BlueCraft - |Skyblock | ParkurGames | Mini Games | HungerGames | - Kalitenin Farkına Varın!

xMawiii

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

:creeper::notch::domuz::koyun::iskelet::örümcek::zombi::creeper::domuz::iskelet::örümcek::notch::notch::örümcek::ecehver::domuz::notch::iskelet::örümcek::örümcek::çerçeve::ecehver::domuz::notch::creeper::creeper::koyun::zombi::koyun::notch::creeper::domuz::örümcek::örümcek::notch::koyun:

IpAdress:BlueCraft.ServeGame.com
[1.7.2]

:creeper::notch::domuz::koyun::iskelet::örümcek::zombi::creeper::domuz::iskelet::örümcek::notch::notch::örümcek::ecehver::domuz::notch::iskelet::örümcek::örümcek::çerçeve::ecehver::domuz::notch::creeper::creeper::koyun::zombi::koyun::notch::creeper::domuz::örümcek::örümcek::notch::koyun:

Kurucu= xMawii
Skype=xMawii

Admin / Builder=OnderTR
Rehber =Mahnipoh

Bulutların üzerinde küçücük bir adada Tek başına! yada Arkadaşlarında
Adanı büyüterek yaşamayı başar!

Birbirinden güzel oyunları ile Minigames'de Eğlenmeye ne dersin ?

Parkurları bitir diamond'ları al!
Diamonları satarak Parkur sıralamasında birinci sen ol!

Parkur severler için süper bir oyun!

İletişim :

Skype = xMawii
Not:HungerGames Yakında Açılacaktır!

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Parkur games ...

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Sunucudaki içerik çok az skyblock + spleef ve parkur ile giderlerinizi karşılamayı bırakın 1 ay dayanabiliceğinizi sanmıyorum .
Sana tavsiyem sunucuya çeşitli ilginç modlar eklemen olucak.

Son düzenleme:

xMawiii

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Benim burda server hakkında yorum yapın demedimki,
Skyblock spleef Parkur demişsin,
Servere gidip bakarsan minigameste sadece spleef olmadıgı anlayacaksın, ve parkur sadece bir parkur olmadıgını anlayacaksın , yinede yorumun için teşekkür ederim

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Buraya konu actiysan elestriye acik olmak zorundasin.Sunucu cok hos degil

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

xMawiii

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu hoş değil diyorsun,
Servere gelipte görmeden burdan yorum yapıyorsunuz. eleştirecekseniz önce gelip bakacaksınız !
Klavye başına geçip bir şey yazıyorsanız önce gelip bakın kardeşim :sinirli:

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu = On tanitim
On tanitiminiz hos degil.

xMawiii

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
O zaman konu hoş değil diyebilirsin,
Sunucu hoş değil biraz ağır oluyor yani kardeşim,
Reklamcı veya devamlı konu açan biri değilim zaten =)

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Buraya konuyu açma amacın nedir ?

Konuyu açıyorsan eleştiriye açık olmalısın.
Bunun yanında buradaki konular bizim için bir ön izlenimdir ve sunucunuzu eksik tanıtmışsınız gelmiş bizi azarlıyorsun.

xMawiii

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim benim
1.Burası server tanıtım alanı, Server eleştirme alanı değil,Kurallarada bakarsan burda eleştiri yapabilirsin diye bir şey yok.
Glyphl arkadaşımız yazım hatası yapmış onu anladımda,
Minecrafta kendime göre bir oyun kuruyorsam eğer istediğim ismi verebilirim yani türkçe veya ingilizce olması beni ,oyunlar sizi ilgilendirir,
Sadece bi oyun ismi seni niye bu kadar kasıyor anlamıyorum.
Bu arada buraya konu açma amacım; Serverimin reklamı olması , Serverime girmeden gelip post kasmak için eleştirin diye değil,
Konudada eleştiriye açık diye bir yazı görmüyorsundur umarım kardeşim.
Ufak tefek şeyleri aklına sokup hemen herşeyi hata olarak görmessin umarım.

Osndbk41

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim benim
1.Burası server tanıtım alanı, Server eleştirme alanı değil,Kurallarada bakarsan burda eleştiri yapabilirsin diye bir şey yok.
Glyphl arkadaşımız yazım hatası yapmış onu anladımda,
Minecrafta kendime göre bir oyun kuruyorsam eğer istediğim ismi verebilirim yani türkçe veya ingilizce olması beni ,oyunlar sizi ilgilendirir,
Sadece bi oyun ismi seni niye bu kadar kasıyor anlamıyorum.
Bu arada buraya konu açma amacım; Serverimin reklamı olması , Serverime girmeden gelip post kasmak için eleştirin diye değil,
Konudada eleştiriye açık diye bir yazı görmüyorsundur umarım kardeşim.
Ufak tefek şeyleri aklına sokup hemen herşeyi hata olarak görmessin umarım.

Eleştiriye açık olmazsan sunucun pek iyi yerlere varamaz ^^

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Istesende istemesende burasi elestiri ortami , yaptigim yazim hatalari seni ilgilendirmez telefondan giriyorum , grammer hatalari ile dalga gecmek uyari sebebi