[1.7.2/Açık] ColereMC Türkiye'nin İlk Siege Serveri ! Mimarturk.Net

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şikayetlerim var !
Sunucudaki ork takımındaki tüm herkes (galiba) küfür ediyor !

Türkiye gibi bir ülkede küfür engellemek imkansız.Bu şekilde şikayetler ile gelmeyin lütfen.Bunu yapacaksanız da çok sağlam bir şekilde eklenti kodlayıp tüm serverlere atın ancak o şekilde bu tür şikayetlerden kurtulursunuz..

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Türkiye gibi bir ülkede küfür engellemek imkansız.Bu şekilde şikayetler ile gelmeyin lütfen.Bunu yapacaksanız da çok sağlam bir şekilde eklenti kodlayıp tüm serverlere atın ancak o şekilde bu tür şikayetlerden kurtulursunuz..
Şikayet etmeyelimde herkes küfür etsin gibi bir sonuç çıkıyor buradan. Yazarken biraz daha dikkat et ne yazdığına.

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şikayet etmeyelimde herkes küfür etsin gibi bir sonuç çıkıyor buradan. Yazarken biraz daha dikkat et ne yazdığına.
O senin anlayış biçimin.Ben daha açık bir şekilde yazacak olursam.Yani Türkiye gibi bir ülkede küfürün önüne geçmek imkansız örneğin biz cinsel organın argodaki biçimini yazmadık fakat "bisiklet" kelimesi içeriyor.Yani Türkçe hecelerden çoğalan bir dil oldugu için engellenemez.Biz başka kelimeyi engellerken farklısı olur.Hadi onu geçtim adam aşırı istekli ise gene "." koyar "," koyar " " bırakıp gene yapar.Yani sende Türk'sün , bende , oyuncularda ama herkes sen ve ben gibi küfürü sevmemeyebilir.O yüzden yani imkansız önüne geçmek.Yani şikayet ediceksen et ama özel iletişim yolu ile ilet buradaki iki küfürbaz insan yüzünden serveri kötüleme.[DOUBLEPOST=1413985922,1413906279][/DOUBLEPOST]Tanıtım videoları eklendi! Teşekkürler @AtomTR , @YildizOyuncu .

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dün bazı teknik sorunlardan dolayı kısa süreliğine mimarturk.net İP Adresi aktiftir. MC.Mimarturk.net yeniden gelecektir.

Son düzenleme:

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
''mc.mimarturk.net'' adresi tekrar devrede ![DOUBLEPOST=1414164463,1414079278][/DOUBLEPOST]Hmm...

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beni atmin al

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncel.Yeni oyuncu paneli hazırlanıyor.

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yeni oyuncu paneli derken ?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yeni oyuncu paneli derken ?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kit Menüsü değişecek baştan aşşağıya 6 adet yeni kit (Coin Market), 4 adet yeni özellik (Coin Market) gelecek.Oyundan çıkışı bilmeyenler panelden çıkabilecek.

JusticeWhipsss

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şu konudan şikayetciyim oyundan anlatamdim dinleyen kişi var ama icraat yok bende buraya yazayım dedim.Sunucu kurucularının vip kiti alip gelip bizimle savasması kötü bir durum.Sebebi su oyuncu kiti alip kesilince vip kitine dönmesi rakip takımın canini sıkıyor.Bunu anlatıyoruz sunucu kurucuyum vip kiti alirim almam dedi.Aslında böyle degilde ben hafiflettim.İsim lazim degil ama 2 kurucuya lafım yok eşit şartlarda oynuyorlar.Kurucu olmam batiyormu demesi beni zerre kadar ilgilendirmiyor istedigin yerde kurucu olabilirsin. Bu lafların eksigi veya fazlası yok.Oyun içinde birkaç oyuncu bu durumdan şikayetci.Begenmiyorsan cikabilirsin demesi ile biz bir şey kaybetmeyiz.Banlaya bilirsin umrumda degil artık. Bu yorumu dikkate alip kurucuların vip kiti almamasi için işlem olursa sevinirim.Dedigim gibi iki kisi haric. Edit olarak bunu biri faction sunucunda yapinca millet kıyameti kopariyor buda ayni durumdr.