesleri vb.

Skaduush

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
high schol of the deadı solıcektımde Onu yapması baya zor olucaktı moblardan dusen loot oranı sılahlar Mimari Çünkü 2 şehir yapılacak araçlar yapay zeka Resouurce pack silah sesleri vb.
Ben Uğraşırım Ama Siz Bekler misiniz? İşte İş Orada Karışıyor.1-2 aya açacağıma 4-5 ay sonra açarım sorun yok.

Skaduush

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum Osmanlı Rpgde Elbet Düşmanları Olacaktır Osmanlının. Şimdi Şöyle Tipler Olacak O Kesin;
+Bizz Hristiyanız!!! Müslümanları Öldüreceğiizz!!(osmanlı düşmanı rolundeki genç)
/ooc azını burnunu kırarım lan (osmanlı rolundeki genç)
Kesin Böyleleri Olucak :D Olmazsa Olmazdır Böyleleri.
Onu önlemek için zaten çöküş dönemini seçtim.Yeniçeriler ve Selban-ı Cedid arasındaki geçen çok kısa çatışmalar var onları konu alıcam.Yani Müslümana Müslüman.En küçük ayrıntıyıbile düşündüm kusursuz bi oyun sunmak istiyorum.Serverde ben admin olarak gezmiycem bende bi oyuncu olucam merak etmeyin hiçbir ayrıcalık tanımıycam kendime(Belki Rütbemi yüksek yaparım sizlerin gelişimi için mecbur olan bir şey.).

Asp01

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Şu an server ne durumda ne zamana açılır ?